Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szabii98
#21979
ugye?

I met God. She's black

HappyHunter
#21978
Attila +1

Be happy. :) Running!

DeerHunter01
#21977
mekkorát alakít benne a Brúsz Vilisz

\"Erről van szó!\"

Tyler1
#21976
legjobban a karakter leírások bírom az elején: Attila megfotolt és bölcs ember, mindig meggondolja a következõ lépését. Nem vezérlik személyes érdekek, kerüli a botrányokat, tiszta és csak is a helyes úton jár.

ehhez képest 1 hónap után 3x verekedett össze Mikivel, lopott, csalt, hazudott, Klaudiával bográcsnyi szarokat kevert. tényleg nagyon illik rá a leírás.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

desigo
#21975
"Döntöttem. Beszélek Nórával."

natakarodj...
Doomista
#21974
Nekünk meg õ belõle, de most már kurvára kurvára.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

DeerHunter01
#21973

\"Erről van szó!\"

Doomista
#21972
metanol, azaz szín tiszta metil alkohol.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Rowlend
#21971
Lehet hogy az nem víz <#crazya>

GET OVER HERE!

JohnnyNapalm
#21970
itt most arról van szó, hogy mér hiszik ezek azt hogy szlovákiában betétdíjas üvegpalackba árulnak vizet fúhú

Doomista
#21969
e sok sok év után is kacagok, mikor meglátom a H2O feliratot az ásványvizes palackokon...kac-kac-kac, röhej röhej röhej!

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Tyler1
#21968
nyugi a szlovák BK-ban meg Bambit isznak, és lovaskocsival taxiznak a magyar részeknél.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

JohnnyNapalm
#21967
ásványvizet ittak az elõbb?
mert akkor nagyon amatõrök ha azt hiszik hogy ott így árulják a vizet

tommygear
#21966
SZÉGYEN
#21965
ÚHH CSINI HEKKERFIÚ CSIKIZNÉM
#21964
képen csapnám a pélómmal vandát
Szolnokboy1
#21963
képet!!

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

szabii98
#21962
Kicsi szabi ASD?:_DASADA_SADDA?:?SADDASSSASSSSAAAA?:_?DS

I met God. She's black

#21961
basznám a lindát mikor bepucsítva törli a lukát
#21960
timit szétbasznám <#szeret><#szeret><#szeret>
szabii98
#21959
Retekklubb fail<#banplz>

I met God. She's black

akyyy
#21958
basszus én is akkor a mait" láttam tegnap? EPik Fail :SSS

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

gabi89
#21957
+1 Én is ezt láttam retekmoston tegnap éjfél körül.

EGYENL?RE a tortát daraboljuk fel hogy mindenkinek jusson, de EGYEL?RE nem tortázunk, mert nincs senkinek születésnapja...

desigo
#21956
rtlmoston néztem tegnap és furcsa is volt,hogy nem volt benne a Zsolt Kingának elõléptetéses felajánlás meg Laci-András útja sem...

de most nézem és már lecserélték
a noobok tegnap véletlenül a mai részt rakták fel
#21955
ti nyalnátok orsi gecipakolásos orcáját? <#mf1>
szabii98
#21954
LoL zsolti milyen durva 😄

I met God. She's black

FZoleee
#21953
ez még nem volt, de lehet bakiztak és rtl mostra szar részt raktak fel 😊
#21952
EZ MEG MI A JO ISTEN? ezt a részt adták tegnap!!!! igaz az rtlmoston néztem. ugyanezek a jelenetek voltak amik most mennek a tv-ben. Mekkora idioták ezek...

szabii98
#21951
lol ez a vanda O_o

I met God. She's black

szabii98
#21950
:F

I met God. She's black

akyyy
#21949
mibe hogy be száll közéjük

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

szabii98
#21948
Mibe hogy Kinga lefekszik Zsolttal és timcike rájuk nyit?

I met God. She's black

Tyler1
#21947
na mibe h 2 hét múlva már puszipajtások lesznek?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

tommygear
#21946
pedig egymás pinájának eshetnének fõmûsöridõben
desigo
#21945
ezek se mostanában fognak együtt bandázni...
tommygear
#21944
anélkül nem tudod kiverni? 😄
Szolnokboy1
#21943
majd ne légy rest fotót készíteni kingácska sunájáról!! és persze megosztani velünk. <#nevetes1>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

akyyy
#21942

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

akyyy
#21941
valaki PS-eljen. monjduk egy faszt rá
<#banplz>

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

desigo
#21940
ha lesz idõm
de csak megszemlélem kívülrõl
Szolnokboy1
#21939
tényleg mész????? <#merges2>

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

desigo
#21938
dehogy végsõ
5 hét múlva megyek forgatása
az lesz a legalja...
Tyler1
#21937
Juli már Tibi bácsisat játszana Andrással, azért van ott a pöttyös labda.
Vili a legfaszább, mindenki a kezét nyújta, õ a vadászt xDD

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#21936
attila nagyon vigyorog laci mögött, de laci is igen vidám. 😄 ejnyebejnye 😄
DeerHunter01
#21935
BK buli ASD?ASD? és az utolsó kép csak nektek csak most 😄DD

\"Erről van szó!\"

DeerHunter01
#21934
www.baratok.hu

\"Erről van szó!\"

kispeki
#21933
annyit ne adj, az alatt már-már pótolni tudja.. legyen 2hét.. 😄

#21838 - Ezt honnan tudtad? Hol írták?

SoF II: C4z0rla

Piloss
#21932
hónapjaid esetleg

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#21931
ja, innen már visszaút nincsen 😄 a bk-függõség immár biztos
Szolnokboy1
#21930
ez már azt hiszem a végsõ stádium. 😄

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.