21
Tegnap este behalt az SG
  • Coine
    #21
    na erről is lemaradtam, lesz még ilyen ?
  • tomcs
    #20
    ez az egesz logosdi azer 4k mert ha 1 forumba beszolnak 15-20an es mindnek van 30k logoja az mar majd fel mega..
  • Efreet
    #19
    ha csak úgy nem... de én szeretem magam kicentizni, nehogy veszteségesen tömörítsen a színcsökkentés helyett pl...
  • Laalee
    #18
    van meret optimalizatora is beirod hogy 4K és annyi lesz :) igaz hogy kivesz szineket meg hasonlokat de legalabb 4k lesz :)
  • Efreet
    #17
    hajrá
  • cSuwwi
    #16
    Thx! Meglesem ezt a proggyt, és remélem hogy én is tudok hamarosan havazni a logómmal :)
  • Efreet
    #15
    ULead Gif Animator 5. miután kész van az animáció be lehet állítani egy 'optimize' részben, hogy mennyire "rontsa le" a minöséget. nekem a lenti asszem 64 színre van levéve, és egy kicsi veszteséges tömörítés, ami még nem rontott a látványon.
  • cSuwwi
    #14
    Ok. Akkormár azt is mondd meg lécci, hogy mivel csináltad. Én a GIF Contruction Set Professional-al animáltam össze, de mivel van a képen egy kék.fehér átmenet, ezért nem nagyon lehet kevesebb szinnel dolgozni, különben ronda szemcsés lesz, mint TWN-é(#12) (Bocs!).

    A logóméretről meg csak annyit, hogy én egy kicsit nagyobb limitre gondoltam. Nem mindenkinek van animált logója. Egy átlagos nickkép csak 2-3k. Mikor a logómat csináltam, lementettem az oldalt, és a lementett oldalon lévő 15 képből csak 3 volt nagyobb 3k-nál...
  • Efreet
    #13
    nem mindegy, hogy 4 vagy 10k... a 10k egy modemes számára nem 0,8 hanem 2 másodperc... és mondjuk van belöle a szöveg mellett 15féle egy oldalon... rettenetesen sokat lassít. 4k-ba lehet animálni, kevesebb színnel kell dolgozni, amivel én dolgoztam, annak van mentés elött egy optimalizálója, és tömörítéssel-színszámcsökkentéssel szépen le lehet centizni.
  • TWN(c.)
    #12
    ::[Nem lenne biztonságos a dolog, így én nem tanácsolom a belinkelést.]::
  • cSuwwi
    #11
    Akkor nem kell linkelés, csak egy kis képméret hely növelés! Mont nem mindegy, hogy 4k vagy 10k ?

    Nekem nem a színekkel van bajom, csak az animáláshoz 4k igencsak kevés. Én is csináltam egy olyan havazós logót, mint amilyen a tiéd is, de sehogysem bítram 5k alá tömöríteni...
  • Break
    #10
    nem tegnap volt, már tegnapelőtt :))
  • Marki
    #9
    tegnap nem voltam
  • Break
    #8
    szerintem azért olyanból se sok van már, hogy van, az biztos (egyik haveromnak is az van) de nagyon kevés (nekem 56-os van :))))
  • Efreet
    #7
    felejtsd el. gondolj szerencsétlen mondjuk 33,6os modemekre, behalnának ha 170 helyröl kellene a képeket betöltögetni. jó ez a rendszer így, el lehet férni, csak kicsit kevesebb színnel kell gazdálkodni.
  • cSuwwi
    #6
    A fórumon is csinálhatnátok egy olyan fejlesztést, majd valamikor, hogy a logókat linkelni is lehessen. Így nem kell a 4kb-os korláttal visszafognotok az alkotni vágyókat! Ha pedig nem elérhető a kép, amit belinkelt az illető, akkor szövegesen írja ki a nevét, vagy a régebben feltöltött képét!

    Szerintem ezzel egy kicsit hozzájárulnánk a fórum fejlesztéséhez :)
  • Break
    #5
    mit javítatok??
  • St
    #4
    Free fórumot nem fejlesztjük. Más miatt áll a dolog, de sajnos nem fejlesztés miatt.
  • Break
    #3
    és mit csináltok?? a freefórumokon is lehet végre logót használni??
  • St
    #2
    Éjszaka 2-kor volt nem este. Csináltunk vlmit, ezért leállítottuk a webet. Jövőhéten lesz még több hasonló.
  • Lazarus
    #1
    A weboldal és az összes FreeFórum is