20
Outbrake
  • Zozo76
    #20
    mar letelt a fel ev de leszarom mar a coop modot, nagyivbe! :)
  • BBird
    #19
    Fúj! :-)
    Nem költenék konzolra, max valami zsebben hordhatóra. Xbox-ot jelenleg csak egy játékért vennék, A Star Wars Ep3 miatt. De szerencsére jobb dolgokra is eltudom költeni a pénzt. :-))
  • Zozo76
    #18
    Akkor neked a megoldas: XBOX !!!!!!!!
  • BBird
    #17
    fél ÉV múlva. :-D
  • BBird
    #16
    Na de azért ne felejstük el a co-op módot. Minden játékon sokat dob, mivel sajnos kevés játékban van. :-) Várom a reakciót fél múlva. :-D
  • Zozo76
    #15
    Vegigvittem akkor, eleg is volt belole.
  • BBird
    #14
    Sikerült továbbjutni? :-) Gyors játékmenet... :-D
  • Zozo76
    #13
    Jo lecke volt, de a jatek egy rakas szar...
  • Zozo76
    #12
    :)
  • Zozo76
    #10
    Jo, mire keressek?
  • I.C.ram
    #9
    pedig van ilyen topic csak lehet hogy kicsit benacska voltal es nem vetted eszre elofurdul..
  • Zozo76
    #8
    Mielott flame-ltek jo lenne ha megneznetek mi az abra ok?
  • Zozo76
    #7
    Visszaneztem a SuperGamez adatbazisat vagy 20 szintig, es NEM TALALTAM outbrake topicot. A keresovel sem jutottam tobbre! Szoval minden bocsanatkeres viszzavonva, a kerdes tovabbra is aktualis!!!
  • Zozo76
    #6
    Bocsi, igazatok van! Megegyszer elnezest! Tobbet igerem nem fordul elo!
  • Dikkma
    #5
    Hát ja.
  • Hustler_hu
    #4
    jovanna :) ma ilyen flames hangulatban vagyok :)))
  • skorpio7
    #3
    Hustler !
    Lehet ennél sokkal finomabban is fogalmazni . :)
    Én általában 1 hónapban 2-3 emberkének írom le mindíg ugyanazt .Tehát ...

    Kedves Zozo76 !
    Mielőtt nekifogsz , hogy nyiss egy szerinted új topic-ot , győződj meg róla , hogy nincs-e már belőle már egy másik .Hogy mit kell tenned ehhez ???
    Belépsz a Játékosok Fóruma részbe és rákattintasz a topic nevek fölött található Témák-ra !!!
    Csak ennyi és szépen kilistázza neked az összes eddigi topic-ot .Így nem lesz belőle gond ... sőt , lehet hogy a problémádat már meg is oldották korábban ezen topic-okban leírva .
    Nem gondolod ?!
  • Hustler_hu
    #2
    a francert kell uj topicot inditani !!!!
    FLAME !!!
    Irjal a megfelelo topicba !!!
  • Zozo76
    #1
    Elakadtam az Outbrake 13 kuldeteseben, ahol a raketahordozot kene leallitani, de vagy ellovi a toltetet, vagy mar elotte riadoznak es vege lessz a bulinak. Miutan megall a tank, es a raketahordozo, hatastalanitom a tankot de semmit sem tudok tenni az ellen hogy a raketat ne lojje ki a hordozo. Hogy lehet befejezni a kuldetest?