3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • akyyy
    #995
    :-O
  • Kandurex
    #994
    jól tudtad! :) Thx (bár már megtudta előtted is)
  • soldier
    #993
    sok sikert
  • Vlala #992
    A MAHASZ összes zenei anyagát nem tudjátok, honnan lehet letölteni? Konkurrenciát akarok nekik csinálni, aztán tönkretenni őket...
  • Doma #991
    Ez az egész album: csak 59 mega
  • CLINT EASTWOOD9
    #990
    Kapod amit látsz a szám címe(Bon-Bon & Ganxsta Zolee És a Kartel az előaó) neme tdjátok honnan lehet letölteni?
  • precision
    #989
    Evanessence (ha jól írom) a szám cime meg asszem Going under
  • gercse
    #988
    én keresem a yellow submarine-t, valaki tudja honnan lehetne letölteni?
  • zippofcy
    #987
    Akinek megvan a Morgain-tól a következő albumok valamelyike írjon privit vagy emailt, nem bánja meg!
    - Dark Fairies Dancing
    - In The Forest Of Weariness
    - Sad Memories Of Fairies
    - Rhymes From The Forest Of Weariness
  • Vlala #986
    Biztos, hogy ez az a topic?
  • Kandurex
    #985
    Valaki tudja mi annak a zeneszámnak a címe amiben valamilyen menekülő művész szerepel, mostanában volt az RTL Klubbon!?
  • zakika
    #984
    DCm nincs, mert meloba vagyok, othon meg csak modem van
  • OPM
    #983
    nyugi :) ha ennyire sürgős, mér nem írsz neki privátot??
  • Kolbasz
    #982
    Radio Cafén szoktam hallani egy drumandbass számot, amiben egy francia csaj énekel corazonokat meg ilyeneket. Na ennek az előadója és címe érdekelne.
  • CLINT EASTWOOD9
    #981
    ?????????
  • CLINT EASTWOOD9
    #980
    nézd már meg és akkor megtudod osztani bcdc++
  • CLINT EASTWOOD9
    #979
    kössz!!!!!!
  • zakika
    #978
    valami moricone valogatasom van, ha nem felejtem el akkor megnezem
  • CLINT EASTWOOD9
    #977
    megtudná valaki adni a jó a rosz és a csúf egy maréknyi dollárért főcímzenéjét amibe clint eastwood volt azt hiszem enrio morricone szerezte a dalt vagy csinálta???????????
  • Patesz
    #976
    Hello

    Keresem a Scorpions 2004 -es albumát.
  • zakika
    #975
    ok, de rosszul latod (ha latod)
    - az hogy a rockot (is) szereted meg nem eleg jo ok ra, hogy lenezd azokat, akik mast szeretnek (amit te nem)
    - szep dolog a magyar helyesiras, plane annak aki 12 evig tanulta, de aki nem tanult belole semmit annak kicsit nehez. de remelem azert meg meg tudom ertetni magam a legtobb magyarral
    - meg azt mond meg, hogy hol irtam ilyen szepeket rolad?
    - gumiba nem jarok, ha mar ugy is offolunk...
  • Manoi
    #974
    Sziasztok!

    Sajnos nem emléxem pontosan, hogy mi is a banda neve, talán Exila???
    Egy fasza kis new metal banda, aminek női énekese van szőke és raszta.
    Nem tudja valaki a nevüket pontosan ill. ha van fellelhető zene, akkor dobjon vki egy linket pls!
  • precision
    #973
    Hi!

    Nemtom volt e már, ha igen sorry. Szal, keresem a sláger rádió slágerek albumait (1, 2, 3, 4 a legfontosabb, 5, 6 nem annyira). Web v. ftp érdekelne, dc nem jó sajnos. Thx előre is!
  • Vlala #972
    OK
  • OPM
    #971
    jaj, ki figyel manapság a fórumon/chaten a helyesírásra??

    ja és légyszi nézz be a warez jelsók topicba ha még nem tetted meg, mert kérdeztem tőled valamit!
  • Vlala #970
    Ha ennyit ismertetek meg belőlem, akkor hiba van a közvetítő vonalban.
    Igaz:
    - rockot (is) szeretem;
    - mindenbe belekötök (látod, ebbe is, belekötni egy szó, mert a bele igekötő, és egybeírandó az igével)
    Nem igaz:
    - toleranciám a nullához konvergál (az értelmes, "bmeg" kötőszavak nélküli válaszokat tudom tisztelni)
    - nem lehet velem értekezni (de igen, értelmesen, emberi módon, bmegek nélkül)
    Sosem mondtam, hogy szentírás, amit írok. Csak azt, hogy ez a véleményem.
    Bocs hogy offoltam, talán a gumiban folytathatnánk, ha még lenne kérdés - hozzámszólás...
  • robotnyk
    #969
    köszi, respekt.
  • zakika
    #968
    szegenykem, pedig te se erted
    eddig csak ugy diszkreten probaltak neked elmondani, de muszaj leforditanom - eleguk van beloled

    nem azert, mert a rockot szereted (kepzeld, en is), hanem azert, mert mindenbe bele kotsz (mint a beton), toleranciad a nullahoz konvergal es akarmit kerdezek toled, nem lehet veled ertekezni :)

    ez van
  • Vlala #967
    Akkor nem értetted meg, pedig magyarul van...
  • robotnyk
    #966
    szerintem de.
  • Vlala #965
    Már régen takarékon vagyok :-) A fullgázos üzemmódomért 9 naprendszer kitiltana.
    egyébként olvastad a harmadik sort? Szerintem nem...
  • robotnyk
    #964
    mi lenne ha takarékra vennéd már magad, bazzeg?
  • Vlala #963
    Don Load (cool név): véleményem szerint egy gőzkalapács meg egy szokol típusú rádió egymás melletti üzemeltetése képes hasonló zenei élmény megalkotására.
    ui.: komolyan ne vedd :-)
  • csabcsiga
    #962
    sziasztok!
    Tudnátok segíteni abban, hogy delinquent habits albumot(kat) honnan tudnék letölteni?
  • Don Load
    #961
    "Andrewboy & Dennis Clarke - Elsõ állomás" című albumáért cserébe talán segíthetek.
  • scheri
    #960
    Honnan szedhetném le az Budapest Parádé 2004 cd-t?
  • berlinboy6329
    #959
    HELP!!Kellene netről 1 bizonyos cd mennyiséű sample(hangszer) gyűjtemény Technotrance essential a címe:PLS!!
  • Don Load
    #958
    Hali, ezektől a magyar elődadóktól érdekelnének a most menő slágerek, plííz ha tudtok segítsetek:

    Erős vs. Spigiboy, Spigiboy vs. Mozso, Szeifert, Baby Gabi & Lala, Peat Jr. & Fernando, Náksi vs. Brunner - Budapest száll (spy the ghost remix), Andrewboy, Ákos Régi számainak dance remixei)

    minden segítség nagyon jól jönne, és előre is köszönöm!
    tsá
  • magus755
    #957
    Sziasztok ezt a számot keresem tudna nekem valaki segiteni?
    Delirium - silence(DJ Tiesto remix)?????
  • paizsl
    #956
    sziasztok

    romeó nés julia leg úgyab lemezát szeretrném le tölteni


    előreis kőszőnőm