Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#27426
ez kell neked ezek szerint http://prohardver.hu/dl/rev/2008-07/2337/results/relativ.png
Serpa
#27425
én is gép-újítás elõtt állok.
vga terén vok dillemában.

GTX260 vs 4870.
vagy simán elég a 4850 is (esetleg késõbb cf-ba kötve egy másikkal).

ezek mellé lesz 4giga(1066) ram és egy C2D3ghz cpu.

szerintetek melyik vga legyen?

mycso
#27424
Aha, hát ennek fényében nem csak a proci + lap párost kellene cserélni, hanem a ramot is....

A lapodba max p4-es proci rakható, azzal nem sokkal jutnál elõrébb.

Ha kevés pénzel gazdálkodsz, esetleg használtan lenne érdemes egy komplett gépet venned.

Én nemrég vettem 45-ért egy elég jó kis gépet:
giga matx full integrált lap (hang, lan, vga, stb...)
Amd x2 4200+
2x1GB 667 DDR2
Nvidia 7900gs vga
200GB sata2 samsung winyó
pio 110 DVD RW
egy matx házikó + 420-as táp (ez a 2 új)

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

#27423
akor ez gondolom megfelel Gigabyt GA-MA790X-DS4 2xPCI-E 16x meg majdnem minden jo nála és olcso is
MaSzKa
#27422
hát sztem 60-70% gyorsulás meglesz cf-be mint ha csak 1 lenne

persze jó alaplap is kell

P45 2x8x PCI-e az már elég

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#27421
üdv nem tudnátok megmondani ,hogy 2 HD 4670 hogy mükszik egymás melet mer az egyik haverom valami ojat olvasott h nem csak pát 10% al gyorsab mind ha csak 1 lene hanem majdnem dupla akora gyorsulás van igy.
mer sajna a 4870 már elég drága részemröl és igy tudnám megoldani h egy normális öszeálitásom legyen
#27420
egy szóval se mondtam hogy az enyém jobb 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

zotya10002
#27419
Öreg!!Örûlj neki hogy a tiéd jobb!!:-))

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

#27418
hát pedig ez 3 éve is már csak ipari hulladék kategoria volt 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

zotya10002
#27417
Ezt a gépet lassan 3 éve nyüstölöm!!!Szerintem nem vertek átt!!Ezek mentek akkoriban!!

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

norbi56
#27416
Nekem épp szerencsém volt h a mult héten rendeltem.

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

MaSzKa
#27415
ezzel a géppel gondolom jól átvertek

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mrzoltan
#27414
40k a 4850 megint jó drágaság lett pont mikor gépet veszek szokásos...😞
[HUN]FaTaL
#27413
4850 te hajtsd túl a procit

http://goo.gl/gd6Zi5

shaba23
#27412
30-40e közötti árkategóriában milyen VGA-t érdemes venni?
athlon 4000+ a processzor, 2giga 800as ram, alaplapot nemtom, most laptopról írok😊 ha nagyon szükséges hogy milyen, természetesen megnézem😊
#27411
Érdekes egy cucc. 😊 De legalább PCIE-s kari mehet bele.

zotya10002
#27410
Na megtaláltam a gyári papirját a vasnak!!

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

Hecker007
#27409
nem tudom az az igazság 😊 próbáld ki, hogyha normális hõfokon bírja tartani az AC akkor mehet a 4GHz, de ezt próba nélkül látatlanba elég nehéz megmondani

CroftManor
#27408
Nem te írtad privibe hogy a freezer 7 pro nem bírná 4 GHzig? <#vigyor>

Nothing is True, Everything is Permitted

Hecker007
#27407
3.6 helyett húzhatod akár 4.02-re is simán,még 800-as memória mellett is

zotya10002
#27406
Köszi a segítséget mindegyõtöknek!!!Majd beviszem egy jobb helyre és ott megcsináltatom a cuccot!Kõltenék max olyan 20-30-ezret rá!!

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

CroftManor
#27405
Persze, a legjobbat érdemes venni, de én pl nem játszok annyit hogy megérje nekem egy X2es kari. Ennyi <#vigyor0>
Másrészt mások a korlátaink

Nothing is True, Everything is Permitted

mycso
#27404
Hát igazából, ahogy írták is a procid is eléggé visszafogja a rendszert, tehát egy jobb vga-val csak nagyon minimális gyorsulást tapasztalnál...

Az alaplapod azért kellett volna, hogy tudjuk milyen csatoló felület van rajta agp/pci-e...illetve ha proci+vga váltásban gondolkodsz, tudnunk kéne a lapod procifoglalatát....

A tápszintén azért lenne érdekes, mert ha nagyobb vga + nagyobb proci = nagyobb fogyasztás...

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

w77d
#27403
különbözünk.. én ha már költök a gépre, a legjobbat veszem meg, nem szeretek kompromisszumot kötni a programokban...

CroftManor
#27402
hát én biztos nem adnák egy VGAért 104 ezret, max 60et
Most tervezek venni egy 4870est, a procit emg felhúzom 3,6ra.

Nothing is True, Everything is Permitted

w77d
#27401
attól függ mennyire jó 😊

pl az én esetemben 104ezerft volt a vidkari + 40ezer a proci és a hûtés...

zotya10002
#27400
Milyent?Mennyibe kerül kb videókarival+proci hogy jó legyen a vas?:-)

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

w77d
#27399
ha erõsebb kártyát akarsz akkor procit is kell fejlesztened...

zotya10002
#27398
intel seleron cpu 2.93ghz 1022mb ram alaplapot nem tom:-( meg a tápot sem:-(

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

mycso
#27397
Hali, azt lenne jó tudni, hogy:
1, milyen alaplapod van
2, milyen procid van
3, mennyi ramod van
4, milyen tápod van

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

zotya10002
#27396
Sziasztok!!Ajánlana valaki nekem egy jó videókarit!!!Milyent vegyek bele hogy a mostani gamékat zavartalanul tolhassam????Most sajna ilyen van a gépemben:Nvidia geforce 6200se turbo cache 256mb

Ezen még pont tudom játszani a cod 4-et!De jobb kellene csak nem értek annyira hozzá!

Válaszotokat elõre is köszi!!

(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 &#65083;&#9523;&#9552;&#19968; // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//

[HUN]FaTaL
#27395
Ha P5b-d van akkor DDR2 ramod van ami olcsó, szerintem vegyél még. És támogatja igen, még a legújabb C2D-ket is bios frissítés után, amint látod a gépemet 😊

http://goo.gl/gd6Zi5

#27394
Akkor azt mondjatok, hogy inkabb csereljem le a procimat egy ketmagosra es adjak hozza meg egy kis ddr ramot?
Asus P5B alaplapom van, szerintetek tamogatja a ketmagosat ?

#27393
Jaja nekem pont olyan gépem volt mint Gatornak, ott is éreztem, hogy a CPU a ludas, nemhiába P4 3Ghz a minimum a legtöbb mostani játéknak... Bevállaltam a belsõ cserét, és jól is jártam (anyagilag is, hála az IPON-nak).
Szal aki játszik annak kétmagos CPU, 2 giga RAM, és egy 256/512MB-os középkategóriás vga kötelezõ.

mycso
#27392
Teljesen felesleges egy nagyobb VGA, a jelenlegi procid a jelenlegi VGA-dat sem hajtja ki 100%-osan!

[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol

MaSzKa
#27391
igen csak agp-s cuccre nem éri meg 1 fillért se költeni

mert a ddr2 ram is olcsóbb és a pci-e es vga is
annyivel olcsóbb hogy 1 márkás pci-e alaplap ki is jönne az árából ha a régi cuccot eladná és 1 olcsó fejleszthetõ gépet venne

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#27390
üdv skacok!szeretnem kerni a segitsegeteket.Most nyertem tippmixen es szeretnem a kicsit poros gepemre kolteni.Most per pill egy p4 3Ghz-s proci van benne, 1GB DDR-rel és egy 7600GT karival.
Mindenkepp le szeretnem cserelni a videokarit, mert elegge szaggat a STALKER kozben ( is ) . 8800GT or 9600GT ? Na de melyik gyarto? MSI Zilentrol hallottam egy ket jo szot, hogy halk es jobban hut.
Gondolom vennem kene bele 3GB RAM-ot és egy jobb videokarit. Nem?

#27389
hi, ismerõsöm elég lámi, és vga kellene neki. agp , nem tudom mik a jók agp-be ajánlottam neki a 2600xt-t meg a 38xx. azok jók nem?

Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991

SrAta
#27388
nem mert sapphire karim van és gecijó
de ha van léd akkor vegyél HIS-t
az tud olyant hogy van rajt egy gomb és feltuningolja a kártyát meg hozzá húzza a hûtést
nagyon zsír😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#27387
meglepõ ja worffal egyetértek elsõ hallásra.
[HUN]FaTaL
#27386
Egy hulladék integrált 6100-as kártyától mit vársz?

http://goo.gl/gd6Zi5

#27384
talált

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

kastil
#27383
csõ
van elottem egy 4,2+ amd
2giga ram
es egy integralt gforce 6150SE 256os.

van itt egy masik gep is, 2,8+ amd
512 ram
es egy ati 9600se

utobbin a crysis minimumon szaggatasmentesen fut, masikon minimumon is szaggat mint a picsa. szarakodtam driverekkel, szarakodtam dxel, probaltam mindent, mégis gyengebben fut, spore minimumon szaggat...
szoval az lenne a kérdésem h ez az nvidia kartya ennyivel szarabb lenne egy 9600se nél?

#27382
Azért mert mindíg is atit csinált ugye?? 😊😊
SrAta
#27381
én a sapphire-t venném...

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#27380
Végül is igaz,de akkor ennyi erõvel vehetnék:MSI vagy INNO 😄😄
na minegy szóval nincsne külömbség.

Köszi a válaszokat.
#27379
Tökmindegy, csak mûködjön.

q6600, 4870x2, 8gb ddr2, asus p5b deluxe, meg ilyenek

#27378
oksa.Köszi a segítséget.
Hecker007
#27377
elvileg semmi