4
SEGÍTSETEK !
  • dashed_
    #4
    senki?...
  • dashed_
    #3
    Udv.. kicsit off...
    szal van egy abit th7 II es lapom es most csereltem szamitogep hazat es nem tudom hogy a tapombol kijovo 3 "lyukas" kabel be volt e dugva az alaplapra vagy sem??..
    ugy nez ki mint egy sima venti csatlakozo csak a csatlakozo 3 kabel helyebol a 2 szelso van bekotve..
    a gep tokeletesen megy csak nem tudom mire jo a ez a tapbol kijovo kabel.. vki homalyositson fel plz.. koszi
  • CorpseGood
    #1
    Van 1 qrva nagy problémám ! A fent említett alaplapom van és hozzá egy 1.6-os P4-em ! Szeretném felhúzni ! A proci olyan jeleket mutat h. bírja 1.8 vagy akár 1.9-en is viszont az alaplapom valamiért nagyon fúj rá ! A probléma ott kezdődik h. mikor feljebb viszem a megaHz-ket akkor no problem ! Bios-ba átállítom és utána bebootol a gép ! Tesztelem órákat, atomstabil.... ! Semmi feszültség emelés nélkül ! Ekkor kikapcsolom teljesen ! Hagyom 1-2 percet pihenni és amikor visszakapcsolom akkor eszeveszettül el kezd üvölteni (sípolni) és el sem indul ! Nyomok 1 restartot és simán bebootol a gép és megint órákon át semmi baja ! Csak ha kikapcsolom akkor van probléma ! Biost is frissítettem már.....dec. 4.-ei van most fenn ! Valaki tudja h. mi a problémája ? Vagy tapasztalt már valaki rajtam kívül ilyet ??? PLS valaki segítsen mert kezd megörjíteni a dolog ! Előrre is THX ! Írjatok !
    CorpseGood !