12
avagy az asztali foci
  • Shrike
    #12
    Az biztos hogy a csocsó ittas állapotban a legjobb. Bár csak akkor ha még nem vagy hulla részeg, csak egy kicsit spicces. Egyébként itt Debrecenben van egy hely ahol 20 Ft 1 menet, az hogy hány labdát ad teljesen változó, úgy 3 és 5 között szokott :) üveg nincs az asztalon, viszont jó rosdásak a rudak és 1-2 játékos szó szerint fejvesztve rúgdossa a labdát :). Szóval élmény vele játszani, ez tipikusan az a csocsó, amelyiken csak segggg részegen lehet élvezni a meccset.
  • Efreet
    #11
    én flippergépet szeretnék... meg egy házat, ahol elfér :)
  • Ali
    #10
    Azt én is szeretnék, no meg billiárd aztalt is. A pincémben ideális lenne. Mellette egy sörcsap...
  • Laalee
    #9
    ezt csuklobol kell jaccani, ugy a penge... havernal szoktunk jaccani, van nekik eleg jo asztaluk, igaz jozanul meg nem sikerul jaccani :) de egykis rasegitessel csak jobb lesz a hangulat, ami amugy is jo szokott lenni, szal ez egy jo jatek terveim koze tartozik egy csocso asztal beszerzese, csak meg azt nem tom hova rakom :)
  • Ali
    #8
    Én is ilyen láma vagyok. Ész nélkül pörgetem, csak strapabíró géppel érdemes játszanom.
  • Dikkma
    #7
    :DD
    csocsó király, de a lámákat nem szeretem, elkezdik két tenyérrel pörgetni a cstárt, és lövik a gólokat :)
  • CSOCSO
    #6
    :)
    haj van egy kis videom.. megfogja a pali a kapust meg az elötte lévö embert és felveszi a labdát a két csáveszel...majd patogtatja geci meg hasonlo..nagyon zoral ajd megfogja és beruja olloval a kapuba a ladbát!!!!! egyenes a kapuba!!!!nagyon zoral!
  • efti
    #5
    Hmm...eddig meg sosem jatszottam csocsot anelkul hogy ne lettem volna megfeleloen alkoholos allapotban, de nem valt be...
  • Break
    #4
    cselem + taktimkán nem igazán van, csak nagy ritkán jáccok csocsóval, balatonparton nyaranként azt kifújt...de én is szeretem, végülis yó dolog :))
  • Shrike
    #3
    Na látom sikerült megelőznöd.
  • Shrike
    #2
    Ez a topic nem a filmről s nem is a kedves fórumos kollégáról szólna, hanem a csocsó nevű játékról. Szerintem 1 marha jó játék, próbálja ki mindenki, aki esetleg még nem tette. (Van ilyen egyáltalán?!)Itt megírhatnátok taktikáitokat vagy ha van vmi jo cseletek, ami publikus :) akkor azt.
  • CSOCSO
    #1
    nagy betűkkel és ó nélkül tehát CSOCSO köszönöm!