19
PS2 Emulator
  • biomage
    #19
    nem is tudtam hogy 3 van ps2 emu topikbol lol aki ps2 emuval kapcsolatban kérdést akar feltenni irjon ide
  • tweek45
    #18
    ps2 emulatort nem tudjátok meik oldalról lehet letölteni ha igen lécci írjátok már le erre a címre [email protected] előre is kössz!
  • petruccibeni
    #17
    Sziasztok!
    Véletlenül nem tudtok 1 jó ps2 emut a Star Wars Revange of the Sith játékhoz?
    Előre is köszi.

    Ha igen írjato [email protected] címre
  • Dani0001
    #16
    http://emulator.atw.hu/forum/
    Beszélgessünk itt. :)
  • kohaku
    #15
    nem tudja vki honnan tudok ps2 emulatort szerezni?
    tekken-hez kéne.
    de ugye ehhez nem kell controller?
  • Senkkik
    #14
    már van 9.0 verzió is
  • Noy
    #13
    hello jakuza! ehhez nincs bios... tudsz adni egy linket, ahol van hozzá?
  • Stex
    #12
    jó..hát van, de jelenleg inkább csak azt mutatja, hogy majd egyszer normális is lesz:) Ezért mondtam kb 1,5 év mire kiforr ez a dolog..
  • [Jakuza]
    #11
    Viszont PS2 van.
    Igaz meg nem teljesen kiforott, de mukodik.

    PCSX2 0.8.1 (SSE2)

    Itt meg lehet nezni a kepeit:

    http://www.exdee3.hu/layout/emu/?ident=00119
  • Stex
    #10
    Az Xbox egysúlycsoportban van a PS-el. Azért már páran akik nem értenek hozzá azt hangoztatják, hogy az X nem más mint egy lebutított pc, ez nem így van:) Xre sincs emu..majd talán 2 év múlva..

    DC emu létezik tudtommal, de az is valami félbehagyott project és csak néhány játékot indít el azokat is bugosan..
  • STREEX
    #9
    És xbox-hoz vagy Dreamcast hoz sem létezik még emulátor?
  • Tetsuo
    #8
    Megoldás:
    -Vegyél egy ócsó irodai PCt és egy új PSt. Ennyi.
  • mrzed001
    #7
    Annyira más a PS2 és a PC felépítése, hogy csak egy komoly cég lenne képes emulátort írni (eddig egy emut se "komoly" cég írt)
  • Stex
    #6
    majd úgy 2 év múlva biztos lesz hozzá -normális- emu (más kérdés, hogy nemsokára már a PS3 lesz a király..)
  • tomo
    #5
    Computer Science. To imitate the function of (another system), as by modifications to hardware or software that allow the imitating system to accept the same data, execute the same programs, and achieve the same results as the imitated system.
  • Scholes18
    #4
    Nekem is kéne ha van.
    Fifa Streethez kéne...
  • cicai
    #3
    tudom gagyi kérdés de pontosan mit jelent az Emulál szó.
  • NormalisEmber
    #2
    Pedig nincs.
  • Bandee
    #1
    Tud vki vmi működő emulátort ? Én sokat kersegélek, de nem találtam eddig semmit, pedig kell hogy legyen :)