15
  • mainruler
    #15
    HRP Hungary KFT
    Vésö u. 5-7
    1133 Budapest
    +36 (0)1/4 52 46 00
    +36 (0)1/3 50 13 51

    Itt kaphatsz pontos felvilágosítást, ők a Mitsumi hazai forgalmazója.
    Egyébként érdemes még várni, most fog kijönni a 32x modellje (480ATE), amiben mindent kijavítottak, ami esetleg hiba volt, úgyhogy a jelenlegi legjobb író lesz! Most fog megjelenni február közepén. Ja, és már támogatja a Mt.Rainier format-ot, 99 perces CD-t ír 32x! sebességen, 16MB Buffer, a leggyorsabb újraírásban és iszonyú jó minőségű CD-ket ír, cserébe viszont sima írásnál nem a leggyorsabb (3mp-vel van lemaradva az első helyezttől...úristen, borzalmas mi?! :D)
    Legyen elég annyi, hogy karcos média olvasásánál a Mitsumi 480ATE csinált 212000 hibát, a Plex meg 28000000-t...
    Írni meg egyszerűen szuper, a legjobb válaztás, várd ki.
  • nyunyu
    #14
    Adjatok nekem SCSI-s irot, de gyorsan...Lehetoleg Yamaha 20x vagy 24x-et...

    Sehol nem lehet kapni, mindenhol csak igergetik...
  • Thunder
    #11
    @m2m:
    Primedisc 21 perces, RW 3000 brut/5 db van a (mar vettem:): www.multimedia.hu .
    Mas: nekem LG 16/10/40 van, egyenlore ok, habar nem sokat hasznaltam, van valaki aki nyustolte es mi a tapasztalata ?
  • Inquisitor
    #10
    "Reméljük, hogy az abszolút csúcsminőséget képviselő Sanyo írói csak ideiglenesen tűntek el és a 24x is hamarosan megjelenik idehaza."
    Freecom feliratu dobozokat kell keresni :)
  • Gabest
    #9
    Jó vicc, akkor én majd a homlokomra kérem a matricákat a boltban. Jól fogok kinézni, mivel sosem veszek műanyagtokos cd-t. (nem férnék el itthon :)
  • tomcs
    #8
    azert artisjus kapja be.. azt mer nem mondjak hogy minden gyufaszalnak fel kell irni a sorozatszamat... kazettakra mer nincs ilyen? azt tenyleg nem lehet masra hasznalni csak illegalis masolatok keszitesere zenekrol.... mellesleg ezt nem lehet pl rolnis cedevel kicselezni? pl akkor mar 50 darabhoz 1 matrica, vagy 1 dobozhoz 1 matrica, stb..
  • Csiszi
    #7
    Corában 110ért van tasakos 80 perces CD (qwertynél 100ért volt, ha még nem fogyott el)
  • m2m
    #6
    Hi emberek hol lehet kapni
    újraírható 21 perces cd 450 Ft-tól. ???????
    Mert en nem lattam semelyik nagyker arlistan ...

    Ha tud valaki szoljon

  • bala_
    #3
    Mondjuk én se nagyon látok ilyen árakon cd-ket!
  • Fatality
    #2
    "Lássuk hogyan alakultak a legkedvezőbb nettó kiskereskedelmi árak január végén:"

    Minden héten leírják az ilyen hülyéknek mint te, de látom eredménytelenül...
  • Keszeg
    #1
    Ez mind szép és jó, csak ezek nagyker árak...