16
G550 Divx
  • Trinitron
    #16
    Az elottem szolonak felig van igaza, ugyanis meg kell nezni, hogy a film hany fps-sel megy (ezt a divxg400 is kiirja) es azt kell neki beallitani, hogy konvertalja atfele 25-be. Igy mennie kell.

    Trinitron
  • Alien!
    #15
    Felinstallálod a progit,a Program Files menü alatt lesz egy olyan könyvtárad,hogy PRR video utils,ott elindítod a programot...Ott beállíthatod alul,hogy a 23.976 fps-t konvertálja át 25 fps-re,majd kilépsz,és újraindítod a lejátszóprogramodat(windows Media Player)...Nekem egyenlőre a WMP-vel jól játsza le,viszont a BSplayerrel nem....Ja és XP alatt!
  • Blamazs
    #14
    Sajnos nalam nem segit a g400divx progi sem.
  • Alien!
    #13
    A busmastering nem oldotta meg a problémát,nálam legalábbis....Viszont ez a kis programocska igen,úgyhogy fasza...Egyébként a Pal szabványok közti külömbségből ered a hiba....

    Klikk ide:
    http://www.tac.ee/~prr/videoutils/

    Ez az igazi oka!
  • fotel
    #12
    Figyelni kell a divx codecre

    Blamazs - a g*** driverekben a beállításoknál van egy olyan hogy performance fülecyke
    ott található a bus mastering


    Alien - ez a divx-g400 másra is jó
    legtöbben pl arra hasznájlák hogy legyen overlayben felirat a tv- n:)

  • Alien!
    #11
    Fiúk itt a megoldás!!!!

    Be lehet állítani a filmek fps értékét,így megszünik a szaggatás!!!!!

    Király!!!!!!!!!

    http://www.tac.ee/~prr/videoutils/DivXG400.2_6.zip

  • Alien!
    #10
    Legalább neked megoldódott....Én ezt még akkor sem értem,valszeg a Pal szabványok közti külömbségekről lehet szó!
  • Blamazs
    #9
    Ez jo otlet. NTSC-ben tenyleg jo lett! Szerencsere birja a tv-m. Grundig megatron:)
  • Alien!
    #8
    Pont ez a gondom gyerekek!!! Letöltöttem én is minden programot a kártyámhoz G450 DH,és nem tudom mi okozza! Asus tuv4x Tualatin 1200@1400 512 MB ram,és szaggat,de csak a TV-n...És nem mindegyik Divx...Az újabb filmek igen...A faszom kivan,hogy itt egy király kártya és amilyen célra vettem,és ajánlották,pont arra nem tudom használni rendesen..... Egyébként ha átkapcsolom NTSC-re akkor jó,csak a TV-m nem bírja és B&W a kép....
  • Blamazs
    #7
    Busmastering? kifejtened bovebben? megkoszonnem!
  • fotel
    #6
    blamazs nekem 667es proc
    g450 és nem ugrik


    marad az alaplap

    a matrox sose szerette a nem intel plattformokat

    bus masteringet kapcsold be
    az megodlja talán
  • Blamazs
    #5
    Epox k7xa slot a-s athlon procival. es ismetelnem monitoron full kepernyon tokeletesen megy. meg akkor is ha dvdmax uzemmodban nezem a tv-n ugrik a monitoron tokeletesen megy.
  • Mathias
    #4
    Milyen alaplap?
  • Blamazs
    #3
    Hat nem tudom ha a 700-as proci keves neki akkor az XP mehet a sullyesztobe. Megyek megprobalom linux alol. Oda nem kell ekkora eroforras.
    Ja tudtommal mennie kell ezzel is,foleg akkor ha a monitoron jol megy, ugyhogy ezentul a lama valaszokat kernem mellozni!:))
  • Blamazs
    #1
    Sziaszok!
    Matrox G550-es kartyaval DVDMax uzemmodban ha divx-et nezek ugrik(szaggat) idonket a kep. A DivxG400 progi fent van de nem sikerult vele megoldani a problemat. Kerem aki tud segitsen.
    Koszi. Balazs