Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszönöm!!<#worship>#worship>
Az utolso par honapban szemmel lathato volt hogy az nVidia elszamolta magat.
A 512-es GT-k GTS-k mind idohuzas volt a meglevo dolgok megszeloztetese a piac felmeresere.
ゾルターン
Na akkor elmondom . Assassins cred az egyik legfelkapottabb jatek amit millioan jatszanak UK,USA( bar erre jo pelda a CRYSIS is , bar ez a jatek mind a ket gyarto kartyain fosul megy ) Ezt a jatekot egy olyan ceg keszitette aki az nVidia tenyerebol eszik. Na mar most ha elveszik a hapi-hapit ehes marad a paraszt.
Erre gyorsan , hogy az nVida kartyak nepszerusege megmaradjon vartak egy foltot a zsakra es megvontak az ATI kartyaknak kedvezo DX10.1.
Ezek egyszeru szamok 1000 emberbol kozel 700 nVidia kartyat hasznal. Ebbol az 1000 emberbol min. a 80% bizonyos jatekhoz vagy tipusu jatekhoz valasztja a kartyat. Akkor szerinted .....
ゾルターン
volna egy egyszerü kérdésem: mi a külömbség a radeon X3850 és a HD3850 között ? Orajel, chipset megegyezik, mégis az X 10k-val olcsóbb!
Erre gondoltam: HIS radeon X3850
http://goo.gl/gd6Zi5
U.i.: Egyébként ha nem ezt veszem (HIS X1650PRO 512M😎, akkor ezt Sapphire X1650 512MB. Sajnos itt nálunk nem találok Sapphire-ból PRO-t vagy XT, pedig abból vennék szívesebben.
50fok-rol indul mind a ketto , de semmi gondom nincs vele. Mindent maxon jatszok vele ( kiv. ugye a Crysis ) nincs olyan jatek ami megfogna ezt a ket kartyat egyutt.COH DX10 1680X1050 ; GRID 1680X1050 max. minden.
Bar a VISTA okoz neha meglepeteseket.
Szoval 100 szonak is egy a vege ....... szerintem mindegy ha ATI-rol van szo milyen kartyat vegyen az ember<#eljen>#eljen><#vigyor>#vigyor>
En fulest hasznalok tehat engem nem zavar ha hangos , meg kulonben is csak akkor hangos ha nyuzza az ember amugy akar melyik kartyat nezed nagyon is halk.
Hogy mennyire meleg ..... Ez egy masik kerdes , miert is meleg. Ha nem megfeleo hazban van , vagy valaki nem tartja tisztan valszeg melegedni is fog.
ゾルターン
© Sordoran
most 1.91 GHz-es AMD XP 2200+ van benne, lesz az újban AMD Athlon 64 X2 4800+
szóval a változás óriási lesz 😄
viszont most olvastam h a SP3-as XP gondba kerülhet az AMD procikkal és én meg pont most váltanék SP3-ra :S
Szetm a 8600 as videokari nem rossz menni fognak rajta a játékok amikre gondoltál: Pár haver most vett ráadásul nem is asust hanem msit és tökéletes cod 4 és hozzá hasonló játékok ut3 tökéletesen mennek rajta igaz nem max felbontás meg élsimítás hanem csak medium de az is jó.
Az sp 3 meg az amd procik közti gond az meg hülyeség nekem is amd ém van (meg vagyok elégedve vele) +sp 3 és semmi gond!!
De ha még nem vetted meg a konfigodat akkor én is inkább már a 9600 at ajánlanám!
http://goo.gl/gd6Zi5
A HIS-rõl mit kell tudni? Érdemes venni? Jó kártyái vannak?
Mert kinéztem magamnak egy "HIS X1650 PRO 512MB"-ot.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit
THX +!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Crossfire-t támogatja az alaplap!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Ha meg csak úgy h új kari legyen benne akkor HD2600XT
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Egy unalomig ismételt kérdéesm lenne. Milyen videokártyát vegyek?
Igazából nem akarok túl nagy beruházást, csak egy karit, meg memóriát, hogy egy kicsit szinten tartsam a gépet.
Szóval a konfig amihez karit keresek:
Abit IC7 alaplap
Intel p4 3Ghz
1 Gb RAM
Namost ehez veszek még 1 giga ramot. Az Ok. Viszont a karival meg vagyok lõve.
Olyat szeretnék amivel a mostani játékok elfutnak, de nem túl drága.
Tudtok ajánlani valamit?
Elõre is köszi.
hacker007: neked xtx ed van azt ki gyártotta, milyen cooler van rajta?
SapphireHD4890VaporX1GB,AMDPhenom9950X4AM2BlackEdition,CorsairPSU520HX,KingstonHyperX4096Mb1066,GigabyteGAMA790GPDS4H 250GBSamsungSataHDD,SamsungSHD162,TtakeM9,SBX-FIGamer,VistaUltimateSp264bit
Nem találtal a megfelelõ topicot ugyhogy ide irnám be hátha tud valaki segiteni...
A probléma a Race Driver Grid játék tolása közben jelentkezik
Ahogy inditom a játékot tökéletesen megy full highon de ahogy lenyomok két kört már 1000 fokon van a kártya és akad mint állat
megprobáltam lehuteni medium graffal... ugyanez a helyzet
egy radeon x1950prom van és ez az elsõ játék ahol ez elõfordult
probáltam ezután rivatunert fan huuzással de nem segit sõt csak ront a helyzeten legujabb driverek vannak és nincs tulhuzva a kártya!!!
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510
Intel Core2Quad 2.4GHz,LGA775,ASUS P5KPL alaplap, 2 GB DDR2 memória, Samsung 160GB SATAII, Samsung SH-S182D/BEBN DL Supermulti DVD+/-RW,Leadtek NVIDIA GeForce 8800GT 512MB,
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
ugyanaz mint egy OC verzió a 8800GTS 512bõl😊
http://goo.gl/gd6Zi5
Ha ugyanaz lenne, akkor már eleve 8800GTS-nek hívnák.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"