26
Alkotások ;)
  • trimble
    #26
    szervusztok!

    van valakinek eJay Sound Selection 1 a birtokában, vagy tud valahonnan szerezni? igazából a Sound Browser 2 miatt kéne mert azon rajta van és az már megy XP alatt is...

    Köszi-üdv:
    trimble
  • Rebelliouss
    #25
    hiphop ejay 6-nál nemtom elindítani az elmentett zenéket, mi a probléma?
  • tuningman2
    #24
    sziasztok!!! immáron 8 éve csinálok zenéket nekem a legjobban a dance ejay 6 jött be marha jó kis progi tök jó saját effecteket lehet csinálni.

    hogy tok számot felrakni nektek egy kis ízelítő féle,és akinek tetszik gondolom majd megkeres :DDDD
  • TYME
    #23
    hip hop ejay 5-öt honnan érdemes tölteni honlap kéne valaki rakja fel Please az sokkal gyorsabb
  • robokacsa
    #22
    Szasztok, megvan a dance e jay 6, de az a gondom hogy 3percnél hosszabb zenéket nem birok csinálni,(lehalkul a végéhez közeledve a zene) hol lehet álitani rajta hogy tovább birjak zenét szerkeszteni??? Köszi elöre is:)
  • Horror
    #21
    Hello!Átdobnátokaz emailomra a Dance ejay 6-nak a crackét??Köszi:[email protected]
  • Horror
    #20
    Hello!Átdobnátokaz emailomra a Dance ejay 6-nak a crackét??Köszi:[email protected]
  • peetee76
    #19
    A Dance E-jay 6 Könyvárában van az ejay\ejay és ott van a dance60.exe ha jól emlékszem, de sokkal egyszerűbb ha rákeresel! Amúgy nálam elég s**r a progi működése, mert annyira lassú hogy nem lehet vele mit kezdeni. Pedig elegendő neki egy PIII 450 - kac kac.
  • akyyy
    #18
    nos????
  • akyyy
    #17
    Segítség:
    A dance ejay 6-ban hova másoljam most konrétan a cracket?
    ugye maradhat a program a D meghajtómon..
    help
  • Vlala #16
    PÁFF!
  • akyyy
    #15
    help
  • BADE
    #14
    Nekem a Dance eJay 2 progira lenne szükségem!
    Tudtok valami címet?
  • Waterhorse
    #12
    Netrol annyi hangot le tucc tölteni mint a fene. Mi éppen mostanában szettünk le 4000 hangmintát asszem olyan 8 CD lett. Mondjuk ezt haveromnak csináltuk mert szerintem például a Dance Ejay 3-ban már az alap hangmintákból is rengeteg van.

    Viszont valamit már régóta meg szeretnék tudni, mivel .mix az elmentett szám formátuma, ámbár még elmenthetem wav-ban is, de ha a wavot átkonvertálom mp3-ban olyan szar minösége lesz mintha sokol rádiót hallgatnék. Szóval valami jó konvertert vagy grabbert aminél nincs nincs olyan nagy minoségbeli változás.
  • Lazarus
    #11
    Van Hip Hip eJay, Techno eJay.. ezek 1mástól függetlenek, nekem ezt sikerült most +szereznem bár szerintem ez a leg ratyibb :)

    Dance-be lehet tücc tücc zenét, hiphop ba lehet szkrecselni magadnak, a többibe nem tom.. hangot szerintem lehet berakni viszont van választék benne dögivel
  • CSOCSO
    #10
    ahamm-...és ehhez vannak kiegészitő cd..pl sok hang anyaggal?
  • Lazarus
    #9
    csak 1
  • CSOCSO
    #8
    hány mega? 2-3 cd? vagfy csak egy?
  • Lazarus
    #7
    így gyorsabb..

    Download 8M
  • Lazarus
    #6
    Köszi :)

    CSOCSO
    Ha kell mongy 1 FTPt és felrakom..
  • CSOCSO
    #3
    lazarus...tudnánk üzletelni..lemásolnád nekem a progit vagy hasono?
  • Dikkma
    #2
    De miért ide?
    Zene, mp3 részlegbe kellett volna :o)
    Amúgy 4 is van már!
  • Lazarus
    #1
    Szevasztok! Csináltam 1 nyuzikot és kiváncsi lennék a véleményetekre, tessék meghalgatni!
    DOWNLOAD

    Szerintem egész jó lett, itt ott azé nyomi :) (ez az elsö számom)