46
phpBB 2.0 RC-1
  • zero_cool51
    #46
    Üdv.
    Az alábbi kérdéssel / problémával küzködök:
    Van egy tárhelyem, hozzá tartozó phpbb motorral.
    Nemrég átírtam a tárhely jelszavát, erre a fórum azt írja, hogy sql error.
    Mi lehet?
  • Hixer
    #45
    hello

    most igazgattam fel egy phpbb fórumot igaz 3.0-ásat, de ide írok szerintem.

    Namost felraktam egy style-t hozzá, ami fennt is van, de bizonyos gombok felé otthagyott feliratot is. Adok hozzá képet és akkor világos lesz.



    Naszóval ezt hol tudom megváltoztatni, mert amit látszik nagyon idegesítő.
  • KFCMajorka
    #44
    a phpBB forumban be lehet állitani a table taget?
  • KFCMajorka
    #43
    köszi!!!
  • Dj Faustus #42
    Itt van pár ingyenes chatbox-szolgáltató:




    Regisztrálsz, beállítod, a kapott HTML kódot meg beszúrod az oldal megfelelő részébe.
  • KFCMajorka
    #41
    már megoldottam a problémát...Lenne még egy kérdésem: hogy lehet chatboxot beszúrni a fórumba?
  • KFCMajorka
    #40
    Feltöltöttem,kitöltöttem az űrlapot is,de nem akarja kijelezni a forumot,pedig kitöröltem az install és a contrib könyvtárakat.Nem ir ki semmilyen hibát.
  • KFCMajorka
    #39
    Kösz!megnézem
  • Dj Faustus #38
    Itt már szétnéztél?
    Illetve itt?
  • KFCMajorka
    #37
    hogy kell használni ezt a phpbb forumot,és hogy kell felrakni ezt a tárhelyemre?Valaki tudna segiteni nekem?Nagyon megköszönném!
  • Greg100
    #36
    Hello!

    Tudna nekem mondani valaki egy Call of Duty 2 -es sablont phpbb-hez? Előre is köszi!
  • blackgamer
    #35
    Valahogy megoldható lenne hogy kinézetre ilyen legyen mint az SG? Mekkora meló az átalakítás? Érdemes belevágni?

    (csak most kezdek ismerkedni a rendszerrel)
  • #34
    Az addig oké ,hogy az emailer.php fájlban van valami hiba ,és a 234. sorban ,de nem tudom mi a hiba.
    Valaki tudna segíteni?
  • #33
    Egy embert sem enged regisztrálni,vagyis a reg után ezt írja ki:
    Failed sending email :: PHP ::

    DEBUG MODE

    Line : 234
    File : emailer.php

    Közben én látom ,hogy új ember regisztrált ,csak Ő nem kap e-mailt amiben jóvá kell hagyni a reget.
  • Dj Faustus #32
    Ingyenes tárhelyeken az e-mail küldés korlátozva van.
    További információt az adott oldal adminisztrációs felületén olvashatsz, illetve a GyIK-ben.
    Freeweb esetén itt: http://freeweb.hu/info?phpcgimail
    Ultraweb és ATW esetén csak napi kvóta van.
  • #31
    Megcsináltam a fórumot,de regsiztrálni nem tudnak rá,ezt írja ki:
    Failed sending email :: PHP ::

    DEBUG MODE

    Line : 234
    File : emailer.php

    Mi lehet a gáz?
  • #30
    Valaki eltudna mondani az alapoktól hogyan kell ezt a fórumot telepíteni,beállítani?
    Előre is köszi.
  • jbal
    #29
    vki nem tudja IE-vel mér nem tudok belépni csomó phpbb-s fórumra?rámegyek h Belépés és semmi.Hiba az oldalon
  • oliverspy
    #28
    phpBB fut hibátlanul cjb szerveren? Mert eddig atw-n volt egy nagyobb fórumom, csak az törölve lett több okból... Szal? cjb jó?
  • hispan2
    #27
    Üdv!
    Nem tudom, van-e erre magyar leírás, de én nam találtam. Feltöltöttem a szerverre a dolgokat (a komplett mappát), átírtam az attribútumokat 777-re majd elkezdtem a telepítést de az első oldal után "Critical Error: Could not connect to the database" hibával leáll. Mi a baj? (2.0.19 verzió)
  • Dodo55
    #26
    Már a 3. féle tárhelyen próbálom egy 3. féle régebbi verzióval(2.0.8), de még mindig ugyanaz.
  • Dodo55
    #25
    Próbálom feltenni a phpbb-t, de telepítés után ezt a hibaüzenetet adja: message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

    Próbáltam több tárhelyen, több verziót is, de sehogy nem jó.
  • janos666 #24
    Ja, de akkor nem marad meg rendesen a design. Amúgy találtam primitív és egyszerű megoldást. A fórumot megelőző kezdőoldal marad template.php, de no-ip-vel redirecteltem erre az oldalra a honlap címét. Vagyis most .hopto.org-ra végződik és a template.php-ra dob.
  • Omega
    #23
    csinálsz egy index.html-t amiről javascriptel továbbküldesz a fórumra pl.
  • janos666 #22
    Ha feltölt az ember egy üres phpbb-t akkor utánna hogy állíthat be kezdőlapot? Találtam modot amivel weblapok hozhatók be a phpbb séma alá, de én kezdőlapot szeretnék csinálni. Tehát tulajdonképppen a fórum lenne az egész olad, de az index.php-vel nem azonnal a témákat dobná be hanem egy üdvözlőszöveget amiből linkelve van a fórum. Itt ugye később más likek is elhelyezhetőek lennének stb...
  • vg
    #21
    Sehogy.
  • Deviance
    #20
    phpBB- hogy lehet feltörni ?? :D ehez még nem éretek :D
  • Harder
    #19
    Ez szinte biztos hogy egyedi fejlesztés.
  • erettsegi
    #18
    Sziasztok! Megkérdezhetem, hogy ez az SG fórum milyen motorral készült? Mivel én is szeretnék egy hasonló jellegű kisfórumot feltölteni.
  • fberci
    #17
    Ha segítség kell a phpBB-vel kapcsolatban akkor ajánlom a phpBB.tx.hu-t.
  • bmffm856
    #16
    hello.
    az lenne a kérdésem, hogy: most próbálok beállítani egy phpbb fórumot...minden megvan, márcsak be kéne linkelni a főoldalra...namost ez az a mi gondot okoz...melyik fájlt kell a linknek tartalmazni? mert ha az index.php-t teszem be akkor ilyen krixkraxok jelennek meg...szóval aki tudja az légyszi írja be ide...köszi. hello. bmffm.
  • Borg
    #15
    Köc!
  • Tomcat
    #14
    Dreet: megkaptam, thx!
    Borg: maga a fórum egésze kell? mert ha igen, akkor innét leszedheted
  • Borg
    #13
    Hmm magam is PHPben szoktam irogatni (itt) de ez a fórum téma engem is érdekelne, legalábbis a megoldások a forráskódjában. Szeretem magam megirni amit kiteszek:)
    Ha valamelyiktek tudná dobni az én mailemre is azt megköszönném.
  • Dreet
    #12
    elkuldtem
  • Tomcat
    #11
    Ehh van 1 kis bibi: a hotmailes címemen filter van aktiválva, mert nem használom, s csak jönne a spam. Szal az a levél törlődött... :S
    Ha megtennéd, hogy elküldöd a [email protected] címre, azt megköszönném.
  • Dreet
    #10
    file-t
  • Dreet
    #9
    Tomcat mailben kuldem , de most jottem ra hogy nem csatoltam a filt igy a masodik mailhez lesz csatolva :-)))
  • Tomcat
    #8
    engem érdekelne a fordítás. Fel tudnád dobni valahova?
  • Tomcat
    #7
    Mondjuk én mostanában nem használom, de tényleg frankó kis fórum. Te milyen szolgáltatónál használod? F2S?