84
VIVA minusz
  • Mészy
    #84
    Kell a nézettség az olyan műsorvezetőknek, akik semmibe veszik és lealázzák az embereket. ettől dől a lé
  • PREMIERE1
    #83
    Sőt, Balázs az RTL Klubbra került!
  • Mészy
    #82
    dc++, de szerintem botrányos, hogy ilyen embereket továbbra is engednek képernyőre kerülni...
  • KeKKSZike
    #80
    Nekem a balász_eger tetszik a legjobban! :) Én nekebb a Balázs szimpatikusabb, amióta láttam ezeket a Videókat... Poénos gyerek... :)
  • Laalee
    #79
    cuki kék papirra irtad...
  • Lteebee
    #78
    Nekem fülöp hozzáállása tetszett.

    Amikor a kiscsaj megkérdezi, hogy hol lehet megvenni a lemezt.
  • MuERTe
    #77
    Először mikor hallotam rólunk azt gondoltam, hogy jó nagy bunkók, aztán megnéztem és rájöttem, én is ugyanezt gondolom a viva- nézőiről mint ők. Különösen Balázs "hülyekozsobalfaszgeci" beszólása tetszett :D
  • Lteebee
    #76
    Speciel néhol még nőttek is a szememben, mert kiderült, hogy a gyagyás gyerekeket, akik fos zenéket hallgatnak ugyanúgy lenézik, mint én.
  • Coine
    #74
    De az emberek emlékezni fognak rá...mondjuk eddig se néztem VIVa--t
  • KeKKSZike
    #73
    Semmi! Szerintem már nem is fog!
  • Coine
    #72
    azóta történt vmi ? nagyon nagy kuss van...
  • Efreet
    #71
    vagy hallgasd meg az "utca átlag emberét", ha elereszti magát...
  • Lteebee
    #70
    Minden második szavuk bazmeg.

    De egy olyan összeállítást néztél, amibe direkt csak káromkodós jeleneteket gyűjtöttek.

    Gondolkozz!
  • Spenser
    #69
    Hát szerintem is nagyon durva minden második szavuk bazdmeg, büdös bunkó parasztok, Zsu meg olyan kis szrénynek mutatja magát közbe meg biztos ő a legnagyobb paraszt........meg a többiek is."de a gagsztás az tetszett":)
  • [HUN]kwega
    #68
    Na végre meg lehet kérdezni a témával kapcsoltban Balázst. A Gyalogló chaten 28.-án este 6-tól.
  • K.András
    #65
    Ha látad a videokat, akkor tudnád, hogy ez egy nagyon rossz reklám!
  • vizes
    #61
    Most láttam az M1-en a z- egyik csúcsbunkóját, úgylátszik átigazolt!
  • vizes
    #59
    Ezek szerint engem is így lát.
    Én nem érzem magam ilyennek.
    Kikérem magamnak!
  • vizes
    #57
    Tényleg, mi?
  • vizes
    #55
    Dopemanra?
    Én félszemmel...

    tudniillik a puska irányzékához csak ennyi kell!
  • vizes
    #53
    Biztos, forgatni volt...

    Nem volt még neki elég az a sok tahó beszólás, rárakott még egy-két lapáttal!
  • mateos
    #52
    G@bor fel kén törnünk a viva honlapját :-D
  • cSuwwi
    #51
    IIIIszonyatosan melegek ezek a videók! Eddigis utáltam Z+ meg a mostani Vivát is, de most sem változott a véleményem :)
  • CSOCSO
    #50
    heheheheheehehhe
  • Coine
    #49
    Jajj, de gyenge
  • [HUN]kwega
    #48
    Idézek a gyalogló chat oldaláról: "Balázs a VIVA+-ból sajnos pénteken egy váratlan forgatás miatt nem tud jönni chatelni, egy későbbi időpontban viszont rendelkezésetekre áll! "
    Pedig már sokan fenék rá a fogukat!
  • Breki33
    #47
    hat en ismerem a kis Rakai-t meg a ZSu-t mivel kiskorukban a helyi TV-ben villogtak

    es mit mondjak nem csodalkozom
  • Efreet
    #46
    Laalee: hagyd, most divat anyázni a zsépluszosokat :) minden csoda 3 napig tart...
  • Laalee
    #44
    meg minidg fel vagytok haborodva??? kisse műbalhé szagu az egesz...
  • TWN
    #43
    A kép csak a csaj miatt készült: akit így megbántott a felvétellel.. egézszégedre balázska, aludj el szépen...
  • TWN
    #42
    Nah, tehát mekkora majom ez a gyerek?
  • TWN
    #41
    Uccsó forrásom letöltéshez: mp3portal.hu.
  • TWN
    #40
    :]]]]]]]]]]]]]]]]... "Zsu rajongó?... Szopjam a faszát?!.. IGEN!" :)))))).. Kb. 170 mb itt ;´), Balázs seggén meg kívül a többi ok: még a dagadtgeci is (fsz' se tervezte a nyílvánosság elé ezt a részt..), bár a szívatása nem volt túl jó... asszM berakok mindjá ide egy képet a seggével..
  • CSOCSO
    #39
    balázs:1oscar a kozsos dumája miatt, nem azért mert igaza volt hanem mert jol jött ki és poénos volt.1oscar a dagatgeci miatt...1oscar a segg miatt...a sok faszomért ésm a köcsögköért:)
    philip:1oscar a mondjátok meg ki a faszom irta ezt a levelet-ért..1oscar a u miylen kurvár nézik ezt a műsort...
    zsu:1oscar a t szoktátok egymást ajándékozni hidegben ért:)))))))))))))))1oscar azért a szép ék lapért...megdicséri majd laza mozdulattal a földhö bassza...
    lilu:1oscar a szopjam a faszátért....1oscar levonás mert nem láthattuk a melbimbaját!
  • KeKKSZike
    #38
    Látom nagyon utáljátok Balázst... én nem... :))

    Minden emberbe van ilyen gonoszság, csak most őt fel is vették... (szar ügy)! :D
  • Laalee
    #37
    nem is kell eltörnöd...
    1. ki van vagva a mősorbol
    2. nem nezel vivat
    3. nem toltod le a videot

    az ilyen műfelhaborodas tok felesleges...
  • CSOCSO
    #36
    ott leszek geci!:) a kozsoért megdicsérem a daatgeciért meg kiherélem...
  • Hustler_hu
    #35
    Flaaaameeee hiiimmm :))) buhahahahaaaaaa
  • Hustler_hu
    #34
    chat.gyaloglo.hu :
    [ C H A T V E N D É G ]
    Február 1. péntek 18 óra
    Vendégünk Balázs a VIVA+ műsorvezetője.

    Kérdezz tőle bármit személyével, vagy műsoraival kapcsolatban február 1-jén pénteken este 6-kor a VIVA+ szobában
  • Airwolf
    #33
    1 biztos. Ha ezt a Balázsgecit meglátom, kiverem a fogát. De szerintem nem lesz pofája kiállni megállózni többet.