19
Szerepjátékosokat keresek
  • jeldini01
    #19
    Sziasztok,

    ha valaki keres ADnD-s (vagy Magus) játékost akkor szóljon mivel keresek embereket akikkel lehetne játszani...

    Akit érdekel az írjon a [email protected] -ra
  • Pretorian
    #18
    Jahh, bocs ez nem ide...
  • Pretorian
    #17
    Jealousy is like cancer. It hurts in the chest, nothing can cure it but yourself.
    I thought I' m not gonna feel this again 'cause I thought this just cannot happen to someone who's in his mid-twenties...I was wrong...
    Yesterday I felt the same shit I felt 5 years before...a friend of mine told me that the
  • Pretorian
    #16
    Hú baz'...egyébként már jó régen nem játszottam, azt is elfelejtettem, hogy a manát azt eszik vagy isszák...
  • Pretorian
    #15
    Üzenet az időn túlról:

    Neszójjábe!!
  • Pretorian
    #12
    Szóval:
    Budapesten lakom, a 2. kerületben, és játékosokat valamint mesélőt is keresek, mert jó lenne egy olyan társaság, akikkel rendszeresen lehetne játszani. Nem mindegy, hogy milyen játékot játszanánk, ugyanis van egy pár kezelhetetlen játékrendszer, és nekem az sem mindegy, hogy milyen világon játszok. Írjátok meg, hogy ti mivel játszanátok szívesen. Én 1995 óta játszom
    Shadowrunt, M.A.G.U.S-t, 1998-óta Call of Cthulhut, és a MERP-en valamint a Kódexen kívül minden rendszerre nyitott vagyok. Írjatok.
  • Frenzy
    #11
    jaja, én is nagyon várom már a Sosemtél éjszakákat :)
  • Efreet
    #10
    irces játék nem nagyon jön be... próbáltuk már. majd az NWN-el :)
  • Sephi
    #9
    Jo en meselek neten nem az a gond mert gyorsan irok. Ha erdekel a dolog szojal! Es ha kell poen van boven az is :)
  • marlowe
    #8
    Én szívesen játszom/mesélek, de neten nem az igazi. Lekopik az emebr úja, nem halad a sztory, elmaradnak a poénok :D
  • Frenzy
    #7
    Lehet neten is jatszani ... ha tudsz gyorsan irni .. egy IRC meg is felelhet erre a celra.

    Nekem mar volt szerencsem neten meselni ... :)
  • Sephi
    #6
    Mar csak aze is mert nem kell felalni a geptol:)))))) Es mindeki kozben olyan zenet halgat amit akar es nem veszik el a sorodet kozben meg a cigidet:)
  • Sephi
    #5
    Neten nem lehet jaccani? Az erdekesebb:)
  • Frenzy
    #4
    Valóban kérdés az, hogy hol laksz te?
    Másrészt kiket keresel, mesélőt, játékost ....

    "bármiféle" szerepjáték ... neked tényleg mindegy, csak RPG legyen? :)
  • FREAK
    #3
    Az internek korában ez már nem elsődleges szempont :)

    Lakcímem : 185.1.234.45 :)))))))))
  • TneX
    #2
    Hol laksz?:)))
    Ugyebár az nem mind1:)))
  • Pretorian
    #1
    RPG-sek!
    Bárki, aki hétvégenként ráér, és lenne kedve bármiféle szerepjátékot játszani, az írjon a topicra. Megbeszéljük, hogy hol, mikor, és mit.