537
mi a menő manapság?
  • Gerzson
    #1
    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én utoljára a Need For Speed 3-nál tapasztaltam, hogy a játékban nem csak a gázt, hanem néha a féket is kell nyomni (bár Driver, és a Midtown éppen azért jó, mert nem kell nyomni a féket).
    De sajnos voltak hibái is, pl. az útpálya kötötsége

    Ismertek jó országúti autószimulációs játékot, mert nem találok sehol
    talán mert nem is csinálnak ilyet manapság?
  • GAMECUBE
    #2
    NfS3ban hol is nyomtal te feket?? elso palyan max 1szer kellett:)
  • CSOCSO
    #3
    én se nagyon tapasztaltam azt hogy féket kéne nyomkodni ha igazi szim re vágsz ahol nem mindegy az hogy félig negyedig vagy tövig nyomod a gázt vagy a féket akor nfs 5!! nekem baromira tetszik hogy finoman kellett adagolni a gázt/féket
  • GAMECUBE
    #4
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:DDDd
    utalom az NFS5ot:)
  • CSOCSO
    #5
    pedig 10 szer job akármelyik autos gameznl! joval élethűbb a GT3 nál... mind a kettőt játszttam kormánnyal... amikor gt3 at nyomtam 20 an álltak körbe mert az autokiálításon voltunk..vlt egy kurva nayg kanyar:) a szeme könnyes lett ugy elérzékenyültem mikor ujjongtak az egyik kanyarbevételemnél!!!
    az nfs5 sokkal jobb!!!!ide sorolható még a TOCA 2 is!
  • GAMECUBE
    #6
    csocso, birom az ilyen emgnyilvanulasaidat:)
    bazze nagyon jok:)

    hat meg az en arayn jogsijaimra hogy ujjongananak:)))
  • CSOCSO
    #7
    hehe
  • Gerzson
    #8
    jó persze ritkán kell nyomni a féket az NFS-ben is ez a baj, de a rally-k meg nem kötnek le
    az NFS-nek csak a 3. része volt jó, meg új, mert az utánakövetkezők ugyanarra az enginre épültek, és néhány dolgot undorítóan valósítottak meg
    pl. belátni az autóba
    ritka vacak lett ettől a játék, elvesztette minden valóságjellegét
    csak olyan részleteket lehet belerakni a játékba, amit tényleg meg lehet jól valósitan (pl. FIFA99-2001 szar játék marad mindig, mert embert soha nem tudnak majd élethűen leutánozni), és esetleg nem fölöslegesek is
  • CSOCSO
    #9
    ritkán???ti játszottatok már az nfs5 el vay mindneki csak 20 al ment?
  • GAMECUBE
    #10
    igen en csak 20nal vagyok nagy majer.
    :D
  • CSOCSO
    #11
    de most komolyan!! én kormányal nyomtam rendesen tépten de nem kicsit kellet fékezni és soem szabadot full féket...mindig ahogy éreztem:)...
  • Anee
    #12
    ha autópálya szimu kell akkor autobahn racer vagy mindight racing vagy speed theif:-)
    annak ellenére hogy 30 MB osak egész kellemesek
  • I.C.ram
    #14
    pont a driverben kellet rataposni a fekre ha eles kanyarokat kellett bevenni!Madnessben is!! nfsben nem kellett soha! mert nyugodtan neki mehettel a falnak alig serult az autod es nem is lassult le jelentosen!
  • Tomcat
    #18
    Midnight...hümm azé 1 kissé silány game volt... Gamestar nem véletlenűl nyomta be ingyen gaménak...szvsz még fizettek is nekik :))

    NFS5 ben azé kell fékezgetni, ha csont nélkűl akarod végigvinni pályát-s ugye az a szép :)

    Driverben b*szhattad, ha nem fékeztél. Midtownban már kevésbé használtam, de oda is kell.
  • Tomcat
    #20
    Coast-coast
    Pl.: NY-Los Angeles
    Nagyon baba lenne. Csak valahogy egy fejlesztő banda se akarja megcsinálni
  • Tomcat
    #22
    Hogy lecsengenének azt nem mondanám, de már jó lenne egy igazi, kegyetlen jól megvalósított országúti szimulátor.
  • K.András
    #23
    Jo most egy olyan dolog hogy nfs5-nek semmi köze nincs egy simulatorhoz!
    Ugyanmár milyen simulator, nézd meg az STCC2-öt nálam öt kezdödik egy simulator és nem egy nfs-nél
  • Hitm@n
    #25
    Most vettem egy leértékelt autós játékot,a Speed Busters.Asszem '98-ban vagy '99-ben adták ki,de ez nem nagyon látszik rajta.
    Aki igazi arcade autós progira vágyik,bátran tudom neki ajánlani.
    Király,hangulatos pályák,vátozó időjárással,napszakokkal,gyönyörű autókkal (melyeknek fiktív a nevük,de felismerhetőek),melyek színezhetőek,tuningolhatóak, szal nekem nagyon bejött.
    A doboz hátoldalán az áll,hogy lehet hozzá a netről kocsikat tölteni.Én nem találtam hozzá,úgyhogy aki tud ilyen linket,ahonnan kocsikat lehet leszedni,lécci írja be a fórumba.

    Szal mondom, jó kis gamma, simán megér azt az 1300 vagy mennyi forintot.
  • CSOCSO
    #26
    hát nemtudom miről beszélsz!! az nfs 3-4 volt arrol híres ha neki mentél a falnak az utcso lettél sőt!! a falhz tapadtál és hadtl el kellett huzni a kormányt ekor el tudtá menni a faltol de azonnal mentél a másikhoz..a driver rhadtul csuszkála madness nek meg annyi köze van az auti szimhez mintha csinálnának egy ejtőernyő szimulátort...szar az irányitás és nem volt élethű! ha élethűséget akarsz mondom: TOCA2 és NF5!!!!lehet hogy itt nincs nagy kihivás bár a TOCA szvsz a legjobb autos gamez!!!!de a legélethűbb...a nevelőapámnak 500 SL je volt ( nem vagibol mondom mert pont leszarom de ö is és más olyan ember is aki vezetett autot az azt mondta hoyg ezek a legjobbak a legélethűbbek..az nfs5ben volt az hogy jol érzékelhető menyi gázt féket adsz neki hoyg menniyre fordítod el a kormányt és ebbe beleszolt hoyg ha bedőlt a kanyar...volt olyan hoyg olyan kanyar volt hoyg ellenkormányozni kellett!!:)))sőt el is megyek megcsináltatom a kormányomat és felrakom azonnal az nfs5 öt és a TOCA2-t...baromira várom már az uj TOCA-t!!!
  • CSOCSO
    #27
    hogy mit nézzek meg? mondd szivesen kiprobálom amugy hidd el annál jobb nem nagyon van!!!(nfs5nél)most jövök rá hogy a tocában is az volt hogy mikor nyomsz gázt és mennyit mikor fékezel és mennyire és hogy kormányzol..200 felett de inkább vhol 250 él egy rosz mozdulat és kicsuszol nem kicsit!!az a baj hogy iylen agmezok nincsenek..jut eszembe ha száguldozni akarto akkor TOCA2!!!nagy nagy pályák néha nem egyszer megyek végsebességen az autokkal..és 260 ak megy!!!
  • K.András
    #29
    STCC2-ö, egyébként svéd tura auto bajnokság, és ha van rendes kormányod, akkor rá fogsz jönni, hogy az nfs-ek egyik részének, sincs köze simulatorhoz, de tényleg!Lehet, hogy nem rossz játék, meg jol is néz ki, de nem simulator,egyébként ezt a játékot (STCC2) multiban érdemes játszani, mert elég buták benne a piloták, de viszont marha jo az, hogy minden auto másként viselkedik, ezt nem csak a gyorsaságrol, meg szimplán, képernyöre kiirt informáciobol lehet látni, hanem érzed a kormányon, arrol nem is beszélve, hogy ebben kell használni a féket is, nem ugy mint nfs-ben, és ezt bármelyik részre mondom, én is kiprobáltam öket, és szimpla arcade autos játékokrol lehet beszélni, az nfs-sorozat kapcsán!
  • CSOCSO
    #31
    ááááááááááá nekem az kell tura auto gamez!!!mikor gamez hol van küldd el:))))))))))))))esküszm arra vártam...no meg FIA GT gamezre:) meg egyzser csak jön valami merci racing:)
  • CSOCSO
    #32
    mi az a stcc 2? ird már le a nevét várs kitalálom super turing car championship:)))) hja kettő:) amugy tényleg nemtudom miről beszélsz nekem az nfs5 ben rohadt sokat kellet fékezgetnem:)
  • FREAK
    #33
    Az nem is vitás, hogy az STCC2 minden idők legjobb versenyszimulációja! Bár a fék használatát el lehet kerülni a motorfék használatával :))))
  • FREAK
    #34
    Swedish Touring Car Champ.
  • FREAK
    #35
    www.stcc2.net

    Online bajnokságok mennek orrbaszájba :)
  • CSOCSO
    #36
    jut eszembe most van nálam az uj NASCAR 2002..kell azé fékezgetni főleg hogy ne lökj ki senkit..nekem soha nem tetszett a nascar de ez nagyon bejön a talaj a legélethűbb!!soha nem láttam még ilyen élethű talajt! és a képek a gamezről nem adják vissza a látványt és az a szép hogy kormány élkül probálgatommivel a kormányom halott.majd ha találok helyet megcsináltatom....
    MS FFW szerelde kerestetik!:)
  • CSOCSO
    #37
    thx nézem!
  • CSOCSO
    #38
    a TOCA 2 azé ott van a szeren!
  • FREAK
    #39
    NASCAR-ban csak a Nascar Heat játszható. Az viszont nagyon, de kell hozzá analóg kontroller, mert digitális gázzal nagyon sokat fogyasztasz.
  • CSOCSO
    #40
    nemtom melyik jo..már mondtam nem szerettem eddig a nascart..bár szvsz nem egy nagy gamez de megfogot azé az uj
  • FREAK
    #41
    nem törik az autó......mondjam tovább? :)
  • FREAK
    #44
    Én meg az 1-et nem ismerem :)
  • CSOCSO
    #45
    szvsz egy bilentyűzetes nem nagyon verne meg egy kormányost!! én tuti vagyok benne hoyg a legjobb autos gamezosok kormánnyal nyomják pl a motorcity online legjobb gamezesei tuti kormányal nyomják...
  • CSOCSO
    #46
    hja jön a kis demo lefelé
  • FREAK
    #47
    Hát az van, hogy az egyik pályán az ultra rekordom 1:24:34, megnéztem az stcc2.net-en a legszarabb is 1:16 körül van.... Na ehhez kell kormány :)
  • FREAK
    #49
    Láttam nascar 4-et és nascar 2002 demo is megvan

    SZépek, jók, bonyolultak, de ha versenyfeeling kell, akkor csak a HEAT jöhet szóba.....
  • FREAK
    #52
    Ugyanez vonatkozik a Le Mans 24-re is. Egyszerű, szinte arcade az egész, de kibaszott izgis versenyeket lehet vele nyomni, mert nem azzal vagy elfoglalva, hogy egyenesben tartsd a járgányt.
  • FREAK
    #53
    GC : hát ja, minden pályához kormány típus szerint vannak setupok :)
  • CSOCSO
    #54
    erre nem fogadnék!!!
    azé mert szereztél arany jogsit nehoyg azt hidd csak te tudsz vezetni!!!amugy gondolkodj már hogy tudnál megverni??? ezért tetszik az nfs5 mert fél fékkel el tudsz meni..mig bill en ez vagy fék nélkül-t jelent vagy satu fék:)))) kormány vs bill.. ez nem kérdéses!!jut eszembe
    nézem az stcc2 honlaőpját a legjobb gamezosok kormányosak!!!
    amugy nemtudom miért gondolod hoy megvernél..amugy össze kéne ününk sajna tényleg nemsok ellenfelem van:( nem azért mert jo vagyok hanem mert nincs ellenfél...amugy mondtam a gt3 al életemben elöször gameztam..és körbe álltak a d pavilonban vagy hol.. halod:) tudod megkora feeling volt?:))