Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21526
Mikor kezdodik ma a BK ?

N o N a m e
#21525
ez mikor volt? linkt!
Doomista
#21524

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

JohnnyNapalm
#21523

Doomista
#21522

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#21521
én ezt akarom bannerba😄
tommygear
#21520
Doomista
#21519
bannerba vele támigör!!4

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

tommygear
#21518
legjobb
Lcapitant
#21517
nem rossz bõr 😄

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

tommygear
#21516
tommygear
#21515
zsolt feje után most bámulhatnánk õt egy pár hétig

#21514
igaz 😄 majd meglátjuk mi történik ma, attól függõen lesz új. 😄
szóval aki alkotó kedvében lesz este, ne fogja vissza magát és kreáljon egy bannert. 😄
akyyy
#21513
kivehetnéd már a bannert ezért 😄

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#21512
várom már A:SDASD
LoSA
#21511
Már várjuk nagyon.... 😊

desigo
#21510
este évadnyitó
lol
akyyy
#21509
egyik se lesz.

amúgy meg mikor lesz az a vetélkedõ?

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

#21508
dehogy, miki😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#21507
sztem a vanda és a hercege féle verzió lesz..

kispeki
#21506
a 3-ból csak 1 lesz igaz, kevés rá az esély hogy pont ez lesz az igaz 😊

SoF II: C4z0rla

JohnnyNapalm
#21505
ez hülyeség
csak nem lövi le, akkor nem mondta volna hogy: készülj

szabii98
#21504
MARATON!!!!!44444
VALAKI AZT GIFBE LEMENTI AMIKOR A TIMI AZTMONDJA:HOGY MITTTT?

I met God. She's black

akyyy
#21503
bocs TÉK

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

tommygear
#21502
borsodi <#idiota>
n3whous3
#21501
ne legyél már bunkó he

púúúúú

akyyy
#21500
ez a nyár FAILJA

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#21499
nézd meg mégegyszer a videódat.
azért fail, mert igy szurunk be:
http://www.youtube.com/v/G0LtUX_6IXY

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

N o N a m e
#21498


ezzel te sültél be (nagyon), mivel a videót nem úgy kell betenni a flashtag közé SG módra ahogy te irtad.

a te módszered:
[ flash]http://www.youtube.com/watch?v=O6pcgPeHD1k[ /flash]

helyes SG módszer
[ flash]http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k[ /flash]

keresd a különbséget 😊 segítek, itt nem a pl-al van a baj.
#21497

MacBook Air M4, iPhone 14+, iPad 9.7, XBOX ONE, XBOX360 Slim

PrisonMan
#21496
Nagyon köszi <#kacsint> Több helyen is láttam már, kínáncsi voltam a mithogyanjára 😊

PrisonMan
#21495
azért ne nézzetek madárnak srácok, hogy nem tudnék beilleszteni egy videót <#wow3> Annyi az egész, hogy nem akartam beilleszteni egy American Dad-es videót a Barátok közt topikba. Meg azért ha csak egy picit jobban meg is figyeled:
*pl*
betûcskéket illesztettem a flash tagokhoz. Na minek a rövidítése a pl? Na vajon mégis minek?! Várj desigo és akyyy segítek: PÉLDÁUL

Máskor picit jobban figyelj haver mielõtt itt még év epic failelnél. Nem gáz, csak picit kellemetlen, ha besülsz vele <#kacsint>

akyyy
#21494
ez az év epic falja éléjen éljen, hires lesz a topik geo

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

desigo
#21493
"sima sg-s flash beillesztés"

abból ahogy leírtad nemis lesz még videó sem...
N o N a m e
#21492
kimásolod az embed kódot, és csak a piros színnel jelölt kódot teszed flash tagek közé.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k?fs=1&hl=hu_HU&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/O6pcgPeHD1k?fs=1&hl=hu_HU&rel=0&color1=0x2b405b&color2=0x6b8ab6" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

és hogy csak a lejátszósáv látszódjon, a height-et átirod 25-re.

Szívesen!
PrisonMan
#21491
egy sima sg-s flash beillesztésben hol írod át a sormagasságot?!
<*pl*flash>http://www.youtube.com/watch?v=O6pcgPeHD1k

desigo
#21490
átírod sormagasságot jókevésre...
#21489
inkább zimány lindára hasonlít... bár elég shit minõség

PrisonMan
#21488
hogy lehet csak a lejátszósávot beilleszteni? 😊

PrisonMan
#21487
dugnád

akyyy
#21486
az a nõ jobb oldlaon tiszta vanda meg annya keveréke.

bal oldali meg klaudia xyD

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

szabii98
#21485
Én megnéztem az ismétlést meg a tegnapit is, jézusom a boltos férje az akkora 1 hülye, még a Lacinál is rosszabb 😄

I met God. She's black

Szolnokboy1
#21484
jah, én is belenéztem múltkor. a jóbanszarbanhoz képest a BK egy Aranypolgár.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

zoliii
#21483
Ez a zene nagyon kemény! 😄
Tegnap elkezdték vetíteni a Jóban, Rosszban sorozatot! 😄
Én csak az elõzetesét láttam, de az a sorozat egy kalap sz.r! 😄
A Bk sem nagy cucc, de 1 picit jobb!

kispeki
#21482
De mintha más lenne, például a refrénben a TV-ben én "Ha segít egy társ" helyett "Közöld fényesen..."-t hallok...

SoF II: C4z0rla

N o N a m e
#21481
ez már elég régi 😛
kispeki
#21480
ez lesz az új betétdal?

SoF II: C4z0rla

bogyoka
#21479
Ez tetszik, nagyon jó.😊

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

#21478
13.??????
Aztakurva... és hány részes 1 évad? 300?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Szolnokboy1
#21477
ez nem is olyan szar amúgy. el is kezdtem táncolni itt egyedül, miközben hallgattam.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.