Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Piloss
#19822
azért még elvinném egy körre,de a smink tényleg sokat dob rajta

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Piloss
#19821
nem nagyon

öregszek má

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

gibson9
#19820
nem emlékszel a kórházas jelenetre? (és ott pedig még volt is rajta minimális smink)

tommygear
#19819
Piloss
#19818
sminknélkül képt

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#19817
igen akinek nem kell a kokcafejû sminknélkül temetõszép pincérlány az az<#wow3>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Piloss
#19816
homok

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

tommygear
#19815
haggyukmár gecc
gibson9
#19814
Te meg biztos elírtad.. de segítek és kijavítalak 😄 Kinga < Zsófi

gibson9
#19813
lemönpájós tangában nekem se kéne.. mondjuk azon már ne múljon letépem róla 😄

#19812
apád😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#19811
Kinga > Zsófi

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Tyler1
#19810
kockára téve? Kinga akk sem kellene ha lemönpájós tangába kopogna az ajtómon 😄 fõleg nem mindennap xD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19809
kockára téve azt,hogy minden nap olyan csajt dugjál mint Kinga... Megnézném én azt,hogy kiirnád-e 😄

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Tyler1
#19808
szegény Attila, PONT az udaron, PONT Mikiék elött jön rá a fosinger....
Géza meg papucs, ha ilyen nõvel dugnék mint Zsófi, kiírnám a Rózsa táblájára!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19807
hogy telt az éjszaka géza? jól xd

szabii98
#19806
de azért rohadt nagy volt <#idiota>
Adtál egy puszit a számra xD

I met God. She's black

gibson9
#19805
még azt mondja Peti, hogy Rhythm and Blues 😄D hát ez minden volt csak nem az -.-

#19804
Kurva Géza szétkúrta Zsófit... Miért nem én ???!!!!

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

gibson9
#19803
3. képen meg olyan, mint a Supernatural-ban Dean 😄
am meg téked volt, de a 20ezres az enyém lesz<#idiota>

JohnnyNapalm
#19802
de hallottam ahogy mondta

majd moston viszanézzük

tommygear
#19801
lemön bazmeg
Tyler1
#19800
persze dugnak egyet, aztán utána mintha õsi ellenségek lennének, szánalom-.-


na de Zsolti papa képei<#idiota><#idiota> (2. beszarás xD)



Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19799
most applepáj volt

JohnnyNapalm
#19798
lemen

#19797
LEMÖNPÁJ!!!

gibson9
#19796
Zsófi melltartóban, farkam izgalomban..

JohnnyNapalm
#19795
odanézz

szabii98
#19794
de menõ valaki...😄D

I met God. She's black

Marci0115
#19793
naggyon kemény...

Tyler1
#19792
nem sárkány ez, csak sima nonfi

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

hungary27
#19791
😄DD Nem csak a hátán iylen sárkányos feeling😄
Rowlend
#19790
Ilyen? 😄


GET OVER HERE!

hungary27
#19789
Azt nem tudom, csak olvastam a Blikk-ben hogy, uj tetkoja van és holnap láthatjuk is õt.
#19788
Inkább ismeret leépítõ! <#idiota>

Tyler1
#19787
ismeretterjesztõ Barátok közt <#banplz>

elsõre nem vettem észre a vesszõt közte<#idiota>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19786
Viccet félre téve mi úgy fizettünk elõ a Digi tévé adására hogy abban 6 sport van úgyhogy ha én ülõk tévé közelben akkor sport, hírek esetleg ismeretterjesztõ, Barátok közt megy! Ha a Minimax megy én a másik szobában gépelek vagy ps3-mazok! Csak áthallatszik <#smile>

szabii98
#19785
Lehet a bátyja is<#hehe>

I met God. She's black

Tyler1
#19784
az öcséd mi? 😄😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#19783
Azt bírom amikor öcsém nézi a Minimaxot aztán egyszer csak megszólal Vili bá valami mesefigura hangján!

desigo
#19782
nice <#eljen>
Miki közli vele a tarifát?
hungary27
#19781
holnap lesz barta
gibson9
#19780
hát ha gyõzi nem szégyen, akkor a bk se..

#19779
ott a pont

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

limperatore
#19778
erre az országra nézve nem szégyen sajna 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

Tyler1
#19777
engem meg az basz fel, hogy 10 éve mondogatják és soha senkit nem látni abban a mocskos házban a fõszereplõkön kívül-.- kurva nehéz lenne 3-4 statisztát néha átrugdosni az udvaron, vagy az emeleten...
aztán erre büskék az rtl-nél, erre a szutyokra. olyan amatõr az egész társulat h az országra nézve is szégyen.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#19776
szabó ikrek
ez olyan szinten felbasz már mekkora közhelyes szar név
#19775
Nagy pöcse van neki...

rooney8
#19774
és ha ez zsolti bá megtudja... lesz itt csihi-puhi 😮 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

JohnnyNapalm
#19773
hát igen régen volt, de ezek a színészek gyakran szinkronhangok is úgyhogy könnyû emlékezni a szerepekre