Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20823
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee akkor mi lenne buziimivel?:S
Piloss
#20822
<#idiota><#idiota>

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Ic3 m4n
#20821
😄😄

gibson9
#20820

#20819
SD:ASD😄
gibson9
#20818
szõkét tuknám, többit ölném

#20817
balos szopna, jobbost nyalnám... 😉 😄

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

Tyler1
#20816
illik is egymáshoz ez a 4 gyökér 😄


Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Ic3 m4n
#20815
a barna kurva csúnya békafejû okádék, de a szõkét szúrnám mint állat

tommygear
#20814
szájukra kenném a faszt azért
#20813
hát nem tom, elég okádékok már nem azért:😄
tommygear
#20812
csajotok linda a heves nedves
tommygear
#20811
remélem lekezeltél vele és kértél tõle autogrammot
#20810
juteszembe. 😄 tegnap láttam petikét a szabadság téren vb döntõt nézni.
PrisonMan
#20809
ne kamuzz 😄

#20808
Pedig leszel... majd várd ki a végét😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#20807
volt már pár erotikus +21es jelenet a sorozatban
Gizi & Vili hardcore jelenetére azért nem vagyok kíváncsi<#gonosz2>
Szolnokboy1
#20806
mûvízzel kell.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

dragon11
#20805
a mûfüvet is nyírni kell TE TUDATLAN😄<#gun><#ravasz1><#violent><#violent>

matyi0323
#20804
engem úgy minden -.-.- mikor elkezd beszélni.. áááá.. :K:K :@ fejbelõném..😄D okoskodóstréberhomárfejevan😄D

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

Doomista
#20803
nem is tudtam, hogy a mûnövényeket is kell locsolni :-o

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Palesz2
#20802


ezaz viliba' ... el ne hervadjon XDXD

Szolnokboy1
#20801
<#nyes>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

davidka003
#20800
Szûk puncus. 😊

"es az mekkora hogy viliba locsolja a muviragokat😛PP"

Képet.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#20799
na ezt meglesem rtlmoston 😄

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

tommygear
#20798
én szétkúrnám a kis heves nedvest
#20797
XDXDXD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Betyárkörte
#20796
gecc, én is ezt néztem, de azt hittem rosszul látok<#nevetes2><#nevetes2>

DONGUBA
#20795
es az mekkora hogy viliba locsolja a muviragokat😛PP

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

Tyler1
#20794
engem meg a mimikája irritál. olyan mint a lovak, amiknek nutellát kennek a szájukra.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

JohnnyNapalm
#20793
az igaz
hiszen még tévét sem néz

Betyárkörte
#20792
csak nem színésznek<#nevetes2>

JohnnyNapalm
#20791
szerintem elég jó<#szeret>

matyi0323
#20790
Ezt a Lindát úgy megverném... xDxD
engem annyira irritál a hülye stílusa-.- XDXD

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

gibson9
#20789
õ meg úgy megpakolna, hogy te sírnál<#idiota>

davidka003
#20788
Én meg úgy pakolnám meg, hogy sírjon. <#idiota>

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Doomista
#20787
zsófit sírva is megpakolnám mint a téglát.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#20786
Egy hihetõ magyarázat a számlára:
"Ott volt a Géza számlája? Azt kereste egész nap. Biztos mikor a polcot ellenõrizte kiesett a zsebébõl, mivel az ágyat is eltolta."

GA-EP43-DS3L, C2D E7300, Geil 4GB DDR2, Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, Samsung HD322HJ 320GB, Samsung SH-S223Q, GMC R-2, Gigabyte Superb 460W

matyi0323
#20785
NA neeeee.. Vilcsi máris elmondja buziminek??!!

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#20784
Sorry! Javítottam!

Szerintem nem most láttuk Magdust utoljára a TV-ben. Tuti lesz még 1-2 jelenése.
#20783
Szerintem nem most láttuk utoljára Magdust utoljára a TV-ben. Tuti lesz még 1-2 jelenése.
#20782
montam
Tyler1
#20781
de ez a magdi se tanult semmit a szellemiskolában. nem tudja, h éjszaka kell visszajönni bazki?-.-
és ahogy láttam Casper megtanította a ruhacserére is, mert pirosban halt meg nem kékben...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

N o N a m e
#20780
Ez a Vili bá nem szívbajos! Nekem ha valami halott rokonom szellemként megjelenne, azt hiszem kifutnék a világból...
tommygear
#20779
JA AM CSÕ BLÚMEN HEFFI REDMAN GRRENMANGECI<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

még mindig nõvé akarod magad operáltatni ? :_DDDDDDDDDDDDDDD
tommygear
#20778
kis szûk puncis
Tyler1
#20777
ez egy gyökér. hozzák vissza a régit vagy ezt írják ki. timcikével kezet foghatna.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

gibson9
#20776
A FALVÉDÕMET NEEEEEE

gibson9
#20775
ez az új linda már régi

JohnnyNapalm
#20774
na mindegy, legalább az új linda elég jó<#szeret>