30
Hooligans: Storm Over Europe
  • sag3e
    #30
    Hali!

    Akinek megvan a játék,az vegyen fel MSN-re! és játszunk!

    [email protected]
  • tibia
    #29
    (Tuti senki nem fog erre válaszolni de mindegy......)

    Na kellene nekem egy kis segítség, mert a gamét mikor elindítom akkor bejön a két szponzor és otána ledobja a gamét az asztalra.....
    megnéztem a debugot is és azt írja hogy a OpenMovie() Cannot get the display size és ez EndScreenUpdate() Cannot flip surfaces

    Van valami öteltetek ezellen? Plzzz!!!!
  • Tamás26
    #28
    Dalospacsirta 2005 - Melyik a legnépszerűbb együttes?- SZAVAZZ!
    ITT: http://www.zene.hu/cikkek/cikk.php?id=2142
  • abonyitomz
    #27
    hát kipróbáltam , elmegy!
  • abonyitomz
    #26
    én most telepítem a jtékot , még nem játszottam vele , remélem jó lesz
  • Dikkma
    #24
    3-adikon vagyunk Takival, ott már kocsit is lehet vezetni, el lehet ütni rendőröket! Majd ő mondja részletesebben (bár gondolom te is eljutottál már eddig).
    Kellemeset csalódtam a játékban, látszik rajt, hogy hozzáértők készítették, és nem kóklerek!
  • Anee
    #23
    A második pálya sikjerült már valakinek/france/
    amúgy a füstgránátfegyvernek 1az1ben ugyanaz a hangja van mint a q3-ban:-))
  • Dikkma
    #22
    CSak ugye otthon XP és elszoktam a FireBurnertől! :((( Itt meg 98, na mindegy, késő bánat, nem akarok többet ezzel foglalkozni, de egy ftp-t vki mondhatna. Tegnap tar.hu ról 500 kb/seccel jött le.
  • Dikkma
    #21
    Hallottam, de nem a saját gépemen töltöttem le/írtam meg.. FireBurner kellett volna, bakker, de most már elszoptam, két cd levesbe, a data3.cab egyszerűen nincs fenn a cdn. Nem értem, miért. Bemountoltam a Daemon-Tools 3.00ba a bint, és megírtam Neroval CD-Copy on the fly. Ezen a héten 14 másik cd-t írtam ilyen módszerrel, ezt meg elszoptam. Amikor erről a megírt cd-ről másoltam le a másikra, előtte azért ki kellett volna próbálni.. :( csak mondom, nem az enyém az a gép, és nem zavarhattam sokáig.
    Mindegy, ezek a cd-k a data3.cab -ot hiányolják csak, mondjuk arra jó lesz, hogy indításkor ha benn kell lenni cd-nek akkor benn lehet. Csak az isot ne töröltem volna le :) ripet is letöröltem, de azt 3 perc újra letölteni, nem gáz.
    Mindegy.

    Egyébként a játék überf@sza! :)))
  • Viking
    #20
    Dikkma, iso gondokra, hallottal mar arrol az kicsi progirol, hogy CDmage? Egyebkent ez engemet is erdekel, majd leszedem valahonnan... *satani kacaj*
  • Dikkma
    #19
    Most másik gépben nézem a cd-t, és beolvasta a cd-t, én ezt nem értem. Igaz, ogy a telepítő kiakad 81%nál, de még working on it!
  • ATi
    #18
    reg rohogtem annyit egy jatekon mint ezen :)
    marha nagy ahogy vonul a banda es megy a HejjHooHejjhooo Ajjo! Ajjo :)
  • Anee
    #17
    Hát ott csak egy emberem hagyta ott a fogát...a csürhi is megvolt teljes volt a létszámm...csak a "fronton" a stadionnál elestem
  • TneX
    #14
    Honnan lehet ezt leszedni?:)))
  • Anee
    #10
    Huh kurvajó ez a game....csak már a tutorial sem nagyon megy...miután felvettem embereket mit csináljak...kicsit érthetetlen...
  • Tomcat
    #9
    Bazze kegyetlen...
    Takinak mondtad/mutattad már? :)
  • Dikkma
    #8
    Szívtiprók körében ne terjeszd, mert tóbb még nagyon feljavultok :)
  • Anee
    #7
    mindjá lent lesz....
    jah király hogy alkohol az erőforrás
  • Dikkma
    #6
    Hol laksz? Nem Sopron? Én zalaegerszeg, Armada Ultras tag vagyok :)
  • Lazarus
    #5
    Na má töltöm én is! Én is erre vártam má 1 ideje
  • Dikkma
    #3
    MEKKORA AZÉ' MÁ' EZ A JÁTÉK?? A PÁLYÁN LEHET ÜTNI!!




    Az év játéka, figyelem!!!
  • Dikkma
    #2
    Azt tudtam, WC-n fenn van, de azt nem gondoltam volna, hogy onnét töltöm le. Most nem 0.1 k, szóval talán leér! :)
  • Dikkma
    #1
    Hooligans: Storm Over Europe :: 14:02 feladó: Preacher

    A Hooligans: Storm Over Europe egy valós idejű stratégia (RTS) a DarXabre fejlesztése. Hogyan válhatsz Európában a legnagyobb huligán csoport tagjává? A feladat nagyon egyszerű: Öld meg, semmisítsd meg az ellenszegülő huligán csapatokat. Adj a hűséges katonáidnak drogokat, alkoholt és néha egy kis erőszakot sem árt alkalmazni. Az Európai futball szezon alatt tucatnyi helyszínt fogsz bejárni, ahol megküzdhetsz az ellenséges csapatokkal. További infókat a játékról itt találsz.

    Képek a játékból:






    :DDDDDDDDD
    Megvan már valakinek? Erre várok már régóta :)