31288


BARÁTOK KÖZT TOPIK

  • JonasSandor
    #31288
    Bőven elég volt belőle, szerintem jó hogy befejezték. Nekem a Tóniék voltak az utolsó részei amit a családdal néztünk.
  • Armagedown
    #31287
    Kár, hogy a remekműből nem készítenek több részt.
  • ximix #31286
    „A szarkeverés alaptulajdonsága egy napi sorozatnak” – számvetés a készítőkkel a Barátok közt 23 évéről.
    https://hvg.hu/kultura/20210713_Baratok_kozt_interju
  • akyyy
    #31285
    sorozatjunkit olvastam, hát azt hittem több régebbi szereplő lesz. egyedül tán gézáék meg a mónika volt a régiek közül. pedig ott a kata, dani, hofferék, meg még ki tudja kik nem jutnak eszembe :D
  • Tuvok #31284
    Cikk ha esetleg érdekel.
  • Tuvok #31283
    Én se nézem sok éve, de reggel olvastam egy cikket amiben nagyjából leírták melyik karakter számára hogy ért véget. Régiek közül csak Szőke Zoltán jött vissza elvileg (azt se tudtam, hogy elment), illetve minden jelenlegi fő karakter életútjába beleírtak valami nagy változást. 1-2-re emlékszem, de spoilerezni nem akarok.
    Ja, és többféle végkifejletet leforgattak (pl. Miklós meghal) így maguk a szereplők se tudták előre, hogy mi lesz az utolsó részben.
  • akyyy
    #31282
    Na ? nem nézte senki az utolsó részt? én, mivel le vagyok maradva jó 5-6 évvel, nem néztem, de ami mostanába adnak videókat, azok nagyon jó pofák. (Meg elismerésem Szőke zoltánnak, hogy rég átment a konkurenciához, de visszatért az utolsó részre még ha csak egy pár perces jelenetre is.) Vajon hány régi karaktert hozhattak vissza?
  • Flamer
    #31281
    uh. akkor elkezdem. arra vartam befejezodjon hogy egybe megtudjam nezni. ledaralom egyik hetvegen. reklamok nelkul biztos nem sok :D
  • zoliii
    #31280
    2 leszbi csaj a barátok közt sorozatban :) Végére lesz izgalmas :D
  • Tuvok #31279
    Barátok közt kapcsolati háló: Berényi Miklós szinte csak Magdi anyussal nem kavart
  • Flamer
    #31278
    nehogy!nemlehet!
  • Tuvok #31277
    Néhány hónapja belenéztem, egyetlen szereplőt se ismertem már fel, csupa unalmas kölyök volt, semmi karakter. Nem tudom mekkora rajongótábora van még, de gondolom a nézettség töredéke a réginek.
  • akyyy
    #31276
    és tényleg vége lesz
  • zoliii
    #31275


    Krisz a Tél katonája XDDD
  • Flamer
    #31273
    szerintem biztos aze tettek at mert itt mi nem beszelunk rola. :D legit. :D
  • akyyy
    #31272
    nagyon régóta nem nézem már a sorozatot, emlékeim szerint ott hagytam abba hogy a peti rákos lett vag leukénmiás, majd jobban lett, és kis idő elteltével megint rosszul lett...

    azóta néha néha elkapok egy-egy előzetest, és csak nézem, hogy ki kicsoda, meg ki kivel van már... lol

    és most ugye szeptembertől már nem este lesz, hanem késő délután, 17:10től, mivel eléggé gyenge már a sorozat nézettsége :O
    eleve ide se írt senki már 2 éve :D

    vajon elérkezett az idő, hogy be fog fejeződni a sorozat? vajon mivel fog záródni az egész történet ? :D
  • Rayden02
    #31271
    pihennek :D
  • Tuvok #31270
    Hát a Miki meg a Nóra meg az Attila hol vannak ?
  • LoSA
    #31269
    Nem. :)
  • Rayden02
    #31268
    Még mindig ugyanaz a tipikus szarkeverős, a másikkal megcsalós ,és idióta módon lebukós foshalmaz! :D
    De valami megmagyarázhatatlan módon én még mindig nézem!
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2016.12.17. 13:16:52
  • adam46
    #31267
    Én múltkor belenéztem, de még idiótább lett a sorozat. :D
  • gotchaaa
    #31266
    Senki nem nézi már?
  • gotchaaa
    #31265
    bizonyos CSANÁDI LEHELNEK
  • Klon
    #31264
    Sztem miota uj rendezo van, a BK se a regi... :(
  • ReszegKoldus
    #31263
    Még nem derült ki, mert egyelőre sokkal fontosabb (retardáltabb) történetszálakkal foglalkoznak, pl bözsi kézremegése :D

    Juli meg ha ilyen tempóban halad, akkor valószínűleg szabadulása után a Mátyás király tér új gengszterfőnöke lesz, akinek Bartha Zsolt is csak csókolommal mer köszönni...
  • gotchaaa
    #31262
    Ja mert a Peti elcsórta azt a serleget vagy mit mikor meghalt a Nóra új férje. Kiderült már ki a gyilkos?
  • Thomasovics
    #31261
    a cseresznye meg a habon, hogy bent panaszolja a cellatársának, hogy " jaj senki nem fogja már meglátogatni, meg szabadulna már ki a r*kba, de mikor még jöt hozzá látogató , akkor meg mindig azt akarta, hogy bent maradjon továbbra is, és még az egyetlen esélyt hogy kihozzák is meggátolta...
  • ReszegKoldus
    #31260
    Azért mert egy idióta, a hülye fiának falazott, így akarta elkerülni, hogy az legyen börtönben. A hülye fia meg úgy került gyanúba, hogy valaki másnak falazott (a pszichopata Lizának)

    Az meg már csak hab a tortán, hogy ő lett a börtönben a főnök :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.04.26. 20:08:07
  • gotchaaa
    #31259
    miért van börtönben Juli?
  • piamania
    #31258
    És iggen!!!!!!!!!!!Hihetetlen mennyi ötletük van az íróknak....Nem elég, hogy 3 hónapja megy a találgatás, hogy ki a gyilkos, de most még újabb 5 hónapig rájön, hogy ezek ketten titokban megint összejöttek.Kínos pillantások, Juli kerülése.Szóval a szokásos eddigi klisék.Hurrá
  • Thomasovics
    #31257
    kellenek megint a padlásos jelenetek újra :D , ahogyan mikinél " a Kft én vagyok" is vissza tért
  • piamania
    #31256
    Fogadjunk, hogy a kreatív írók összebújtatják Attilát és Nórát újra........
  • Rayden02
    #31255
    Majdnem, lucus elkúrvásítva
  • Tuvok #31254
    Öhm őőőő...
  • gotchaaa
    #31253
    Tilduska
  • Tuvok #31252
    Ezkiez ?
  • Rayden02
    #31251
    Nabazdmeg :D
  • Rayden02
    #31250
    A sorozat :Đ
  • Thomasovics
    #31249
    Máté vagy Claudia :D
  • adam46
    #31248
    Magdi anyus!