1071
Ha bármi problémádvan a barátnőddel/barátoddal írd meg megbeszéljük.
  • Coine
    #207
    nézőpont kérdése, ahhoz képest, hogy mi volt előzőleg...
  • Coine
    #206
    köszi szépen, én is úgy érzem, hogy alakulnak a dolgok !
  • mateos
    #205
    kimondta hogy ez jó ? :-D
  • ipszilon
    #204
    na végülis jóra fordul minden! ennek örülök!:-)
  • Coine
    #203
    Nah lezajlottak a dolgok és Anna újra a barátom, de most úgy igazából.
    Előzmények : 2 hétig totálisan ignoráltam, elmentem mellette, nem köszöntem neki stb.
    Erre ő jött, hogy beszélni akar velem én meg simán leráztam azzal a dumával amivel ő engemet.
    Ezekután írt nekem emileket én meg elég durván válaszoltam (pl : csalódtam benned és félreismertelek stb.)

    Jött az uccsó levél, tudtam, hogy tovább nem feszíthetem a húrt.
    levél tárgya : unforgiven
    azaz : megbocsáthatatlan

    Megbeszéltünk egy talit mára, és dumáltunk 2 és háromnegyed órát, tiszta szívből, nyílt lapokkal és eszméletlen jó volt.
    Most a barátom újból, méghozzá jó barátom, és ugye a barátság fejlődhet tovább is...

    Ha lesz vmi érdekes akkor írock újból, szal nállam most jó irányba mennek a dolgok.

    Mateos : undorító ez a Kuka kolás logó, azonnal cseréld le, nem ingyér reklám
  • mateos
    #202
    szerelem----->gyengédség----->sex
  • mateos
    #201
    nemtom :-)
  • mateos
    #200
    kösz
  • ipszilon
    #199
    jó a lógód!:-)
  • ipszilon
    #198
    és ha azt próbálnád gondolni, hogy minden rendbe jön?
    ez nem vicc: azok az emberek, akik rózsaszínben látják a világot valóban úgy élnek!! egy próbát csak meg ér!
  • mateos
    #197
    erre se tok válaszolni :-D
  • Laalee
    #190
    akkor a szerelem olyan mint a chat ittvagy de mégsem :)
  • Efreet
    #189
    Dikkma: van akinél ez a szerelmi szint a "normális". hogy éjjele-nappala nincs, hogy stabilan 10 centivel a föld fölött jár, hogy utcán meglátva mindenki tudja róla, hogy most nem itt van :)
  • Dikkma
    #188
    Lebuktam? :))
  • Dikkma
    #187
    Nem, nem én, te, na :DD
  • Dikkma
    #186
    Előveszek egy óvszert, és megkérded : "Akkor használjuk?" és kész. Így látatlanban ezt javaslom :D
  • Dikkma
    #185
    goldengold. Én, talán egyedüliként, elítélem, ami veled történt! Szerintem ez nem szerelem, hanem betegség... lehet, tök véletlen egybefüggés, de ennyire vágyódni valaki után nem normális.. hidd el nekem, én egy olyan érzelmes ember vagyok, hogy hihetetlen. Én is egy-egy csalódás, rossz hír után úgy le vagyok törve, hogy legszívesebben mennék antennát takarítani; de ami veled történt, az sok. Nem normális. Szerintem nagyon gyorsan változtass a dolgaidon!
    Nekem szerencsém van, mert a pénteken véget ért kapcsolat helyett ma kezdődik az új; de ez nálam sem szokványos, mivel nagyon érzelmes vagyok, nem jönnek-mennek a lányok. Az, hogy most ennyi idő alatt váltok, az egy külön történet, max. nem osztom meg veletek. A lényeg, hogy az érzelem eddig is megvolt, mindkét irányba, de egy kisebb félreértés miatt nekem vissza kellett tartanom... most viszont úgy néz ki, elhárult az akadály. Dikkma fell a long way (in love).
    Kórházba kerülni valaki miatt, aki nem szeret merthogy ez a helyzet, nem normális. Változtass, mielőtt baj lesz.
  • Dikkma
    #184
    Belzebub atya, először a nicked miatt jöttem utánad, hogy nem-e valami fikázó vagy, de nem! Hanem egy nagy fej! :)))

    "Szeretnénk mán elpöckölni magunktől, mint az orrunk takonyát."

    VÁZZE :DDD
  • mateos
    #182
    Goldengod : lehet , h ez hülyén fog hangzani , de az Sg-n még soha senkinek nem kivántam még jótde téged nagyon tisztellek a dolgok miatt amik történtek veled.És ha bármiben segithetek(tom hogy nem pont engem fogsz megkérni)de nagyon szivesen segitek.
    Velem is voltak hasonló helyzetek , de most nincs rá időm , majd késöbb.1ébként most kid van ? van vkid ?
  • mateos
    #181
    Ja !!
  • ipszilon
    #180
    nem tőled kérdezte!:-)
  • ipszilon
    #179
    én nem úgy gondoltam az aninomat! hanem, hogy általában a srácok vegyes haverikörben nem szoktak ennyire lelkizősek lenni, sőt!!!! így értettem! persze mindig van kivétel, és jó, hogy vannak olyanok, akik felvállalják ezt!:-)
  • Coine
    #178
    Én is de még mennyire, 1ébként most furcsa dolgok történnek....de még nincs vége, majd ha történik vmi komolyabb akkor leírom, hogy hogy folytattam a dolgot....most egyenlőre türelem kell.....
  • Hustler_hu
    #177
    Turelem ... ezek szerint fiatalok vagytok meg ... mert kesobb a nok ha mar levetkoztek akkor mar buley van ... de mig fiatalok turelem kell ... ha azt megadod neki akkor te leszel a szemeben az Isten ferfi ...
  • Coine
    #176
    És amikor már 1 lépésnyire vagytok megáll az egész ?
    Ezt nem értem ?
    akkor mind2őtöknek elmegy a kedve vagy mi ?
  • Rincewind
    #175
    Hogy berakod a kis micsodádat az ő kis micsodájába... :)
  • mateos
    #174
    erre nemtok mit irni :-(
    kérdezz vki mást !!!!
  • Laalee
    #171
    a hét tanácsa:

    fordulj doktorhoz
  • goldengod
    #170
    Ez nem az én hétvégém. Pénteken összevesztem a barát-barátnőmmel. Talán én voltam a hibás, már fél éve, hogy nem találom saját magam. Az érzéseim összekeveredtek. Elkezdet bennem tüske nőni és észre sem vettem, hogy megszúrom azokat, akik fontosak nekem. A családomat, barátaimat. Enikőt is elvesztettem (a barát-barátnő, csak így egyszerűbb írni). Lassan mindenkit elvesztek, aki fontos számomra. Egyszer jött azzal a hülyeségével, hogy (az mindegy, hogy viccből, vagy sem) nem tudom őt felvállalni. A francokat nem. Ez az az egy dolog amivel még mindig nincs problémám. Mindegy. Csak néhány hónapja ismertem meg, de közelebb éreztem magamhoz, mint egy 10 éves kapcsolatot. Csak úgy jött. Az első pillanatban megbíztam benne, nem tudom, hogy miért ezt nem lehet megmagyarázni. Na mindegy ezt már elbasztam.

    Más téma. Fő a változatosság. Hogy a péntek ne legyen ennyire szar, még történt más is. Lent voltunk a Joy-ba. Kinga összejött egy sráccal, csak néhány mondatot beszéltek, semmi más nem történt. Már csak poénból le akartam csapni a srácot, de nem engedték. Ez csak az előzmény. Tegnap fent volt Kinga bátyja. Mondta, hogy az a kö.....g, írogat Kingának sms-t, és fordítva. Szóval kezd kialakulni egy kapcsolat. Mikor itt voltak a többiek, addig csak azt beszéltük, hogy pénteken megyünk bulizni és a srácot beutaltatom a korházba. Helyette én kerültem be. Amint a többiek elmentek, elkezdtem gondolkodni, és amikor odáig jutottam, hogy Kinga egy másik sráccal elkezdet szúrni a szívem. A következő gondolatig nem jutottam el. Mentő, kórház, infúzió, doki, stb. Most engedtek haza. Volt valami szívgörcsszerűség, vagy mi a fas.ság. Majdnem sikerült megdöglenem. Állítólag sok a stressz, az izgalom, az idegesség meg minden szar. (Nem is értem.) Pihennem kéne. Még mindig nem tudom, hogy mi történt. (Ez már vicc) Ennyire nem lehet hülye az ember. Eddig csak úgy mondtam, hogy tönkre fogok menni, de úgy látszik kezd valóra válni.

    Kingának nem kellek, vagy tudja a faszom.
    A barátokat elmarom magam mellől.
    Majdnem megdöglök, mi kell még???
    Na most adjon valaki tanácsot!!!

  • goldengod
    #169
    Sajnálom!
  • goldengod
    #168
    Ne is mond. Valentin nap szép is az, ha van kivel töltened.
  • goldengod
    #167
    Hali!
    Ebben kezdek most egy kicsit kételkedni! Bár én már semmit nem tudok!
  • goldengod
    #166
    Hali!
    Nem számít, hogy „anonim” vagy-e. Nekem az egész haveri köröm tudja, hogy mi a szitu. Itt is leírhatnám, hogy ki vagyok, de semmi értelme nem lenne, valószínűleg úgysem ismerjük egymást. Soha nem voltak a felvállalással problémáim. Akár munkáról, társkapcsolatról, barátokról legyen szó. Mi a különbség, ha tudod, hogy ki-kicsoda?
  • mateos
    #165
    ki ? naja , az unokatesóm :-D
  • ipszilon
    #164
    na ja! ha van,aki ad tanácsokat!ugyebár!
  • Coine
    #163
    Csak azért mert megvolt ? :-D
  • Mr.Macho
    #162
    suliban szoktatok netezni?
  • mateos
    #160
    1.Őszinteség
    2.Légy önmagad
    3.Ne félj próbálkozni , ne félj kezdeményezni
    4.humor
    5.fejezd ki érzéseidet
    6.ENNYII , legalábbis nekem bejön
  • Coine
    #159
    A bizonytalan lányok mellett mostmár itten vannak a bizonytalan fiúk is :-)
    Őszinteség megér egy próbát utánna meg kezdheted túltenni magad a dolgon...
  • Dikkma
    #158
    Sztem már ne is feküdj, nem érdemes :)
    Én most voltam úgy, ahogy mindenki itt: nem tudtam, akar-e a másik tőlem valamit. Megoldás, és máskor is így fogom csinálni: nyíltan megkérdezni. Ha csak hümmögök, meg magamban gondolkozom, reménykedem, soha nem kapok választ.
    Feltettem a kérdést, hogyan tovább. A válasz : sehogy. De legalább már tudom, hogy nem, és lehetett volna igen is a nem, és nem fórumokba járkálok a lelki problémáimmal (inkább chaten, barátokkal szoktam megbeszélni, akiket élőben nem, csak onnét ismerek).
    Ennyi.