Barátok Közt (TV)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#20071
szóval akkor direkt az sg keverte alá a forma1-et hogy legyen téma és meglegyen a húszezer?
Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.
#20070
mama2-t is megrázta vajon? 😄
#20066
lol 😄DDDDD
"Az eset egyébként az SG-s Barátok közt fórumtopik lakóit is megrázta, õk is keresik a magyarázatot a miértre. Az ürömbe viszont annyi öröm is vegyült, hogy megünnepelhették a topik húszezredik hozzászólását."
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Június 7-én kimarad a Fókusz, helyette leadja a csatorna a június 4-i két Barátok közt-részt, majd utána rögtön a hétfõi adagokat is.
ja már a CNN is címlapon említi
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
😄SD:SA:S:AA:S:F:ASDS_AD:AS_.dAS
jaa meg http://www.origo.hu/teve/20100604-felbeszakadt-a-baratok-kozt.html
jaa meg http://www.origo.hu/teve/20100604-felbeszakadt-a-baratok-kozt.html
#20057
amúgy meg mi a véres fasz volt a végén ? egyszer csak linda anyja beszél aztán meg alonso a nyolcadik és rosberg kiesik vagy mi a here...majdnem ríííííítam 😮
http://www.origo.hu/teve/20100604-fodor-zsoka-megint-a-baratok-kozttel-forgatott.html !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444
jah mindenki a tékre jött azt a TOP1 már smafu... :S
1. Internetes Fogadások, Tippmix
2. Képek, videók (humoros, aranyos, stb.)
3. Barátok Közt (TV)
4. Hír topik
5. Eredeti játékaink
6. Milyen gépet vegyek MOST?
7. Ismerd fel a képrõl az autót
8. A magyar mentalitás
9. Milyen autót láttál ma?
10. Test Drive Unlimited 2
1. Internetes Fogadások, Tippmix
2. Képek, videók (humoros, aranyos, stb.)
3. Barátok Közt (TV)
4. Hír topik
5. Eredeti játékaink
6. Milyen gépet vegyek MOST?
7. Ismerd fel a képrõl az autót
8. A magyar mentalitás
9. Milyen autót láttál ma?
10. Test Drive Unlimited 2
Na betelt a pohár(teli öntöttem szódával ASD)
Egy BK fannklubbos mukit sem csúfolhatsz amíg nem veszel BK-s pólót!
Egy BK fannklubbos mukit sem csúfolhatsz amíg nem veszel BK-s pólót!
I met God. She's black
#20039 😄
Tévedés. Azzal az idióta stílusoddal van baj.
Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.
Köszi mindenkinek.
ja és Geo megérdemlek egy csillagot a nevem mellé h 20k-s tékem volt 😄DDDDDDDDD
ja és Geo megérdemlek egy csillagot a nevem mellé h 20k-s tékem volt 😄DDDDDDDDD
\"Erről van szó!\"
#20042
azt érdemli 😄 adj egyet az én nevemben is 😄
jó csak megsértõdött ez a szégyen 1x mert nem ismertem fel elsõre mi van a logójában azóta súlyos lelki trauma kíséri az életét<#idiota>#idiota>
TÉK!
bazzeg elkéstem<#sir>#sir><#gun>#gun>
bazzeg elkéstem<#sir>#sir><#gun>#gun>
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
bazdmeg az rtlmost.hu-n is fail van<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz> ott megy a stáblista a végén, de közben még megy a párbeszéd<#idiota>#idiota>
#20036
grat te vérkocka 😄
hát elvette a 20k-s TÉKet.. minimum elõkerítjük mi is azt a bérgyilkost a sorozatból<#idiota>#idiota>
a sütõben meleg van
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
Õ sem tudja mit beszél, ennyi évesen h is tudná.
Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.
faszom ebbe a retekmostba... tölt, tölt kb már 10 perce, akad, akad és ennyi idõ alatt 03:26-ig jutok....
Mikortól van kb a FAIL? <#idiota>#idiota> YouTube vid nincs már? 😄 😄
Mikortól van kb a FAIL? <#idiota>#idiota> YouTube vid nincs már? 😄 😄
ha itt is olyan a légkör mint BK-ban akkor jobb ha odébb áll😄
Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)
