Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

HappyHunter
#22483
szádat befogod.

Be happy. :) Running!

Piloss
#22482
mármint kingára fappoltál

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

HappyHunter
#22481
én Kingát pakoltam éppen de a kedvenc topikomra mindig szakítok idõt.

Be happy. :) Running!

Kandurex
#22480
Nem csináltam semmit 😊 itt se voltam...fát pakoltam...jön a rohadt tél :/

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Piloss
#22479
ám legyen

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#22478
rád küldöm dzsádzsdredet!!!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Piloss
#22477
ugyanmár

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#22476
moderátorok félrevezetése=2 büntetõpont

SG Törvénykönyv, 11.§

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Piloss
#22475
miva?

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#22474
*ne
#22473
na kamumoderáld már magad 😄
Piloss
#22472

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#22471
mit lehet a bannera(amin Rodman dugja Vilit) írni amit moderálni kell? 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Doomista
#22470
Bazd Kan-Durex álljál le mert rád küldöm Magdi nénit te kis te.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Piloss
#22469

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

HappyHunter
#22468

Be happy. :) Running!

Doomista
#22467

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Kandurex
#22466
banner....😄

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

HappyHunter
#22465
Annyira utálom, hogy klaudia házában 24/7 opera megy...

Be happy. :) Running!

HappyHunter
#22464
nemá hogy magdinéni citromos sütit csinál? :/
lelkileg összeomoltam.

Be happy. :) Running!

DeerHunter01
#22463
magdi sütije bazmeg, ez elég durva azért hogy valaki nem tudja... 😄D

\"Erről van szó!\"

HappyHunter
#22462
lehet hogy szentségtörés, de miaza lemönpáj?

Be happy. :) Running!

Tyler1
#22461
tisztelettel, én segíteni szeretnék az esetleges új szereplõjelölteknek. ha gondolod téged is beszervezlek, sõt látom Arsenal-fan vagy, beszélhetek Rékasival, õ is az.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

szabii98
#22460
Hazudjámá<#idiota>

I met God. She's black

#22459
te milyen geci vagy A😄ASDASD ne etesd már _A:SDASDASD
Tyler1
#22458
persze h komolyan. nagyon régrõl ismerem.
bevállalós, h nem fél a kameráktól, és képes betanulni komoly szövegeket, és átütõen elõadni azt.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DeerHunter01
#22457
ASDASDDSAASDSDDS

\"Erről van szó!\"

#22456
najóó 😊 most komolyan írod? az egyik kedvencem 😊 persze,hogy akarom 😊 bevállalós??? mit értesz ez alatt?

Tyler1
#22455
hát azt egyenlõre nem árulhatom el, de a lányok elõnyben vannak ez garantálhatom 😄 úgyhogy ha van húgod,nõvéred,barátnõd aki bevállalós akk hozd!! 😊
ha gondolod, közeli jó barátom Kiss Ramóna, egy pár percre odahívom, és õ többet tud majd mesélni.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Marci0115
#22454
gizike és vilmos gyerekéhez keresnek karaktert, vagy esetleg miklós újabb eltitkolt gyerekéhez , ki tudja😄

#22453
tényleg??? jajj,azt nagyon megköszönném 😊 szuper!! köszönöm a segítséget, lehet tényleg igénybe kell majd vennem. de egyébként mit kell csinálni egy ilyen válogatáson? nem tudod, hogy mégis milyen karaktert keresnek, milyen szerepre... 😊

Tyler1
#22452
hát gyere korábban mert sokan lesznek. ott lesz igen ahol tavaly is. én ott leszek egy fehér "lemönpáj staff" feliraítú pólóban megismersz majd, segítek ha nem kapsz számot 😊

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#22451
jujj,nagyon jó 😊 ottleszek 😊 és hány órára érdemes menni? mert 10tõl van hirdetve,de tavaly is ezért szívtam meg,mert 10re mentem,de addigra már minden sorszám ki volt osztva és nem engedett be a biztonsági õr... és ugye oda a campona mellé kell menni? 😊 bocsi,ha fárasztó voltam 😊 te is ott leszel???

Tyler1
#22450
igen. szeretettel várunk 😊 személyit hozzál magadddal, és délelõtt gyere, mert 1 órától a Jóban Rosszbané a stúdió.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#22449
sziasztok 😊 szombaton akkor lesz BK válogatás???

Tyler1
#22448
fedett. Bkft szted ilyenre nem készült fel?

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Victor1103
#22447
Árvíz lehetne már egyszer hogy elmossa ezt az egész hóbelebancot a gecibe vagy tornádó mint a Született feleségekbe😄 Felkapná Timikét és Kansasig repítené. Istenem de fain rész lenne.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

szabii98
#22446
Az volt, arra emlékszem 😊

I met God. She's black

#22445
én még havat se láttam ott.

FZoleee
#22444
nem, a mátyás király téren sosem esik
hungary27
#22443
barátok közt-ben láttatok már ti esernyõt?
#22442
te egy mekkora fasz vagy bazmeg
Klemice
#22441

Tökéletes megoldás a nem kívánt terhesség ellen.

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#22440
Uuuu de jó is lenne, ha téényleg teherbe esne. Ez nagyon aljas húzás volt tõle, nem szabad ilyennel viccelõdni. Mégis mit gondolt?! A kitalált baba csak úgy eltûnik, és nem viszik be a kórházba egy állítólagos vetéléssel? Vagy majd anyuci és a Szabi szépen mosolyognak arra, hogy hát csak vicc volt, és együtt isznak rá egy pertut? 😄D essen csak teherbe.
LoSA
#22439
Uhh, tényleg... Az keméény lenne!! <#nyes>

#22438
Vandácska akkor milyen arcot vágna, ha kiderülne, hogy tényleg terhes...

amennyit huncutkodtak az utóbbi hetekben...

az mekkora csavar lenne...
bogyoka
#22437
Engem már nagyon idegesít a szitu😊 Remélem csúnyán lebukik😄

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

akyyy
#22436
sztem már az irok is azt hitték hogy valoban terhes 😄SAD:AS😄AS

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

katakpult
#22435
nem tudom meddig tudja még Vanda ezt a terhesség dolgot huzni,de jol érzi,kicsi Szabi csak is addig lesz mellette,amig ki nem derül az igazság,a tegnapi részben lett volna rá lehetösége h elmondja az igazat,mégsem tette...örökigazság: a szerelem vak😊))

LoSA
#22434
Vanda nagyon könnyen megbocsátott Szabinak... :S Én nekem már mindegy, hogy Vanda lebukik, vagy nem... Csak legyen már ennek a hülyeségnek vége. 😊