23
MÉ NEM?
  • Pheel
    #23
    a netes gép előtt ülsz vagy sharingelt netet használsz?
  • Coine
    #22
    nekem megy a 777SMS, tegnap is küldtem.
  • CSOCSO
    #21
    nem sikerült átengedek mindent legalacsnyabb védelem meg hasonlo firewall meg sehol és isdn el vagyok eddig jo volt xp vel már nem pedig van java a haveromnak ugyan ez a java ugyan ez minden de neki jo....
  • Pheel
    #20
    XP-m van, tudok sms-t küldeni 777-ről. Arra figyelj, hogy nem minden Internet Connection Sharing enged át minden infót, szóval ha nem közvetlenül a modemes, termináladapteres gépnél ülsz, az lehet gáz.
  • CSOCSO
    #19
    azt mesélje el valaki az mé van hgy 777 ről nem tudok sms-tküldeni!más XP-s nek is van ilyen gondja?java fent van!
  • CSOCSO
    #18
    te is nekem szépöcsémjut eszembe vasárnap kéne vmit alkotni...és sajna ma nem megyek HOME ba:(
  • Breki33
    #17
    allitolag a Pannon es a WEstel tiltja le az SMS kuldest ICQ-rol
  • Paul Tereck
    #16
    Én se.Ja a CSOCSO alegnagyobb cimbim.
  • CSOCSO
    #15
    az egy dolog de én progival akarok nem netröll..ugy hoyg akár egyszerre több sms-t is...valaki töcse le azt a progit ott ent és probálja ki!! csumm
  • Break
    #14
    akkor yó...tudonk mindketten, nem összeveszni akartam...:)))
  • CSOCSO
    #13
    heheh én is heheh csak nem a 777 ről hanem az sms-ac ról...képzeld én régebben használtam a unimobile-t heheh...
  • Frank99
    #12
    :-()
  • Break
    #11
    ma is küldtem 3-at is!! hehe :))
  • CSOCSO
    #10
    höhöhö van telcsim... csak mé onnan küldjem ha netről lehet ingyé höhöhöhö!
  • Frank99
    #9
    me' biztos nincs telcsid
    höhöö
    :-)
  • Break
    #8
    most is küldtem egyet próbaképpen a saját telcsimre, és műxik a 777
  • Break
    #7
    én tegnap küldtem 777-ről, és elment hibátlanul :))
  • CSOCSO
    #6
    hheee nektek sem?:)
  • Breki33
    #5
    illetve mar nem :(
  • Breki33
    #4
    nekem megy az icq-s
  • CSOCSO
    #2
    nyah.. már tudok egy helyről.. de adok egy progt nektek sasoljátok meg a legesélyesebbek látom ogy müködjn de mégsem müxik...valaki oldja meg hoyg müködjön és ha sikerült akkor irja le köszike csumm:
    www.tar.hu/nwocsocso/sms-it.zip
    töltsétek le és akár azt is lehetne megcsinálnihoyg beirjátok a 777 sms nek s szarjat is akkor nem kell felmenni az oldalra csak a progival el lehet küldeni de nem tudom hogy kell megcsinálni mert mindig sikertelen..na csummi
  • CSOCSO
    #1
    Tök jo ez a 30 karakteres bziság..mindegy.. nem tudok sms t küldeni a netről..nem vágom miért.. van magyar xp-m szettem le official javát a microsoftrol meg midnen.. de ezt irja ki az igyensms en:
    Az ebben az órában elküldött üzenetek száma elérte a meghatározott limitet. Üzenetküldés legközelebb a következő óra elejétől.
    aztán a 777: Sms elküldése nem sikerült... más nem nagyon van..hja és az icq aszodja elküldte mégsem érkezik meg....

    tessék pc guruk erre modnjatok valamit.vagy inkább oldajátok meg:)