104
Progik, írók, ezmegaz
  • computerguru
    #104
    Ne nagyon próbálkozz a túlirással,ha azt akarod hogy még sokáig jó legyen az iród!

    A nero a DVD9-es lemezre csak 8120mb-ot akar irni.

    A 4,7-re is csak 4,38-at lehet irni.
    Ha átcsúszik a pirosba,akkor mit akarsz,persze hogy nem fogja engedni!
    De ha kiválasztod az egy dvd készitése opciót,ott egy kicsit betömöriti autómatikusan és rá fog férni,a menüt kihagyhatod,nem muszáj csinálni,az egy kicsit tökölös és ha nem értesz hozzá,akkor csak elrontod,gondolom,azt meg nem akrod?

  • slylecz13
    #103
    Én kérdeztem egy dolgot és erre te felteszel nekem kettőt :)

    Ha tudsz légyszi ajánlj valami programot...

    Vagy pl. a nero-ban mit kell ehhez beállítani?
  • computerguru
    #102
    Vision express 4,és 8,5gb-os lemezre ird ki,mert a 4,7-re kissé nagyon belenne tömöritve,és az nem lenne jó!
  • computerguru
    #101
    Ugye csak viccelsz?Egy hibás lemezzel mit akarsz?Kukába való!
  • slylecz13
    #100
    Sziasztok!

    Valaki tudna olyan DVD-író programot ajánlani, amivel tudok olyan lemezre is írni, ami hibás. Tehát ne írja ki, hogy lemez írási hiba, hanem folytassa mintha egy sértetlen lemez volna...

    A segítséget előre is köszönöm!
  • tb75
    #99
    szevasztok
    segítsetek légyszíves.csináltam egy filemet a premierrel,9 giga aviban,ezt szeretném tömöríteni,vagy kiírni dvdre akár dvd formátumban is.ehhez keresek egy programot,de most ne a virtual dubot ajánljátok,mert annyi rajta a beállírási lehetőség hogy nem értek hozz.próbáltam a convertxtodvd-vel,megcsinálta,méreetben is jó lett,de hosszúkásak rajta az emberek és a minősége is lehetne jobb.
    vagy írja le valakai aki ért hozzá,hogy hogyan kell
    segítsetek pls
  • temes69
    #98
    hali!

    nem tudom törölni az újrairható cd/dvdimet. azt irja ki a nero hogy nem újrairható. tegnap még ment, semmi gondja nem volt. miért van ez?
    próbáltam 6os meg 7es neroval is, de mindkettő ugyanezt csinálja.
    pls help!
  • repvez
    #97
    Segitene valaki megoldani azt a problémámat, hogy néro8 ultra-ban hogyan kell beállitani, hogy mekkora a max felirhato anyag egy lemezre.Mert egy Duprarétegü lemezre szeretnék kiirni adatot, de a vindozba 7,95gb(8543mb)-nak irt iso-t a neroval miért nem tudom kiirni egy 8,5gb-os lemezre?A jelzöcsik már átcsuszik a pirosba és a lemez határt jelzö csikon.Vagy valahol be lehet álitani a tulirást?Egy helyen találtam a beállitások között,de ott nem engedte 4600mb-nál többet beirni a lemezméretre.
    Az a lényeg hogy ki akarom használni a max tárhelyét a lemeznek nem akaron 6gb-al elpazarolni .Van egy 6,35 és egy 1,8gb-os játék,de ennek elméletileg fel kéne férnie a DL-lemezre mivel 8,2gb körül van, vagy hogyan számolja az adatot?Én ugy tudtam hogy 1024mb=1gb
    A nero a DVD9-es lemezre csak 8120mb-ot akar irni.
  • zozox333
    #96
    Sziasztok!
    Van egy sorozatom angolul (avi), és hozzá a magyar feliratok (srt). Hogyan tudom a feliratokat a filmekre tenni?
  • Rettenthető
    #95
    Hi all!


    Van egy Pioneer DVR-108-m, ami elvileg tudja a DL DVD-t írni, de a Nero-val (ami Image-be engedi a 8500 MB-nyit írni) egyszerűen nem tudom rávenni, hogy elkezdje az írást, akkor sem, ha a fájl messze nem haladja meg a 8500 MB-t. Sima DVD-t és CD-t ír/újraír gond nélkül.
    A hiba a készülékben, a szoftverben, vagy a felhasználóban keresendő (esetleg ezek tetszőleges keverékében), illetve mit kell tenni ahhoz, hogy írja a kétrétegű DVD-t?
  • zvaragabor
    #94
    Ingyenes alternatívák közül melyiket ajánljátok? AVS Disc Creator, CD Burner XP, Burn4Free, FinalBurner free között vacilálok.
  • Yani70
    #93
    Sziasztok!

    A Nero Incd-n kívül milyen megoldás létezik még XP alá amivel az újraírható DVD-ket UDF driveként használhatnám? Valami kis gépigényű beintegrálódó alkalmazás érdekelne, hasonló funkciókkal mint a Vistában.
  • miilann
    #92
    jonapot dvd író progit keresnék nero kivételével.
  • ent
    #91
    sziasztok

    Hatalmas segítség kellene. Mkv kiterjesztésű hdtv fájlt milyen progival tudom isora vagy avira átkonvertálni, majd felírni dvd re?

    thx

    bocsi ha volt már..

    SŰRGŐS lenne, thx.
  • grebber
    #90
    Nem hanem neroval.
    Adatként akarom kiirni azt meg tudtommal nem lehet az Alcohollal :(
  • fepapa
    #89
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni,hogy Néróval,hogyan tudok 5.1-es hangot késziteni DVD-re?

    Választ ekőre is köszönöm
  • Evin
    #88
    Alcohol 120%-al próbáltad kiírni? Mert ez ennek a programnak a fő formátuma.
  • grebber
    #87
    Lenne egy problémám.
    Van egy játék mdf-be melette az mds.Ez az igame 4,2GB-ot foglal és így egybe szeretném kiirni dvd-re de hiába irom ki mindig csak 132MB lesz a DVD-n és persze hogy nem müködik.

    Mi lehet a gond hogy csak 132MBnak ismeri fel??
  • dav1d
    #86
    envFastWriter
  • cserre
    #85
    Helló!

    Tudtok olyan programot ajánlani, ami a kétrétegű lemezen lévő filmet átalakítja úgy, hogy ráférjen az egyrétegű lemezre. De úgy, hogy ne kockázódjon a film, meg ilyesmi. Lehet akár fizetős is.
    Előre is köszi
  • napsi
    #84
    virtual dub
  • napsi
    #83
    1gb ramnál nem lehet semmi gond
  • napsi
    #82
    Nem
  • napsi
    #81
    A nero simán megcsinálja!
  • blackgamer
    #80
    végül úgy oldottam meg, hogy TMPGEnc DVD Author 1.6 progival készítettem menüt, és a kimenet .iso tükörfájl volt, amit már kezelt a Sonic
    szóval így közvetve sikerült
  • balcsi70
    #79
    Mondjuk én a Sonic progit még nem probáltam,de Clone DVD-vel,vagy (Nero),val is ki tudod irni.Ha átkonvertáltad a filmet,van egy Video_TS mappád abban vannak a IFO, Vob fájlokok. A Clone dvd-ben beadod a létezö adatok irása,ott beadod az utvonalat és kész. Ha data mod ként irod ki, 99,9 % ban nem olvassa le az asztalid.
  • blackgamer
    #78
    Sonic dvd író progim van, az lenne a kérdésem, hogy sima .VOB fájlokat milyen módban írjam fel hogy asztali dvd lejátsza? data mode elég neki?
  • Hay
    #77
    PowerVideoMaker, amivel most próbálkozom...
  • antonee
    #76
    itt is van egy
  • antonee
    #75
    cd burner xp pro ezt nézd meg
  • Hay
    #74
    Találtam : ppt2dvd 3.7.1-et. triálban. Mpeg-2-nél akadozik, fele kép nincs meg... próbálkozom a beállításokkal...
  • arsene
    #73
    ahhoz, hogy vob legyen, át kell alakítanod vob-ra. viszont ehhez nem tudok ajánlani programot. keress hozzá valamilyen konvertert(pl. ppt2avi), ami mpeg, vagy avi formátumba átnyomja. utána pl. TMPG DVD Creator-ral sima ügy.
  • 0ppika
    #72
    Elvileg tudja az író, a fájl meg ~7,6 giga csak
  • Hay
    #71
    Úgy értem, hogy vob legyen.
  • Hay
    #70
    Powerpointos fájlt (ppt/pps) ki tudok írni DVD-re?
  • arsene
    #69
    - az íród használható dual-layerDVD írására?
    - a felírandó anyag nem több, mint 8,5 Gb? picivel kevesebbne kell lennie, hogy ráférjen a bevezető és lezáró szakasz is.
    amúgy a NERO ezen verziója kell, hogy támogassa a kétrétegű írást.
  • 0ppika
    #68
    Üdv!
    Kétrétegű lemezt szeretnék írni Nero 6.3-al de azt írja, hogy "az összeállítás nem fér rá egy üres lemezre".
    A lemezt rendesen 8,5 gigásnak látja. Az író Pio 110D 8.37-es firmware-el.
    Ötlet?
  • arsene
    #67
    ez relatív érték (a 100Mb), mennyid van? egyébként maga az írás sokat fogyaszt, sztem aligha találsz olyan programot, ami jelentősen kevesebbet fogyaszt.
    bővítsd a RAM-ot, ha van rá mód.
  • raven87
    #66
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Most Nero 6-ot használok de nagyon belassítja a gépemet (csak) DVD írásnál. 100MB-ot foglal le a ramból írás közben.
    Tudnátok nekem ajánlani helyette valami kevésbé Ram zabáló DVDíró progit ami átlátható annyira mint a Nero??
    Előre is kösz.
  • arsene
    #65
    radírozd le, és a registry-t is pucold ki teljesen, hogy minden, ami a neroval kapcsolatos, tűnjön el onnan [csak körültekintően!]. telepítsd újra.
    ha újból ua. a hiba, akkor egy másik verzióval próbáld. egyébként nem hiszem, hogy a 7-es sokkal többet nyújt, mint a 6-os széria, inkább csak egybe van gyúrva minden nero alkalmazás (media player, videoszerkesztő, stb.). nero6 is tud írni nagyméretű lemezre [dual layer].