Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Piloss
#20073

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

DeerHunter01
#20072
bazmeg pont ilyen képet képzeltem el h csinálni kéne 😄

\"Erről van szó!\"

#20071
szóval akkor direkt az sg keverte alá a forma1-et hogy legyen téma és meglegyen a húszezer?

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

#20070
mama2-t is megrázta vajon? 😄

gibson9
#20069

DeerHunter01
#20068
Asd_ads:adsasd::asd:asddasADS.ADS.ASDADSads:ads

\"Erről van szó!\"

dragon11
#20067
looooooooooooooooooooool

#20066
lol 😄DDDDD
Piloss
#20065
"Az eset egyébként az SG-s Barátok közt fórumtopik lakóit is megrázta, õk is keresik a magyarázatot a miértre. Az ürömbe viszont annyi öröm is vegyült, hogy megünnepelhették a topik húszezredik hozzászólását."



<#banplz><#banplz><#banplz>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

dragon11
#20064
Június 7-én kimarad a Fókusz, helyette leadja a csatorna a június 4-i két Barátok közt-részt, majd utána rögtön a hétfõi adagokat is.

Piloss
#20063
ja már a CNN is címlapon említi

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

tommygear
#20062
az a gumiszoba, ha ennyire szíven ütött a dolog sajnállak ne járj oda, nem neked való
DeerHunter01
#20061
FASZA , HÉTFÕN EGY KISEBB BK MARATON 😄DDD

\"Erről van szó!\"

tommygear
#20060
PrisonMan
#20059

#20057
amúgy meg mi a véres fasz volt a végén ? egyszer csak linda anyja beszél aztán meg alonso a nyolcadik és rosberg kiesik vagy mi a here...majdnem ríííííítam 😮
gibson9
#20056
és a frászt hozza vilibára.. csak aztán le ne essen õ is a lépcsõn.

PrisonMan
#20055
szellem lesz a kecieeee

DeerHunter01
#20053
de visszatér !!!!!!!44négynégy44

\"Erről van szó!\"

gibson9
#20052
pörögjön a topic!!!! aki még nem tudja magdi néni megmurdelt!!!

PrisonMan
#20051
jah mindenki a tékre jött azt a TOP1 már smafu... :S

1. Internetes Fogadások, Tippmix
2. Képek, videók (humoros, aranyos, stb.)
3. Barátok Közt (TV)
4. Hír topik
5. Eredeti játékaink
6. Milyen gépet vegyek MOST?
7. Ismerd fel a képrõl az autót
8. A magyar mentalitás
9. Milyen autót láttál ma?
10. Test Drive Unlimited 2

szabii98
#20050
Mostmeg kihaltunkg

I met God. She's black

gibson9
#20049
zsófi csecseivel rajta

szabii98
#20048
Na betelt a pohár(teli öntöttem szódával ASD)
Egy BK fannklubbos mukit sem csúfolhatsz amíg nem veszel BK-s pólót!

I met God. She's black

PrisonMan
#20047
#20039 😄

Freddycom
#20046
Tévedés. Azzal az idióta stílusoddal van baj.

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

DeerHunter01
#20045
Köszi mindenkinek.
ja és Geo megérdemlek egy csillagot a nevem mellé h 20k-s tékem volt 😄DDDDDDDDD

\"Erről van szó!\"

szabii98
#20044
A pistike

I met God. She's black

PrisonMan
#20043
istennõtök:



bocs a hülye képekért de amíg akadozik ez a szar próbálom lefoglalni magam 😄

#20042
azt érdemli 😄 adj egyet az én nevemben is 😄
tommygear
#20041
pofont majd adok neki
tommygear
#20040
jó csak megsértõdött ez a szégyen 1x mert nem ismertem fel elsõre mi van a logójában azóta súlyos lelki trauma kíséri az életét<#idiota>
PrisonMan
#20039
Am díjat DeerHunternek a 20000-es tékért! 😄

Tyler1
#20038
TÉK!


bazzeg elkéstem<#sir><#gun>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#20037
bazdmeg az rtlmost.hu-n is fail van<#banplz><#banplz> ott megy a stáblista a végén, de közben még megy a párbeszéd<#idiota>

#20036
grat te vérkocka 😄
PrisonMan
#20035
haverotok 😄

gibson9
#20034
hát elvette a 20k-s TÉKet.. minimum elõkerítjük mi is azt a bérgyilkost a sorozatból<#idiota>

gibson9
#20033
igaz<#idiota> de a 30k azért elég messze van, ahhoz én kevés vagyok 😄

Piloss
#20032
a sütõben meleg van

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Freddycom
#20031
Õ sem tudja mit beszél, ennyi évesen h is tudná.

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

PrisonMan
#20030
faszom ebbe a retekmostba... tölt, tölt kb már 10 perce, akad, akad és ennyi idõ alatt 03:26-ig jutok....

Mikortól van kb a FAIL? <#idiota> YouTube vid nincs már? 😄 😄

szabii98
#20029
még a végén megfázik szegény

I met God. She's black

PrisonMan
#20028
ne itt a személyes sérelmeket köszi 😄

Piloss
#20027
ha itt is olyan a légkör mint BK-ban akkor jobb ha odébb áll😄

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

tommygear
#20026
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
nevetséges vagy te szarrágó
szabii98
#20025
Egy tékért...bármit <#idiota>

I met God. She's black

Victor1103
#20024
Legalább Top1-be felkéne húzni a topicot ezen jeles nap alkalmából😄

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2