21
Team fortress 2
  • Icebird
    #1
    Azon kivül, hogy szép csendben megjelent.
    Tudtok e játszható demoról ,vagy magáról a játékról valamit?
  • Hmuda
    #2
    Mi? Megjelent? Hihetetlen? Merre van róla infó?
  • Icebird
    #3
    http://teamfortress2.sierra.com/
  • FREAK
    #5
    Nem jelenhetetett meg. 98 vége óta várom, csak tudnék róla!
  • FREAK
    #6
    Egy ideig láttam a CheatCodeCentral megjelenési listáján idén februárra kiírva, de egy ideje eltűnt.
  • Sith
    #8
    Nem hiszem hogy megjelent.. sajanálom. Bár szerintem a legbagyobb ujitását:vezethető jármüvek lelőte a Flashpoint de mind egy... majd a Tem Fortres 3 .. ha lesz... bár ha igy megy tovább akkor az első nyugdijamból majd megveszem
  • Inquisitor
    #9
    Erre várok évek óta ... de ha a Hidden & Dangerious 2 után jön ki, kenhetik a hajukra.
    Márpedig most úgy néz ki.
  • [NST]Cifu
    #10
    Immár több, mint 2 éve nincs frissitve a játék honlapja, de még mindig szerepel a fejlesztés alatt lévő játékok között a Valve és a VU Games oldalán...

    LoL?
  • Tomalak
    #11
    LOL! :D
  • Guer
    #12
    2 trailer

    ha jóltudom episode2-höz fogják adni...
  • Eftörsokk
    #13
    steamen ma néztem meg az eddig 3 classról készült vidiket(Meet the Heavy,Enginer,Soldire) és hát egyszerüen IMÁDOM:) nekem a soldieres vidi tetszett a legjobban:) beteg nagyon:)
    csinálhatnának egy egész estés filmet ezzel a motorral:)
  • Zsoltika 007
    #14
    Nem tolja még senki? Elvileg már tölthető az orange box tulajoknak a beta.
  • Dency
    #15
    Helósztok! Én még sosem hallottam erről a játékról de ahogy így elnézem jónak tűnik. A team fortress 1-et sehonnan nem lehet letölteni???
    Ha igen akkor adjon már vki linket.

    Team Fortress 2
    Megjelenés: 2007.október.09
    cikk:
    http://pcguru.hu/pcguru/cikkek.php?cikkid=6483&nev=Team_Fortress_2_-_egy_pazar_folytatas
  • Bagoly81
    #16
    szerintetek a tf2+portal+hl2two menyit fog kostálni? itthoni dobozos szerű..

    ma láttam videot a portál multirol iszonyat nagyon ritkán veszek játékot de ezen erösen gondolkozom. de csak egy ilyen csomagban.
  • Dency
    #17
    Team fortress 1-et honnan lehetne megszerezni?????
  • kisviku
    #18
    Beszarok az engy "interjún"...
    Nagyon aranyos.
  • Vass Gábor
    #19
    Nagyon jó lett ez a kis játék, csak az a baj hogy kevés a pálya benne.
    Nekem nagyon elnyerte a tetszését, lehet hogy megszerzem majd.
    Április 11.-én jelenik meg külön a Cd Galaxisneten.
  • ivadek
    #20
    Hellosztok. NAgyon megtetszett nekem ez a játék és ki szeretném próbálni csak az a baj, hogy tört verzióm van meg és nemtudom, hogy lehet vele csatlakozni serverekhez, mit és hova kell beírni? Előre is köszi!
  • pulti
    #21
    3500 Ft cdgalaxyson, érdemes meg venni most az ünnepekre jó kis elfoglaltság lesz :P