41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Inquisitor
    #19124
    Nem, de Gainward kb. úgy lett ithon "márkás", mint anno az Abit. Németeknél sose volt, nem fura? A papír újságok, és magyar HW oldalak hype-ja bármit képes márkává tenni. De amit nem reklámoznak az tuti szar?
    Pl. hozzá nem értő emberből szerinted hány választana Patriot ramot Kinston-nal szemben? :)
  • Viktor9202
    #19123
    Ez igaz
  • Solten
    #19122
    így van, a 320bit néha előny a 256-al szemben...
  • MaSzKa
    #19121
    Asus=Asrock akkor, mert az is 1 cég?
  • Inquisitor
    #19120
    Ahol számít a 320 bit, ott máshol is gyorsabb lehet, pl. élsimítással. Ahol a nyers fillrate számít ott meg a GT a nyerő a +8 textúrázó miatt.
  • Viktor9202
    #19119
    Ebbe az egy game-be
  • shrike7973
    #19118
    Jóllátom hogy a Solten féle tesztnél megelőzi a GTS a GT-t? :DDD Dejó...:)
  • Inquisitor
    #19117
    Azért tettem egyenlőségjelet eme három cég közé, mert egy és ugyan az a cég. :D
    És ismerem a tuningos Gainward kártyákat, de attól mert van ilyenje, még nem lesz hú de nagy márka. Inno-nak is van iChill, azt még se nagy brand ettől.
  • lacibacsi
    #19116
    Neked is köszönöm!
  • lacibacsi
    #19115
    KÖSZÖNÖM!
  • koschwarz
    #19114
    pedig szerintem meg nem.
  • MaSzKa
    #19113
    én is ezt mondtam
  • MaSzKa
    #19112
    szerintem nem adták vissza a HD3850-et és megvárták a 7.11-es drivert

    majd kiderül
  • mycso
    #19111
    mod.: én úgyton a Gainward az mástészta.
  • mycso
    #19110
    Nem teljesen.

    Gainward --> elég jó spéci tuning vga-ik vannak és egy egész jó márkának mondható.

    Xpertvision=Palit ez olyan középkategória VISZONT vannak nagyon ratyi termékeik és vannak kifejezetten jó akár tuningolt módosított hűtős kiváló minőségű termékeik is.
  • Solten
    #19109
  • shrike7973
    #19108
    www.kicsiezazországahhoz.atw.hu..
  • Solten
    #19107


    Jó volna, ha akadna Magyarországon 1 értelmes hardweroldal...
  • shrike7973
    #19106
    Maszka: Hol van a szerdára beígért de csütörtökre tuti ph-s ati 3800 series teszt?...
  • shrike7973
    #19105
    Vak vagy kolléga
    Koschwarz már fényévekkel ezelőtt odarakta a szájtot..
  • husqarna
    #19104
    Helló Lacibácsi!

    Itt a cím:http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • shrike7973
    #19103
    Hmm...nem számitástechnikai de leht tényleg igaz én szombatonként néha melódiákba olgozom és ilyen pohras tésztákat csomagolunk amiket felöntez 3 perc alatt azt kész a leves :D... és akkor van smack es "minőség" jön a tészta rányomjuk a cmkéket aztán 2 től már nem smack es cimkék hanem tescosak jönnek ki de a cucc amit beleteszünk ugyanaz...
  • NeoMaN
    #19102
    Pedig Inqnak igaza van. Ugyanaz a gyártó, más-más néven. Sőt, még az MTek is ugyanez....
  • koschwarz
    #19101
    kattide
  • lacibacsi
    #19100
    Kicsit (de csak kicsit) Off:

    Nemrég láttam egy oldalt, ahol különböző játékokra lehetett tesztet csinálni, hogy a rendszerem - és különösen a videókártyám - bírja-e, elegendő-e a teljesítményem. Egy legördülő menüből elég sok játékot lehetett választani...

    Ha vi tudja esetleg, hogy miről beszélek, akkor tegye már meg, hogy megosztja velem a tudását és leírja ide a címet.

    Köszönöm
  • MaSzKa
    #19099
    elég nehéz ezeket átlátni

    valószínűleg nem a reklámon spórol és adja olcsóbban kártyáit

    olcsóbban megveszi azokat a cuccokat amik határeseten vannak a minőségellenőrzésnél de tökéletesen mennek alapon
    talán 1 picit tuningolni is lehet
  • MaSzKa
    #19098
    Hynix javitva
  • koschwarz
    #19097
    azért fasság ez a "minden kártyát egy gyárban gyártanak" dolog, mert akkor hogyan lehet az, hogy az egyik gyártó "ugyanarra" csak 2-3 év, a másik meg 10 év garanciát vállal. lehet hogy mittomén minden nyákot tényleg egy helyen gyártanak, mert az önmagában nehezen megy tönkre, de a jobbik gyártók már minőségi mamóriamodult tesznek a kártyára, vagy pl. nem referencia hanem adott esetben sokkal jobb hűtést.

    szóval igenis van különbség az egyes gyártók kártyái között, nem csak a matrica, úgyhogy egy inno az nem egyenlő egy bfg-vel vagy egy evga-val.

    de az is biztos, hogy minden kártya, amit nem húznak halálra vagy esetleg egyedi gyártási hibás, képes több éven keresztül ugyanúgy működni, bármilyen gyártóról van szó.
  • Solten
    #19096
    Hát ez nagyszerű. Máris jobban alszom.
  • MaSzKa
    #19095
    manapság a Taiwan-ni cuccok elég márkásak lettek gondolok a sok VGA és Alapgyártóra ABIT ASUS stb.

    de már ők is kinába gyártatnak ha szerencsénk van akkor Samsung vagy Hyninx(Hyundai) made in koreai jó minőségű ramokat raknak rájuk

    Samsung nagyonsokáig éveken kersztül vezető szerepet töltöttbe a félvezető gyártásba a a Hyninx is nem sokkal után kullogott
  • shrike7973
    #19094
    Nem ezt a cuccot nem bolttol veszm :D 90ér még csakazhiányzik :D de legalább uj rendes 2 év gari van rá bontatlan meg minden...és nem ilyen "a lacika nyíregyházán adott rá garanciát, esetleg +pénzért kérek rá hivatalos lapot is merthát "okosba volt a cucc..." powered by Maszka® gari...
  • Solten
    #19093
    BFG meg amerikai, kiváncsi lennék mennyi jenki alkatrész van benne. Max. a csomagolás
  • MaSzKa
    #19092
    ezt honnan veszed

    még a Geforce3-as kártyák idejében jött mint gyártó a Gainward
    ő volt az a gyártó aki a legjobban megtuningolta a kártyáit
    elég nagy hirneve van

    Xpertvision-se mondanám gagyinak persze volt a cégnek 1-2 hülye lépése 128bit-es 9800SE de nagyon sokat lehetett aktiválni a 256bit-esek közül sima 9800-asra
    tehát nem én nem mondanám gagyinak szerintem márkásnak számított abba az időbe

    Palit meg tutti gagyi
  • Mike
    #19091
    valamin kell agyalniuk, mert különben szétunnák az agyukj
  • Solten
    #19090
    A tajvani lapra koreából érkezik ram, kínában meg összerakják...
  • Solten
    #19089
    Ehh, mi a sz@rnak agyaltok ezen a márka témán..? A mai globalizált világban nem tökmind1? Pl. egy japán autót Európában gyártanak, 6 országból érkezik hozzá alkatrész.. A gar.idő a lényeg, addig húzza ki, aztán kitérdekel. Shrike, neked nem, te a sarki szervízben úgy is megjavítattod...
  • shrike7973
    #19088
    É minőségre gondoltam nem teljesitményre...
  • Yoda001
    #19087
    bfg alapbol tuningoltakat ad ki nem?
  • shrike7973
    #19086
    Akkor az inno3d 8800 gts is ugyan olyan jó mint az evga vagy bfg..stb...? :SSS
  • Inquisitor
    #19085
    Gainward = Palit = Xpertvision ez biza gagyi gyártó, kit érdekel, hogy itthon márkásnak tartják?
    Ha meg összes GF8 a Foxconnál készül, akkor nem tök mindegy?