Barátok Közt (TV)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!
szóval aki alkotó kedvében lesz este, ne fogja vissza magát és kreáljon egy bannert. 😄
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
amúgy meg mikor lesz az a vetélkedõ?
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
VALAKI AZT GIFBE LEMENTI AMIKOR A TIMI AZTMONDJA:HOGY MITTTT?
I met God. She's black
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
azért fail, mert igy szurunk be:
http://www.youtube.com/v/G0LtUX_6IXY
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
ezzel te sültél be (nagyon), mivel a videót nem úgy kell betenni a flashtag közé SG módra ahogy te irtad.
a te módszered:
[ flash]http://www.youtube.com/watch?v=O6pcgPeHD1k[ /flash]
helyes SG módszer
[ flash]http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k[ /flash]
keresd a különbséget 😊 segítek, itt nem a pl-al van a baj.

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim
*pl*
betûcskéket illesztettem a flash tagokhoz. Na minek a rövidítése a pl? Na vajon mégis minek?! Várj desigo és akyyy segítek: PÉLDÁUL
Máskor picit jobban figyelj haver mielõtt itt még év epic failelnél. Nem gáz, csak picit kellemetlen, ha besülsz vele <#kacsint>#kacsint>
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k?fs=1&hl=hu_HU&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k?fs=1&hl=hu_HU&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
és hogy csak a lejátszósáv látszódjon, a height-et átirod 25-re.
Szívesen!
<*pl*flash>http://www.youtube.com/watch?v=O6pcgPeHD1k*pl*flash>
bal oldali meg klaudia xyD

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
I met God. She's black
Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.
Tegnap elkezdték vetíteni a Jóban, Rosszban sorozatot! 😄
Én csak az elõzetesét láttam, de az a sorozat egy kalap sz.r! 😄
A Bk sem nagy cucc, de 1 picit jobb!
SoF II: C4z0rla
Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!
Aztakurva... és hány részes 1 évad? 300?
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx



