Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#24373
Én ezt mind tudom de te nagyobb mesevilágban élsz mint én, te a játék alatt azt figyeled hogy ez most 10 -es vagy 10.1-es....tehát én nem védem az NV-t sem az Atit de õk most is kaszálnak hogy mi ezt irjuk, nagy kamu az egész....de én befejeztem a leirtak csak vélemény volt, nem kértem rá és kérek választ erre sem remélem ezt tiszteletben tartod te is és más is...
Köszönöm!!<#worship>

gurubefree
#24372
Nem hiszem el ... Miert kell csukott szemmel jarni ???
Az utolso par honapban szemmel lathato volt hogy az nVidia elszamolta magat.
A 512-es GT-k GTS-k mind idohuzas volt a meglevo dolgok megszeloztetese a piac felmeresere.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#24371
Hat ezt nem gondolhatod komolyan ..... Assassins cred bar ez csak egy pelda . Miert kell az a javitas a jatekhoz ami kiveszi a DX10.1 tamogatast ??
Na akkor elmondom . Assassins cred az egyik legfelkapottabb jatek amit millioan jatszanak UK,USA( bar erre jo pelda a CRYSIS is , bar ez a jatek mind a ket gyarto kartyain fosul megy ) Ezt a jatekot egy olyan ceg keszitette aki az nVidia tenyerebol eszik. Na mar most ha elveszik a hapi-hapit ehes marad a paraszt.
Erre gyorsan , hogy az nVida kartyak nepszerusege megmaradjon vartak egy foltot a zsakra es megvontak az ATI kartyaknak kedvezo DX10.1.
Ezek egyszeru szamok 1000 emberbol kozel 700 nVidia kartyat hasznal. Ebbol az 1000 emberbol min. a 80% bizonyos jatekhoz vagy tipusu jatekhoz valasztja a kartyat. Akkor szerinted .....

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

[HUN]FaTaL
#24369
Az hogy elírták😄 X3850 nincs, az is HD3850.

http://goo.gl/gd6Zi5

#24368
hiall!
volna egy egyszerü kérdésem: mi a külömbség a radeon X3850 és a HD3850 között ? Orajel, chipset megegyezik, mégis az X 10k-val olcsóbb!

Erre gondoltam: HIS radeon X3850

#24367
Volna egy kérdésem. A PRO mivel tud többet a simánál, mert most nézem a fõbb adataikat és azokban megegyeznek. Pl. mindkettõ 500/800 MHz-es, pedig a PRO-nak gyorsabbnak kellene lennie nem?
[HUN]FaTaL
#24366
HISbõl vedd az ICEQ-t, a sima x1650 az szar. Nem tesók, semmi közük egymáshoz csak mindkettõ régóta gyárt ATi kártyákat.

http://goo.gl/gd6Zi5

#24365
Hogy érted, hogy a la Sapphire??? A HIS meg a Sapphire tesók vagy az egyik a másiknak valami almárkája vagy csak úgy érted, hogy teljesen egyforma minõségû a kettõ???

U.i.: Egyébként ha nem ezt veszem (HIS X1650PRO 512M😎, akkor ezt Sapphire X1650 512MB. Sajnos itt nálunk nem találok Sapphire-ból PRO-t vagy XT, pedig abból vennék szívesebben.
gurubefree
#24364
Nekem a gagyi fajta HD3870-bol van ketto .....
50fok-rol indul mind a ketto , de semmi gondom nincs vele. Mindent maxon jatszok vele ( kiv. ugye a Crysis ) nincs olyan jatek ami megfogna ezt a ket kartyat egyutt.COH DX10 1680X1050 ; GRID 1680X1050 max. minden.
Bar a VISTA okoz neha meglepeteseket.
Szoval 100 szonak is egy a vege ....... szerintem mindegy ha ATI-rol van szo milyen kartyat vegyen az ember<#eljen><#vigyor>
En fulest hasznalok tehat engem nem zavar ha hangos , meg kulonben is csak akkor hangos ha nyuzza az ember amugy akar melyik kartyat nezed nagyon is halk.
Hogy mennyire meleg ..... Ez egy masik kerdes , miert is meleg. Ha nem megfeleo hazban van , vagy valaki nem tartja tisztan valszeg melegedni is fog.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#24363
Hello!
© Sordoran

most 1.91 GHz-es AMD XP 2200+ van benne, lesz az újban AMD Athlon 64 X2 4800+
szóval a változás óriási lesz 😄
viszont most olvastam h a SP3-as XP gondba kerülhet az AMD procikkal és én meg pont most váltanék SP3-ra :S

Szetm a 8600 as videokari nem rossz menni fognak rajta a játékok amikre gondoltál: Pár haver most vett ráadásul nem is asust hanem msit és tökéletes cod 4 és hozzá hasonló játékok ut3 tökéletesen mennek rajta igaz nem max felbontás meg élsimítás hanem csak medium de az is jó.
Az sp 3 meg az amd procik közti gond az meg hülyeség nekem is amd ém van (meg vagyok elégedve vele) +sp 3 és semmi gond!!
De ha még nem vetted meg a konfigodat akkor én is inkább már a 9600 at ajánlanám!

Solten
#24362
Régebbi vasak ilyenek.. Még a 2900-asok is tûzforróak voltak (90nm), a Sapphire is.

Saor Alba

[HUN]FaTaL
#24361
Ha nem ICEQ hûtéses akkor sûrgõsen kerüld el. Nekem 256os volt, meleg mint egy kazán hûtõcserét meg nem ér meg. Vagy vegyél ICEQt vagy Sapphiret.

http://goo.gl/gd6Zi5

Solten
#24360
His-ek jók <#eljen> Már 500 éve gyárt Atikat a la Sapphire.

Saor Alba

#24359
Sziasztok!

A HIS-rõl mit kell tudni? Érdemes venni? Jó kártyái vannak?
Mert kinéztem magamnak egy "HIS X1650 PRO 512MB"-ot.
Hecker007
#24358
jaja, ez LOoL, olvastam énis, háát elég nagy égés az egész, mondjuk az ati jobbnak tûnik..., van egyártalán olyan am aki ekkora felbontásokban szokott gameelni mert én még nem találkoztam ilyennel <#hehe>

Solten
#24357
Lol



<#hehe>

Saor Alba

lac coo
#24356
Egyedü lennél látok X2600-ot írva ....Zalman ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

[HUN]FaTaL
#24355
Zalman VF900-CU

http://goo.gl/gd6Zi5

Zsolt1964
#24354
www.computermode.hu

SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit

lac coo
#24353
HD 2600 XT AGP -re tudtok valami kompatibilis tuning-hûtõt ???

THX +!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24352
Neminkább HD3850 mellé azt betenni?😄<#buck><#hehe>

JaSoN HuNTeR
#24351
srácok azt meglehet csinálni h az én HD2600XT mellé betenni egy HD3850?
Crossfire-t támogatja az alaplap!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Zsolt1964
#24350
mást nem nagyon érdemes beletenni

SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit

Solten
#24349
<#szomoru2>

Saor Alba

czky
#24348
Szerintem nem.

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

JaSoN HuNTeR
#24347
ha játékra kell a config akkor vegyél teljesen új confingot.
Ha meg csak úgy h új kari legyen benne akkor HD2600XT

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Szega87
#24346
pera
#24345
Sziasztok!

Egy unalomig ismételt kérdéesm lenne. Milyen videokártyát vegyek?

Igazából nem akarok túl nagy beruházást, csak egy karit, meg memóriát, hogy egy kicsit szinten tartsam a gépet.

Szóval a konfig amihez karit keresek:

Abit IC7 alaplap
Intel p4 3Ghz
1 Gb RAM

Namost ehez veszek még 1 giga ramot. Az Ok. Viszont a karival meg vagyok lõve.
Olyat szeretnék amivel a mostani játékok elfutnak, de nem túl drága.

Tudtok ajánlani valamit?

Elõre is köszi.



Hecker007
#24344
jah XD 😄
az a jó ebben a kariban hogy még mostis jól fut rajta minden 😄

Solten
#24343
Nekem az "X" tetszik.. XD

Saor Alba

Hecker007
#24342
csak azért linkeltem hogyha valaki nem ismerné a gyári hûtõt😄

Solten
#24341
klassz

Saor Alba

Hecker007
#24340
Hecker007
#24339
asus, sima gyári hûtõ van rajta, meg ugye a ház oldalán a 25cm is vent fújja rá a hideget ezerrel, így szinte alig kapcsol be a karin a venti

crazyclone
#24338
most ráheckeltem valami lecsot amig nem lesz valami hasonlom igy egy picit kisebb felbontasnál már nemjönnek be ezek a hirtelen szaggatasok de kösz
hacker007: neked xtx ed van azt ki gyártotta, milyen cooler van rajta?

Hecker007
#24337
inkább 900CU-t a 700-as az havernak kicsi volt a pron, amúgy van akinél akad alapból a játék, fõleg a kanyarok elõtt, mondjuk én ezt még nem tapasztaltam

[HUN]FaTaL
#24336
Vegyél rá egy Zalman VF700CU-t vagy VF900CU-t.

http://goo.gl/gd6Zi5

crazyclone
#24335
minden eredeti benne és forog is rendesen de nem valami ez a cooler azt meg kell hagyni ilyen mini szétszórós, érdekesség hogy a játék csak idõközönként lassul be 35 fps rõl 5 re és eleinte nem csak pár perc játék után

Zsolt1964
#24334
A hûtés megfelelõ a karin??/ úgy értem hozzáér,felfekszik rendesen??

SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit

crazyclone
#24333
Hello!
Nem találtal a megfelelõ topicot ugyhogy ide irnám be hátha tud valaki segiteni...
A probléma a Race Driver Grid játék tolása közben jelentkezik
Ahogy inditom a játékot tökéletesen megy full highon de ahogy lenyomok két kört már 1000 fokon van a kártya és akad mint állat
megprobáltam lehuteni medium graffal... ugyanez a helyzet
egy radeon x1950prom van és ez az elsõ játék ahol ez elõfordult
probáltam ezután rivatunert fan huuzással de nem segit sõt csak ront a helyzeten legujabb driverek vannak és nincs tulhuzva a kártya!!!

Jaffa 2843
#24332
crysisnak van beépitett benchmark-ja a Bin32 mappán belül, vagy játék közben konzolba beirod, hogy /r_displayinfo 1

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Solten
#24331
<#szomoru2>

Saor Alba

czky
#24330

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Sp0ngeb0b
#24329
van rá program frapst azt hiszem

szimida
#24328
Üdv! Kíváncsi lennék, h a Crysisban mennyi fps-em van, hogy tudom ezt megnézni? (max grafikán meg is tudom számolni a kb 2 fps-t 😊, de a közepes beállítás érdekelne) Köszönöm!

Intel Core2Quad 2.4GHz,LGA775,ASUS P5KPL alaplap, 2 GB DDR2 memória, Samsung 160GB SATAII, Samsung SH-S182D/BEBN DL Supermulti DVD+/-RW,Leadtek NVIDIA GeForce 8800GT 512MB,

DarkSector
#24327
<#nezze>

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

[HUN]FaTaL
#24326
marketing öcsém marketing, hallottál már valamit róla?

ugyanaz mint egy OC verzió a 8800GTS 512bõl😊

http://goo.gl/gd6Zi5

DarkSector
#24325
Látod hogy nem ugyanaz!!!!
Ha ugyanaz lenne, akkor már eleve 8800GTS-nek hívnák.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

davidka003
#24324
Totál ugyanaz, csak a 9800 GTX-en van 25 MHz tuning. Az megér több ezer ft-ot pluszban?
Crysis-ban 2 FPS-el gyorsabb a 9800 GTX a 8800 GTS 512 MB-nál.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;