21
Telefon szétszedése
  • tellerlacika
    #21
    samsung e-250est szedett már vki szét? ha igen írja már le legyenszives hogy az előlapot hogy veszem le
  • kirstóf
    #20
    üdv!Tudna valaki segiteni?Hogyan kell szétszedni a nokia 3500c-ét?Kösz
  • gabrisherceg
    #19
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy 3210-est hogyan lehet szétszedni?! Részletesen írd le, ha tudod! kösz
  • Efreet
    #18
    köszi.
  • mateos
    #17
    oké , bocsi
  • Efreet
    #16
    ne most ne akard. felesleges baromságokat csak a céltopicba irogassál légyszi, nem lenne jó, ha 'véletlenül' elszállna 1-2 topic...
  • mateos
    #15
    :-D jó most nem akarom szétbaszni kódokkal a topicot
  • Pheel
    #14
    Hogy te milyen ügyes vagy! Már az óvodában (ami nem egy mobilszolgáltató) is értelmesebb dolgokat csináltam :-PPP
  • Efreet
    #13
    mateos: most fejezd abba a topicrongálást jó?
  • vizes
    #12
    Ericsson T-10. 43-as bakancs... (megtörtént) és össze sem lehet rakni.
  • mateos
    #11
    Break
    #10
    simán összeraktad: és működött is?? :))))
  • CSOCSO
    #9
    torx csavarhuzot szerezzél és ess neki szedd szét..én is szét szedtem a telcsimet és simán összeratam csak joln figyeld meg hogy mi hol volt!!
  • Efreet
    #8
    ha csak úgy nem... bár szerintem amúgyis kuka, vagy el kell adni...
  • Laalee
    #7
    ha nincs rajta harapas nyom nemkell tudniuk mi tortent :) lecsereli az elö-hatlapot és nyoma sincs, ha mar a telefon belseje is serült akor az ugyis kuka kar vele szarakodni
  • Efreet
    #6
    ha meg van hackolva már nincs rá gari. meg szerintem nem tartalmazza a garancia a 'megette a kutya' kitételt...
  • Laalee
    #5
    haha :)

    sebaj legalabb 2 nokiaval kevesebb lesz :)

    mernem viszi szerelöhöz... nem lehet olyan regi az a 3310 es garanciaban szerelik.
  • Imremagdi
    #4
    azért mert a megette a kutya a telefont! A telefon müködik csak a kijelzóje rossz!
    És azt gondolja a haverom hogy beletudja építeni egy 3210-kijelzőjét
  • Efreet
    #2
    nagykalapáccsal... (bocsi, érdemben nemtudok hozzászólni)
  • Imremagdi
    #1
    Leírás kellene Nokia 3310-hez hogy pontosan hogyan kell szétszedni Darabokra
    3210-hez találtam-mert nekem is ez van,de most az egyik ismerősömnek kellene- Nagyonfontos lenne