11
Melyik szolgáltató nyújt olyan szolgáltatást, ahol a telefont is előre fizeted?
  • Laalee
    #11
    na hogy temanal maradjunk az axeleronak es a vivendinek van ilyen prepaid net csomagja
  • Tomcat
    #10
    Hümm, Drávanet most nyomta fel 6600 ról 9750 re szép csendben ahogy nézem Qrva annyukat. Bár még őszig úgyis axelero ISDN -em lesz sajna :(
    Dráva-ADSL 1500: 1,5Mbit/384kbit 1 évesben csak 99rugó havonta... ehhe

    Axelero meg adja 6800 ért azoknak, akik bele mernek ugorni egy 2éves szerződésbe...

    Zalaszám rulez. Nekem is az volt anno. Gépen is befigyel a Zalaszám logó :)
  • Efreet
    #9
    kábel meg 10K körüli díjjal van... sokféle.
  • Break
    #8
    hát van sokféle adsl:
    a zalaszámos (lehet, hogy csak zalában van, nemtom) havi 6900 BRUTTÓ, egyszeri 12000 szintén bruttó, az axeleroé meg (ha még mindig annyi --> ez vonatkozik a zalaszámra is) akkor 8900 havi, egyszeri nemtommennyi (ez nem volt vmi bő infó tudom, de ennyit tudok)
  • mateos
    #7
    Mo-n mennyibe kerül a legolcsóbb ADSL illetve CABLE szolgáltatás ?
  • Efreet
    #6
    ja.
  • Break
    #5
    és ez most igen vagy nem?
  • Efreet
    #4
    aham. az egyik legértelmesebb netezési lehetöség.
  • Break
    #3
    az milyen a kébelnet?? az a tv-kábeles?
  • cSuwwi
    #2
    Már azt hittem, hogy sohasem lesz ilyen kezdeményezés! Nem rossz ötlet, de akkor elég drágák lehetnek ezek a csomagok, mert gondolom nemigen lesz rajta a 150Ft-os kedvezmény, úgy pedig hamar elmegy az összeg...

    Mondjuk én elnetezek havonta kb. 10-12000 Ft-ot modemmel. Ennyi pénzért már ADSL-en is nyomhatnám, vagy előfizethetnék erre a Mindenkinek csomagra, ha még van egyátalán. Mostanában a matáv is tett valamit a kábelnet ügyében. Lehet hogy mégiscsak kábelre kéne váltani?
  • Igo
    #1
    Talán pont itt a supergamezen olvastam nemrég, hogy most már van olyan internet szolgáltatás, hogy zöld számot hívsz, a telefonköltség benne van az internet árában, és az egészet előre fizeted, olyan mint egy dominó, vagy praktikum. Sajnos nem találom a cikket, és nem emlékszem melyik szolgáltató foglalkozik ezzel.
    Nem tudja esetleg valaki?