11
hogy erted hogy 42??
  • Efreet
    #11
    senki nem tudja még, hogy ki játszik benne. nincs hivatalos bejelentés.

    a hatodik rész (Salmon of Doubt) úgy jön, hogy DNA gépén a regény nagy része fenn volt már itt-ott darabokban, plusz egy csomó rövid történet meg novella is belekerül. minden, amit a gépen találtak, és a Galaxishoz tartozik.
    http://www.douglasadams.com/salmon.html
    "Included are short stories, essays, lectures, and articles, many published for the first time in book form, and the crown jewel: ten never-before-published chapters of Adams’s longtime work-in-progress, THE SALMON OF DOUBT."
  • dr
    #10
    hogy jon a hatodik resz ha meghalz szegeny? hajjaj.tok fellelkesultem ,h lesz film,erre latom,h az a toketlen hugh grant jatszik benne. kar...
  • Efreet
    #9
    http://www.solaria.hu/film/020121stoppos.htm

    Évtizedek várakozása után válik rövidesen valóra a fanatikus rajongók álma. Több mint húsz éve röppen fel a pletyka szinte minden évben, hogy valaki belefog a remekm? megfilmesítésébe.

    Douglas Adams Galaktikus útikalauz stopposoknak cím? regénye ez a legenda. És most hivatalosan egy sajtótájékoztatón nyert meger?sítést: rövidesen megkezdik a film forgatását.

    IGGGGEEEEEEEEEEEEEN :))))))
  • Efreet
    #8
    püff neki. kalauZ bocsi...
  • Efreet
    #7
    ja, most olvasom rendesen...
    GALAXIS ÚTIKALAUS STOPPOSOKNAK!
    nem galactikus... ejnye mááááá...
  • Efreet
    #6
    módszer a lent említett. és a hangjáték SOKKAL jobb :) ráadásul a TVjáték rengeteg mindent szed a hanjátékból (mert persze a sztori rendesen más, mint a könyv...)
  • Hustler_hu
    #5
    huuuu az nekem is kene ... marmint a TVjatek ..
  • Efreet
    #4
    válasz ment :)
  • Sephi
    #3
    Emil ment:)
  • Efreet
    #2
    a film alatt a TVjátékot érted? mert az megvan... ha írsz levelet, valahogy megoldjuk az átjuttatását. megvan a hangjáték is (a Best), meg a könyvek is...
    meg idén jön a 'Salmon of doubt', a 6. része a trilógiának.
  • Sephi
    #1
    Gyerekek! Kene nekem egy cim ahonnan a Galactikus Utmutato Stoposoknak filmet le tudnam tolteni! Vagy akar egyeb Douglas Adams cuccok vagy pl ha tudgya valaki hol lehet letolteni a Starship Titanicot! Barmi info johet!

    Koszi!