11
help
  • tomcs
    #11
    tesomeknak van 1 macskajuk az nem tudja. kocsival ma atmentek rajta, meg en is mindig tudatositom vele a helyzetet :)
  • Dreet
    #10
    thx
  • Efreet
    #9
    pawsense a neve... ezen a néven keress rá
  • Dreet
    #8
    Nos a dolog megoldodott kaptunk egy kis macskát ám ez egy kicsit mozgalmasabb mint az 1.0 .
    Jön megy legfőképpen a klaviatúrámon. Most is itt nyomogatja a gombokat :-)) ( törlöm a leütéseit rendületlenül )
    Szóval régebben hallottam valamilyen CAt Lock nevű progiról ami zarolja a billentyűzetet amig nem dolgozok rajta.
    Tud erröl a kis progirol valaki valamit?
    Elöre is thx
  • cSuwwi
    #7
    Érdekes módon első olvasásra én is sziámi iker cicákat értettem :) De második olvasásra már megértettem :)

    Bah! A TV-ben ezzel a sok rémtörténettel (sziámi ikrek születtek...) traktálnak minket, aztán úgy beépül a tudatalattiba, hogy rögtön félreértek valamit, amin meg sem kéne lepődni...

    Lehet hogy mégse nézem annyit a TV-t :)
  • Efreet
    #6
    a kutyád felnéz rád, a macskád lenéz rád, csak a disznó szemében vagy egyenrangú. macsekok rul, ök tudják, hogy ök uralkodnak.
  • Dreet
    #5
    Látom jó kis téma...

    Amugy meg ha már itt kolbászolt egy macs az ember megszokta, hogy jön megy a lakásban egy állat ( rajtam kívül ). Most pedig jo lenne egy 2.0 verzio.
  • Break
    #4
    de jó, nem

    a dolgok azért kérdeztem, mert egy kicsit félreértelmeztem a dolgot (nagyon), mert én úgy értettem első olvasásra, hogy sziámi iker cica :)))
  • tomcs
    #3
    basszus ezt el nem hiszem. megvan az uj evezred kerdese. MINEK EGY EMBERNEK MACSKA?

    dreet: sajna macskat nem tok de legalabb felszinen tartalak :)
  • Break
    #2
    bocs a kérdésért, minek neked?
  • Dreet
    #1
    Üdv Emberek !

    Tudom, hogy nem igazán ide illő topik, de roppant mód fontos a kérdés számomra. A helyzet az hogy így a tél közepén igencsak szükségem lenne egy 6-8 hetes sziámi cicára ugyanis a miénk sajna Dec 31-én meghalt ( elkapott valami betegséget és sajna az orvos márcsak pingvinezni tudott.. )
    Már felhívtam 20-30 tenyésztőt, de jelenleg sehol sincs elhozható kölyök macska. Ha valamelyikőtök környezetében esetleg lenne egy ilyen korú eladó vagy elvihető cic kérem jelezze nekem mailben !!!

    Örök hála lenne meg miegymás.

    thx
    Dreet