46
System Shock 2 HELP!
  • JonasSandor
    #46
    Nagyon király lesz végre, hogy kapunk teljesen felújított 1-ső második részt.
  • Zozo76
    #45
    Sziasztok! Van mar valami lehetoseg XP SP3 alatti futtatasra? Ha nincs, mondjuk Virtual PCvel vagy valami segitsegevel lassu lenne?
  • breki95
    #44
    jocika örök hálám!
    thxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!
    Végree :))
  • jocika
    #43
    A kód: 14106. Ha számot vár, akkor ne vedd figyelembe az egyebeket...
    Egyébként érdemes minden karakter osztállyal végigjátszani, a játéktörténelem egyik legjobbja.
  • breki95
    #42
    Sziasztok Elég régen irtatok már ide de ha van vki aki még játszik vele pl én vagy emléxik a dolgokra akkor segitsen már nekem! :D
    Az a problémám hogy ittvagyok az 5-ös fedélzeten és nemtudom aktiválni az adót.... megkerestem a holokép generátorokat összesen 4-et találtam amikbe a következő dolgok voltak beleirva: 10,6},4,C1
    most nemtudom hogy mi az a zárójel a 6 mellett meg az a C betű és valamelyik fórumon olvastam hogy 4 számjegyű a kód és hogy minden holokép generátorba 1 számjegy van nálam mégis ott van az a 10-es!
    Ha valaki tud nekem segiteni ebbe a böszmeségbe annak örök hálám! :D
  • Laci1818
    #41
    hát ez elég fura. ha valamit állítok az irányításon, a tárgylistában nem lehet kattintani a tárgyra, hanem mindjárt lőni kezd. ez valami bug, vagy patch kell hozzá???
  • Laci1818
    #40
    HELP!
    behozom a TAB-bal a tárgylistát, rákattintok egy tárgyra (pl. chips,kóla vagy injekciós tű) és nem történik semmi! ez normális?????
  • Noodlee
    #39
    Hiho!

    Remélem, hogy valaki idetéved, és esetleg tudna nekem segíteni.
    A problémám a következő:
    Már a tutorial résznél gondjaim adódtak, mivel nem tudom megoldani a hackelést.



    Esetleg, ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!
  • Magnetic
    #38
    Szia,

    A megoldás SP1. Az alatt 100%-os biztonságban fut.
    A másik megoldás a dosbox, de lassú lesz nagyon szvsz.
    Harmadik megoldás: Ha a géped támogatja az usb portról való bootolást akkor pendrive-ra teszel egy win9x-et.

    M.
  • teherhordó
    #37
    sziasztok remélem még nem halt ki a ss2 topik és még van aki olvassa már töbször végig játszottam a gamét szerintem nagyon kul de egy idelye átáltam xp-re sp2, feltettem a gamát de nem müködik pedig letöltöttem hozzá a legujjabb pachet amit találtam a neten ill. az intro megy de a játék egyszer elindul egyszer nem de folyamatosan nem lehet vele játszani hiba üzenetelkidob a játékból. van valakinek valami épitö ötlete? ha lehet ne tömondatokban irja le már elég sokmindent kiprobáltam és sajna zsák utca. aki tud valami okosat meg köszönném a segitségét.
  • _Atti_
    #36
    hát le lehet kapni egy home of the underdogs nevű abandonware portálról.
    De az rip és nincs benne az a pár átvezető ami lenne benne.
    Meg meglehet találni torrenten(isohunt,piratebay nézz szét valahol). én vagy egy fél éve szedtem le torrentről egy isot abban volt egy patch mellette amivel rendesen futott xpn müködött az egész jól..

    rebirthöt én személyszerint nem ajánlom mert hangulatromboló ebbe a játékba az való ami benne... de szerintem ha beirod googlebe biztos megleled.. (www.google.co.hu ;) )
  • gregtom6
    #35
    Hy!Biztos nem baj,ha megkérdezem,de honnan lehet leszedni ezt a gammát lehetőleg képfájlként?(ISO-ban)és mellé mondjuk a legújabb graf.javítást(asszem a rebirth)??????
  • pemga
    #34
    Nem, mégsem. Egy ideig ment, de aztán mégsem... Van kiadott hivatalos patch (4byte-ot átír): Texture Fix
  • pemga
    #33
    Thief 1-el is úgy néz ki működik, bár nem elég a user.cfg-be írni. (Ugyanúgy fagyott, most beírtam az összes létező konfigfile-ba, és úgy tűnik hatott :)). XP alá egyébként nem egyszerű telepíteni: setup.exe -lgntforce a trükk.
  • _Atti_
    #32
    megint mázlid van..
    túlságosan új a videókarid
    megoldás csinálj egy user.cfg fájlt szövegszerkesztővel és ird bele ezt:
    safe_texture_manager
    és másold be a shock2 főkönyvtárába..
    ugyanez a taktika működik a thief2vel is..

    tényleg amugy neten lehet ezt koopba jáccani?
  • Falabu #31
    Helo!
    A játék megvan de namakar menni:(! Valami hibát ír ki ezzel a szöveggel! "ERROR Direct3d device driver does not accurately report texture memory usage." MIÉRT?;(
  • _Atti_
    #30
    mázlid van:D
    http://www.the-underdogs.org/
    innen ingyenesen leszedheted
    elküldöm Privben is lhet elkerüli a figylemed a topicot
  • Falabu #29
    Hello!
    Nekem nagyon kéne a játék már mindenhol kerestem ahol tudtam de sehol nem találtam meg! Valaki aki tudna egy helyet ahonnan letudnám rántani azt megköszönönném!
  • FREAK
    #27
    Nem ez a faszi volt benne a Hitmanben is?
  • FREAK
    #26
    Most nézem, hogy az ION Storm Thief 3-at készítő csapatában van egy Kovach Robert nevű fickó is :)))
  • galocza
    #24
    98 english csont, ace 2.03 szintén. nem mondja meg, melyik a rossz (pontosabban a c33ra hivatkozik - de szerintem a lejjebb írtak miatt).
    töltögetem a fileokat c14-c33...
  • skorpio7
    #23
    Lehet benne valami , mert unokatesóm is azt használja , meg a haverja is .Én nem upgrade-ltem rá , megvagyok jól ezzel is . :)
  • FREAK
    #22
    Én is visszatérek a Millenium-ra (tudom, furcsa de nálam ez volt a legstabilabb).
  • skorpio7
    #21
    Még a Win.98SE-nél tartok és addig , amíg ezen minden egyes játék és progi , bármiféle patch és driver csere nélkül elindul ( és eddig ez így volt , ellenben nem egyszer olvastam az itteni topic-okban ilyen problémákat az XP-vel és más Win. op.rendszerekkel kapcsolatban ) , addig nálam nem lesz Op.rendszer csere . :)
  • FREAK
    #20
    AZt remélem tudjátok, hogy a system shock 2 nem megy XP alatt................
  • skorpio7
    #19
    Ugye mind a 43 file-od megvan ?
    Azért próbáld megállapítani , hogy pontosan hol is akad el a kicsomagolás .Ha nem kötné meg a kezemet ez az adatforgalmi korlát , akkor felraknám szívesen az egészet v.hová .Megnéztem és nekem gond nélkül kinyomja az ace a programot .
    Amúgy neked hányas v. az ace-d ( 2.03 az enyém ) ?
  • galocza
    #18
    ja, jó... megnéztem, valszleg azért ott írja a hibát, mert az az utolsó, amelyikben unpack.exe van, úgyhogy valószínűleg hiába zargattalak (legalábbis ezzel a file-lal).
  • galocza
    #17
    unpack.exe és a c33 vége. megpróbálom még 1x a környező filéket letölteni (de már csak holnap), ha nem megy, újra zaklatlak ha lehet... mindenesetre köszi szépen.
  • skorpio7
    #16
    Kizárt , hogy rossz legyen . Akkor valami nem stimmel nálad ... nem lehet , hogy a 32-es vagy 34-es a crc-s ?
    Kicsomagolásnál hol akad el pontosan az ace ?
  • galocza
    #15
    hááát... vagy ez is rossz, vagy általver a winace. a test archive aszongya hogy a c33 rossz, megpróbáltam a tieddel, ugyanaz... 8((
  • galocza
    #14
    hálám örökké üldözni fog. vagy tán egy kicsit tovább is... valamit viszonzásképp? valami rég keresett oldie ami talán nálam megvan?
  • skorpio7
    #13
    Egyvalamit remélek csak ... talán benne lesz valamelyik PC-Guru-ba .
  • skorpio7
    #12
    Jól tudod . :)
    #5-ös hozzászólás második fele .
  • skorpio7
    #11
    Bocs a késésért !
    Csak nagyon bele vagyok most merülve a MOHAA-ba . :)
    Alább a cím vagy KATT ide .

    ftp://ftp.supergamez.hu/.hdd2/upload/SS2file/
  • Inquisitor
    #10
    Nem tudja valaki hol lehet venni System Shock 2-t???
    Mióta a Media Markt-ból kiárulták 1.990-ért, azóta sehol se kapni :(
  • Inquisitor
    #9
    Looking Glass forever! :)
    Azért szvsz néhányan átmentek máshová dolgozni, és mintha rebesgettek volna valamit a Deux EX 2 és Thief 3-ról ...
  • galocza
    #8
    ja, scorpio, plz írj akkor...
  • galocza
    #7
    deus ex
    thief
    fallout1/2 a szentháromság. thief 1 életem második játéka amiért pénzt adtam (az első a discworld noir, harmadik a blade runner...)
  • FREAK
    #6
    Nálam a Thief (főleg a 2) életem egyetlen fontos játéka. Ölni tudnék érte :)
    Ha kijön a 3 ne álljatok az utamba :))))
  • skorpio7
    #5
    A Thief-ről nem is beszélve ...
    Miután végigvittem az alapjáték 12 küldetését ( biztonsági másolatú cd ), voltam annyira megszállott , hogy megvegyem a Gold-ot a Cd-Galaxis-ból a +3 küldetés miatt , mivel más úton nem tudtam megszerezni a játékot .
    Ez is csak éppen ennyire tetszett .Természetesen megvan a 2. rész is és ugye mindenkli tudja , hogy lesz 3. is . :)
    Már alig várom . Amúgy a System Shock 2 befejező anim-ja is olyan , hogy nyugodtan lehet sejteni egy következő részt is .Csak persze az mikor is lesz kész ?!

    Gamestar Online
    DX2/Thief3 tisztázások...

    A Planet Deus Ex honlapnak Warren Spector elárulta, hogy a készülő Deus Ex II illetve Thief III nem konzolon jelenik meg először, ahogy az néhány napja megjelent a hírekben. Azt ugyan egyelőre nem mondta meg, hogy pontosan milyen platformokonn jön ki és mikor, de az bíztató, hogy az első valószínűleg a PC lesz!

    2001.05.23.
    ZeroCool