Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

WuFraZselic
#19121
úgy megnézném imit a könyvtárba

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#19120
Gyiiihaaa...lattatok az uj elozetest? Miki bezarja Klaudiat XDD

Piloss
#19119
naés?

jobb adni mint kapni<#eplus2>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#19118
ígyan, az ünnepelt fizet mindig xDD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19117
én voltam a szülinapos vazze..<#idiota>

#19116
jöhet ide is 😄
Tyler1
#19115
5 korsó sör lesz, köszönöm 😄😄
<#idiota>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DeerHunter01
#19114

\"Erről van szó!\"

polluxware
#19113
hogy vagytok képesek nézni ezt a semmit😊))))))

remélem nincs harag <#wink>

gibson9
#19112
Köszönöm szépen 😊 Tyler-nek is 😊

#19111
yess

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Tyler1
#19110
kicsit ucsi is volt már, h Miki mindig rábaszik és utálják, miközben Klaudia a fõgeci mindig megússza.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

PrisonMan
#19109
"ezúttal még õt is meglepte a forgatókönyvírók leleményessége." <#wow3><#wow3><#wow3>

tommygear
#19108
szégyen is nélküle, miki is már egy csicska lett
#19107
Hurrá 😄

tommygear
#19105
hm
#19104
elírtam, oszt?
tommygear
#19103
LEMÖNPÁJT!!!!!!!!!!!!!!!
Tyler1
#19102
Boldog szülinapot, és még nagyon sok BK epizódban gazdag évet 😊
ez legyen az ajándékod ma éjszakára

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19101
boldog szülinapot gibson! magdi néni sütött neked lemenpájt!

tommygear
#19100
NOVÁK SZAKI<#wow3><#wow3>
szabii98
#19099
szurit is kaptam^^

I met God. She's black

JohnnyNapalm
#19098
nem gond, AMÚGYIS FÕZNÉK VACSORÁT

#19097
Ilyen humbukk sorozatot ritkan lat az ember. Miota Geza taxizik mindig szervizbe van az autoja, vagy oda viszi, vagy onnan hozza.

PrisonMan
#19096
jaaaaaaa meg Niki ismét szabad vadász!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PrisonMan
#19095
Nikit szétkurta Mikibá 😮OOO

Klemice
#19094
Mert biztos géza találna rá a hirdetésre véletlenül

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#19093
A Laci + Vili duó miért nem adja el azt a rozzant gebét, amit rájuksóztak?

Tuti nem kapnak érte annyi zsetont, amit õk kifizettek egy versenylóért, de valami mégiscsak visszajön. :-)

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

akyyy
#19092
sztem a gnóm, de amugy paasz:S

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Klemice
#19091
az még a gnóm noémi volt vagy már a papagáj?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

akyyy
#19090
a zorsi beviszi õt is mint a másik kis jányt a rendelõjébe mikor anojémi erõspaprikát tett laci kajájába

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

tommygear
#19089
HÁT EZ LEMÖNPÁJ
Tyler1
#19088
linda bele is halhat a macska-allergiába 😮OOO

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Ic3 m4n
#19087
#19084 re ment: NEMÉLI TUL

Ic3 m4n
#19086
nem

Dragooon
#19085
mici megöl mindenkit

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá

WuFraZselic
#19084
következõ szavazást!!!


Linda túléli a halálos macska-allergiát?
nem
talán

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#19083
wooow. allergiás a macskára. Ez egy nem várt fordulat.

Ati

JohnnyNapalm
#19082
ez a jókis zombi arcfestés 😄

triplet
#19081
Gecironda?😄😄😄😄
LOL. Paraszt macska, nekem is ilyen macska van itthon. Csak az fehér fekete pöttyökkel.

Ic3 m4n
#19080
linda randább

WuFraZselic
#19079
de geciranda macskát találtak

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

JohnnyNapalm
#19078
nem is rossz ez az új linda<#eljen>

tommygear
#19077
lindát megbaszom
#19076
Jah, az tényleg érdekes, hogy a gyerek elõtte autókról ugrál, meg buszt lop meg minden, most meg csak úgy megsajnál egy macskát..
JohnnyNapalm
#19075
aranyos ez a macskás jelenet

Piloss
#19074
mert magyar

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

tommygear
#19073
he miért ilyen szánalmas ez a sorozat?
PrisonMan
#19072
meikõtök kurna nikit? 😄