22
  • KIP
    #22
    Milyen frankó már mikor a Black&White ban lecsapsz
    egy maflást az alattvalóknak ez a kütyüvel:-) LOL
  • H3Lc2Y
    #17
    Bunny: Honnan veszed hogy nem adnak ki balkezeset is? :)
    Én is balkezes vagyok, csak én jobb kézzel is használom az egeret...nekem 8
    Bár el tudnék képzelni mondjuk mind2 kezemre egy ilyen cuccot..:)
  • H3Lc2Y
    #16
    Hát én nem értem azokat, akik leszólnak egy ilyen eszközt, amire mindig is vágytam, rengetegszer gondoltam arra, hogy milyen jo is lenne egy ilyen "device". És azoknak akik csak leszólni tudják: maradjanak a bill.nél és az egérnél. Én haladok a korral...Már csak az a kérdés mikor lesz olyan, ami már vissza is hat, mozgatja az ujjaidat is, tehát ha mondjuk vmit megfogsz, akkor azt érezd is.. ha vmit megnyomsz az ujjaddal, akkor az ujjad ütközzön stb, de ez már megint egy másik rész, ez is bőven elég, és az ára is tűrhető, ahhoz képest hogy mennyi mindenre jó.
    Egyedül a neve nem jön P5? mi van ha kijön majd a pentium 5...:) ennyire fantázia dús nevet..
  • Laalee
    #10
    mer egy ilyen kesztyü megadna? pont ugyanarra jo... gondolom erzekeli a terbeli mozgas, meg az ujjak elmozdulasabol a billenyu leutest, mindezt ugy hogy felemelet kezzel kell csinalni... ha te vegigjatszol igy egy estet, tuti lenyomod Fekete Lacit is kitartja ki a kezet tovabb versenyben.
  • Laalee
    #5
    mekora baromsag mar megint...
  • zplayer
    #3
    jo az gifanid :)
  • Efreet
    #2
    De. de mások is ezt használják, és nekik is elfárad... más típusu játék, mint anno a billentyüzetesek és az egeresek... nekem nagyon tetszik :)