Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommygear
#19922
lol mi a kurva élet ez
#19921
lol. egy kis forma 1 😄

Ati

Tyler1
#19920
én meg még mindig nem hiszem el h a suttyó Miki átjátsza a magyar ítéletvégrehajtó rendszert, a bíróságot, a rendõrséget. ráadásul úgy h bemárt vmi bérgyilkost, akirõl semmit sem tud, de õ ezt 1 hét alatt elintézi. vicc mi van itt komolyan :/

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Piloss
#19919
oktatási célból

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

gibson9
#19918
egyébként a betörõket és a bérgyilkosokat mióta teszik egy cellába? <#wilting> de hát nem is értem miért lepõdök még meg ezen a sorozaton.. hiszen magdi néni halála is "halált okozó testi sértés" lett, miközben ha tényleg vili bá lökte volna le, akkor az szándékos emberölés.. na mind1.. bk fail mint mindig

Tyler1
#19917
mintha csak Géza mondta volna xDDD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#19916
<#ravasz1><#ravasz1>
szabii98
#19915
hozokg kukoricát😛P

I met God. She's black

#19914
szétcsaplak egyszer te féreg <#idiota>
tommygear
#19913
látod látod, mondtam én mindig neked, hogy kapóra jön még az a shemale pornó gyûjteményed<#idiota>
hungary27
#19912
Kinga meg a telefonszámlát.D
Tyler1
#19911
az biztos, mondjuk 3 havi net árát egy délelõtt elbaszná xD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19910
mondjuk Zsófira<#idiota> egy ideig biztos nem hiányozna az internet<#idiota>

#19909
hát jobb lenne, az tény 😄
Tyler1
#19908
átnetezett éjszakák? inkább nõre pazarolnád 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19907
haverokhoz átmenni netezni.. mint halottnak a csók 😄

gibson9
#19906
megláSSuk

#19905
én sem tudom... voltam azért párszor haveroknál, szóval teljesen nem voltam net nékül. 😄 de azért hiányoztak az átnetezett éjszakák... 😄D
szabii98
#19904
nám me a enyém:C

I met God. She's black

gibson9
#19903
nem tudom, hogy bírtad.. 14 nap internet nélkül :S én begolyóznék 😄

gibson9
#19902
az az enyém lesz

hungary27
#19901
ú mst má ideges vok<#ticking> na majd a 20000 rest
#19900
TÉK!

Doomista
#19899


<#gonosz1><#gonosz1>

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#19898
<#mf1>
#19897
nem tudom, de pokoli 14 nap volt 😮
#19896
vót hát 😄
Tyler1
#19895
2 hét? csak úgy repül az idõ ha nem vagy itt 😄😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szabii98
#19894
nekem csak 2 napig nem volt(állítólag kikapcsolták az áramot, mert a víztározóra van rárakva a radar és nem jött internet)
Te hogy bírtad ki?😮

I met God. She's black

gibson9
#19893
remélem rtl klubod azért volt 😄DD

#19892
2 hétig nem volt netem, ffffuuu
szabii98
#19891
nem itt^^

I met God. She's black

gibson9
#19890
hol voltál?

hungary27
#19889
ték volt
#19888
na újra itt vagyok, gondolom hiányoztam 😄
Smuge
#19887
Bobby Ewing után szabadon.... 😊

Tyler1
#19886
az írók ötlettára...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#19885
én is megmondtam a halála után, hogy valamilyen formában még látni fogjuk a bk-ban.. csicska sorozat, magdi anyusnak meg eddig tartott az "új élet".. na meg nyilván a pénze..<#wow3>

Tyler1
#19884
ki hitte volna 😄 Ákos is visszatért már, meg Berényi Zoli is, pont Kertészné "lemönpáj" Magdolnát hagyták volna ki... 😄😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

hungary27
#19883
<#banplz>
DeerHunter01
#19882

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#19881
de bazz még kis kotonfigura is van rajz, 10 évesen ilyet simán játéknak néznék<#idiota><#hehe>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Rowlend
#19880
Jézusom mekkora doboz. Ha esetleg máshol fektetné meg Lindát akkor hova fogja ezt tenni?

GET OVER HERE!

gibson9
#19879
bazdmeg csak a TE kedvedért felmentem rtlmost.hu-ra, csináltam egy képet és feltöltöttem.. legalább 2 percet elvett az életembõl 😄

PrisonMan
#19878
igazán kedves 😄

Ic3 m4n
#19877
ez nem dudó?

gibson9
#19876

PrisonMan
#19875
képt a kottonról4!

Tyler1
#19874
miafasz????? rózsaszín lókoton???<#banplz><#banplz>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szabii98
#19873
wazze szerintem is

I met God. She's black