Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommygear
#20923
bannerba

Piloss
#20922
nincs energiám jobbat kitalálni:/



szóval lehet gondolkodni😄

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

szabii98
#20921
túl egyszerû<#szomoru1>

I met God. She's black

#20920
Ott meg jon a maffia oszt Geza es Zsolt kimentik zsofit 😛

Piloss
#20919
zsolt kidobja zsófit ,az meg vissza menekül rómába

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

gabi89
#20918
A Barátok közt a határon túlra kacsingat

Az RTL klub népszerû sorozata Olaszországban forgat. A hírek szerint a Barátok közt stábja egészen Rómáig utazik néhány jelenetért.

A kulisszák mögé még nem engedtek betekintést a készítõk, így csak találgatásokba lehet bocsátkozni. Még azt sem tudni, a különleges helyszín miként fog beilleszkedni a széria történéseinek menetébe. Nagy a valószínûsége annak, hogy Zsófi (Kiss Ramóna) figurája fog az események középpontjába állni. Ugyanis az õ karakterét kötik rokoni szálak az olasz fõvárosba, hiszen a történet szerint a szülei élnek ott. Annyit lehet csak tudni, hogy nekik szánnak most nagyobb hangsúlyt a forgatókönyvírók. A sorozat kedvelõi most aztán kezdhetnek azon agyalni, hogyan is lesz tovább!



😄

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

Dizson
#20917
Remélem buzimi meghal valahogy.

JohnnyNapalm
#20916
+
Miki vs Attila
Zsófi vs Kinga
Orsi vs Niki
Vanda vs Bea
Laci vs Márk

#20915
tuti nem lesz verekedés , Zsófit kidobja a lakásból és kész. Fináléba az lesz hogy a cigány leszúrja szabit.
Ic3 m4n
#20914
<#idiota><#nevetes1>

WuFraZselic
#20913
amúgy a szokásos 3 "hogy folytatódik a sorozat?" nyári klip az lesz, hogy zsolt épp megöli a, gézát b, zsófit c, mindkettõt

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

WuFraZselic
#20912
:ASD

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#20911
mi lesz a szezonfináléban? egyedül Zsolt VS Géza lesz? vagy lehet számitani másra is?

tommygear
#20910
ja meg amikor vanda idegbeteg módon kavarja a szart
LoSA
#20909
uhhhh... ez kemééény lesz innentõl! 😊

DeerHunter01
#20908
gifet zsolt fejérõl mikor megtudta h megcsalta zsófi 😄DDDD

\"Erről van szó!\"

szabii98
#20907
Aza nézés XD
KÉPT!!!44444

I met God. She's black

#20906
kurva zsofi....

DaniX14
#20905
na dobjál még rá egy ötöst a késésért.. na szevasztok 😄DDD

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

WuFraZselic
#20904
"pingvin? az nem olyan mint a kacsa?"

jáj

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

tommygear
#20903
lol má cigányok is szabadon rohangálnak ebben a szarban??
#20902
LoooL 😄D

DaniX14
#20901
ez is jól meghízott a falun.

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

#20900
megnyugodtam! 😊
DeerHunter01
#20899
😄DD

\"Erről van szó!\"

DaniX14
#20898
áá nem õ, az enyém nem jelentkezett még 😄

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

#20897
A vörös halál.

#20896
nem a barátnõd az ? úgytudtam õt vették fel a szerepre <#vigyor1>
#20895
Ki dugná meg közületek ezt a putrist ? 😄
#20894
Ha én ezzel a puttóringyóval jártam volna Szobi helyébe inkább Smith & Wesson csövet dugtam volna a számba...

DaniX14
#20893
ki ez a csuf cigány?

Real Madrid C.F. || XBOXONE : dancsi93

limperatore
#20892
ez a csaj egy büdös cigány 😄

"Ha kezet fogok egy Milánossal, utána megmosom a kezem. Ha kezet fogok egy Juventínóval, utána megszámolom az ujjaim, meg van-e mind.&#8221; Peppino Prisco

szabii98
#20891
<#idiota><#idiota>
jungel george

I met God. She's black

#20890
+szõrös a cuncija vagy borotválja ?
#20889
szerintem a mai rész végén lesz ez a jelenet. és a holnapi rész végén csinál vmit a gézával

#20888
jobb mint Magdiéba volt
#20887
tudom, hogy dugod Kingát! legalább áruld el milyen érzés betolni a puncijába ???
#20886
szerintem ez nem a vége, nem lenne eléggé "izgalmas" a szünet, ezután vmi komolyabbnak kell történnie😄
JohnnyNapalm
#20885
fogadjunk hogy ez megin a pénteki rész legvége

#20884
de annyira low
mindig ez van, hogy megszakadnak hogy vhogy eltudják titkolni, utána meg bevallják az igazat, mert hirtelen olyan kibaszott nagy bûntudatuk van, hogy azt nem lehet leírni.. akkor kellett volna gondolkozni amikor footjobolt Gézának
Firerock
#20883
gondoltam,méghozzá abból hogy nem mutathatnak rossz példát,eddigis kiderült minden megcsalás...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bogyoka
#20882
Ez biztos pénteken lesz adásban, mert már hétfõtõl nincs BK, hanem az Életmentõk lesz. Úgyhogy várhatunk majd 1 hónapot a folytatásra😊

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

desigo
#20881
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Zsófi sírdogál,hogy nem bírta tovább és nagyon sajnálja Zsolt meg nézi és közben azon agyal,hogy kit tépjen szét xD
DeerHunter01
#20880
zsófi bevallotta hogy megcsalta zsoltot és könyörgött neki h bocsásson meg 😄

\"Erről van szó!\"

Firerock
#20879
mondjátok már el hogy mivan bennem ert melóhelyen vagyok sé levan tiltva a videó!

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

desigo
#20878
áááh ez így ratyi
Iminek kellett volna elszólnia magát és Zsolt reflexbõl eltörte volna a nyakát.Legjobb lett volna...
tommygear
#20877
LOL LOL!!!!!
#20876
annyira tudtam :ASDASD
#20875
vótmá asszem de még mindig :ASDASDASDASDASD
tommygear
#20874
kingára maszturbáLOK