Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ToCsEk
#19572
kieshetett volna a protkoja mint micor eric kiverte...<#taps>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

hungary27
#19571
el se találta😄 optikailag akartak átvágni minket mintha megütötte volna.
Marci0115
#19570
még ez a csicskapofon

ToCsEk
#19569

<#hehe>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#19568
Ezt a sintoista vallás tanítja ?

#19567
Ja, mint anno a Baywatch-nak.

Marci0115
#19566
biztos kingáék is ezt játszották😄

szabii98
#19565
Hopppp egy galacsin<#merges2>

I met God. She's black

#19564
ASDF?::GSASSSSAS:?SDF:
Nézzük a bariköztöt!<#idiota>

gibson9
#19563
Milan bhv
#19562
Jaa és igen...
Ha hozzátok felmegy egy csaj ti is szendviccsel kínáljátok? 😄DD
Szabi így tolja.

www.milcse.hu

Milan bhv
#19561
Szerintem a csávó jól nyomja a maffiózós figurát. 😊

www.milcse.hu

Tyler1
#19560
kurvajó AS?D:_

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Marci0115
#19559
takaritás közben beleöntötte véletlen a bort a laptopba snájdig, ezért

Tyler1
#19558
lesett h Géza nem is fogja megdugni Zsófit, csak ott marad vigasztalni, aztán ezt megtudja Kinga és azt hiszi majd h Géza is félrebaszott miatta, és elölrõl kezdik a veszekedést.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Klemice
#19557
a kingás rész még múlthéten volt, soma miért ütötte meg snájdigot?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Marci0115
#19556
kingát meg akarták kefélni 10 misiért, de végül nem ment bele, géza megtudta, meg kb soma megütött snájdigot, és meg akarja eröszakolni zsofit😄

Klemice
#19555
MITÖRTÉNT már 2 napja nem nézem a BK-t

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tommygear
#19554
he mivanitt
Palesz2
#19553
na most néztem meg.. UJUJUJUJ DE ELFAJULNAK A DOLGOK 😄

am szerintem (innen üzenem a rendezõknek xd) kéne Barátok Közt night. vagy hasonló (18+) éccaka.... pl mehetne is elsõ résznek hogy soma papa megerõszakolja zsófit 😄 vagy pl nicns annál jobb hogy kingácska egy kis blowjob vilibának.. 😊 VÁGJUNK BELE 😄

Tyler1
#19552
vagy somló tamás

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Doomista
#19551
Holvanmárazagif?.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

gibson9
#19550
vagy somlói galuska

#19549
Akkor nézzük:
Soma:


vagy
Soma:

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#19548
GÉZA vs. SOMA BUNYÓ LESZ ITT, MOST MEGMONDOM.
DeerHunter01
#19547
amúgy ráömlött a bor és már törlõdtek az adatok ?

\"Erről van szó!\"

JohnnyNapalm
#19546
össze kell törni a laptopját és akkor megöli az idegroham

Tyler1
#19545
amúgy ez a Soma egy darab szar. nemigaz h ez mindenkit megver, meg fenyeget, meg vagdossa a nõket. egyet rávernék a nyakár aztán beszarna. legalább akk vmi nagyobb embert hoztak volna erre a szerepre-.-

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

JohnnyNapalm
#19544
emlékeztek mikor zsófiékat nem engedték a kórházba mert valaki megszökött?
zsolt biztos betoppan holnap mert miért is ne abba a lakásba menne ahol semmi keresnivalója

PrisonMan
#19543
itt valakit sunázni fognak 😄

#19542
Aztán jön buzimi... de lepattan somáról ezért hívja gézát, aki hozza az õsi kertészerõt, lecsapja somát és az éjjel megrakja zsó-fikát

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#19541
Ez sem eleg ahhoz, h beinduljon a forum 😛

gibson9
#19540
ez mekkora szar jelenet volt<#wow3>

matyi0323
#19539
erõszakszeksz..erõszakszeksz. erõszakszervezet.. ezt már rég megmondta valaki..😄:

Egyébként ti mit néztek?? 5 frissítést kellett nyomnom, mire valaki írt az esetre.. xD xD 😄D

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Tyler1
#19538
jézusom jelenet végére már várták a csapót, nem csináltak semmit. balfaszok<#szomoru2>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Jim Morrison
#19537
eroszak 😮

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Piloss
#19536
na az análparty bejátszik

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

DeerHunter01
#19535
namost jól análba bassza a soma

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#19534
Ez a nõ nem az állatorvosos bankos reklámból van meg a Jóban Rosszbanból ?

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#19533
Soma kiakad Zsófia, Géza pont arra jár és megvédi, cserébe Zsófi meg nagyra nyitja a száját. köszönömköszönöm

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

toysoldier
#19532
szíved le ne álljon vigyázzá

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

DeerHunter01
#19531
Mi, BK fanok már az ilyeneken meg sem lepõdünk.. 😄
Színvonalat megszoktuk.

\"Erről van szó!\"

szabii98
#19530
Bazd má mindenki errõl beszél ASD??:

I met God. She's black

triplet
#19529
De olyan természetességgel vágta pofon snájdingot, mint ha a csaját verte volna meg. De lelõném ezt a Somát. De a Zsófit is mert hisz neki hogy õ megjavult<#wow3><#wow3>

Doomista
#19528
Holvanmárazagif?

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#19527
Geza minimum kitori a Soma papa ket labat. Mar csak Kertesz Boti hianyzik XD

JohnnyNapalm
#19526
hát az
de ilyet egy idõsnek <#gun>

gibson9
#19525
csicska pofon vót

greg benz
#19524
Éreztem,hogy itt most lesz élet😄DD Szerintem a sorozat legnagyobb jelenete volt az utóbbi pár évben 😄DDDDDDDDDDDDDDDDD

Tyler1
#19523
huhú már látom a Kertész-vendettát xDDD Géza kibassza az elmeletrõl Somát, és ráesik Bandika fejére, ezért András is szarrá veri a bal máját még, és a legvégén Vili bosszúból ráiratja a buta lovát.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.