16
A következő a problema. Hiába telepítem fel a pshop-ot, nem olvassa a GIF formátumot. Egyszerűen nem érzékeli ezt a form.
  • Darkboy
    #16
    www.tutorial.hu
  • Csaba070
    #15
    hol találok leirást a 7.0-ás veryióhoy,vagz mindegz melzikhey... csak tudjak vele mit keydeni,mert még egz logot sem tudok csinálni :)
  • Darkboy
    #14
    ;-)))))))))))))))
  • Ackro
    #13
    komolyan vettétek? pont azért írtam mert van már egy jópár! :)
  • Darkboy
    #12
    van. :P
  • drob
    #11
    nyugi van, nem kell idegeskedni...
    van ps topoic...
    aki keres, talál
  • Ackro
    #10
    valaki nyisson má egy rohadt photoshopos topicot! (látom ez 2002-es de akkor is!)
  • Darkboy
    #9
    netről!
  • drob
    #8
    régen lejárt már ez a pogi, inkább keresd a cs-t vagy a cs2-t
  • tpisti24
    #7
    VALAKI SEGÍTSEN!
    Hol lehet letölteni ezt a programot???

    PLS
  • xelag
    #6
    Szóval restarizálod a betűket utána kétszer duplikálod,utána életlenítés és beállítod mind a két másolatot.(pl:az elsőnek legyen a szöge 0 a távolsága pedig 36 pixel,a második legyen 90 a szöge 56pixel,utána pedig eggyesíted öket
  • démonigyerek
    #5
    www.tutorial.hu- a mátrix szöveg efecctbe kéne segítség!!
    EZT NEMTUDOM MEGCSINÁLNI A MÁTRIX SZÖVEGHEZ:
    5.) Menj a layer palettára > jobb klikk a szövegen, majd RASTERIZE [ ez a művelet most egy objektumot készít a szövegünkből]
    6.) Fogd meg a szöveg layert és húzd a NEW LAYER ikonra (vagy jobb gomb duplicate layer)




    VALAKI SEGÍTSEN PLZ!!!!!!!
    !!!!!!!
  • marius
    #4
    Na jó, akkor nem haver, csak egy ismerős.
    Oké hogy elbasztam, de mi a fenét? Úgy telepítettem fel ahogyan kellett és még sem olvassa azt a k......tt GIf form.
    Lehet, hogy az op. rendszer a hibás?
  • ibrahim
    #3
    Talán valamit elbaltázhattál mert annak olvasnia kell a gif kit. file-okat.
  • chryst
    #2
    No és ki az a haver?
  • marius
    #1
    Nos. Hiába tettem fel a progit, nem látja a GIf kiterj. Egyszerűen nem értem miért, mert a havernál tökéletesen működik minden.