Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vga terén vok dillemában.
GTX260 vs 4870.
vagy simán elég a 4850 is (esetleg késõbb cf-ba kötve egy másikkal).
ezek mellé lesz 4giga(1066) ram és egy C2D3ghz cpu.
szerintetek melyik vga legyen?
A lapodba max p4-es proci rakható, azzal nem sokkal jutnál elõrébb.
Ha kevés pénzel gazdálkodsz, esetleg használtan lenne érdemes egy komplett gépet venned.
Én nemrég vettem 45-ért egy elég jó kis gépet:
giga matx full integrált lap (hang, lan, vga, stb...)
Amd x2 4200+
2x1GB 667 DDR2
Nvidia 7900gs vga
200GB sata2 samsung winyó
pio 110 DVD RW
egy matx házikó + 420-as táp (ez a 2 új)
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
persze jó alaplap is kell
P45 2x8x PCI-e az már elég
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
mer sajna a 4870 már elég drága részemröl és igy tudnám megoldani h egy normális öszeálitásom legyen
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
athlon 4000+ a processzor, 2giga 800as ram, alaplapot nemtom, most laptopról írok😊 ha nagyon szükséges hogy milyen, természetesen megnézem😊
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
Nothing is True, Everything is Permitted
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
Másrészt mások a korlátaink
Nothing is True, Everything is Permitted
Az alaplapod azért kellett volna, hogy tudjuk milyen csatoló felület van rajta agp/pci-e...illetve ha proci+vga váltásban gondolkodsz, tudnunk kéne a lapod procifoglalatát....
A tápszintén azért lenne érdekes, mert ha nagyobb vga + nagyobb proci = nagyobb fogyasztás...
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
Most tervezek venni egy 4870est, a procit emg felhúzom 3,6ra.
Nothing is True, Everything is Permitted
pl az én esetemben 104ezerft volt a vidkari + 40ezer a proci és a hûtés...
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
1, milyen alaplapod van
2, milyen procid van
3, mennyi ramod van
4, milyen tápod van
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
Ezen még pont tudom játszani a cod 4-et!De jobb kellene csak nem értek annyira hozzá!
Válaszotokat elõre is köszi!!
(Bf3 & Bfc2): ZotyAdry/GFace: zotya10001 ︻┳═一 // Dirt 3-és 2 LIVE: Medox771121//
http://goo.gl/gd6Zi5
Asus P5B alaplapom van, szerintetek tamogatja a ketmagosat ?
Szal aki játszik annak kétmagos CPU, 2 giga RAM, és egy 256/512MB-os középkategóriás vga kötelezõ.
[V]ariable Valve [T]iming and Lift [E]lectronic [C]ontrol
mert a ddr2 ram is olcsóbb és a pci-e es vga is
annyivel olcsóbb hogy 1 márkás pci-e alaplap ki is jönne az árából ha a régi cuccot eladná és 1 olcsó fejleszthetõ gépet venne
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Mindenkepp le szeretnem cserelni a videokarit, mert elegge szaggat a STALKER kozben ( is ) . 8800GT or 9600GT ? Na de melyik gyarto? MSI Zilentrol hallottam egy ket jo szot, hogy halk es jobban hut.
Gondolom vennem kene bele 3GB RAM-ot és egy jobb videokarit. Nem?
Gigabyte 965P-DS3|| Intel C2D E8400|| 2*1GB 800MHz Geil Black Dragon|| MSI HD 4770 512MB GDDR5 || Chieftec 450w|| 320GB Seagate|| Pioneer DVR-112D|| XDL Happy 5B X-FIRE: braveheart1991
de ha van léd akkor vegyél HIS-t
az tud olyant hogy van rajt egy gomb és feltuningolja a kártyát meg hozzá húzza a hûtést
nagyon zsír😄
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent
van elottem egy 4,2+ amd
2giga ram
es egy integralt gforce 6150SE 256os.
van itt egy masik gep is, 2,8+ amd
512 ram
es egy ati 9600se
utobbin a crysis minimumon szaggatasmentesen fut, masikon minimumon is szaggat mint a picsa. szarakodtam driverekkel, szarakodtam dxel, probaltam mindent, mégis gyengebben fut, spore minimumon szaggat...
szoval az lenne a kérdésem h ez az nvidia kartya ennyivel szarabb lenne egy 9600se nél?
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
na minegy szóval nincsne külömbség.
Köszi a válaszokat.
q6600, 4870x2, 8gb ddr2, asus p5b deluxe, meg ilyenek
