48
  • Pheel
    #48
    Nos, az emberek már csak úgy működnek, hogy ha lehet minél kevesebb pénzből akarják megoldani a gondjaikat. Az Apache erre nagyon jó. (Én is azt használok)
  • Pheel
    #40
    Ez szerintem nem IIS.
    "Real-time report for www.cnn.com [207.25.71.5] (60% done)

    Analysis: Connections to HTTP port 80 on host 'www.cnn.com' are working, but ICMP packets are being blocked past network "AOL Transit Data Network" at hop 16. It is a HTTP server
    (running Netscape-Enterprise/4.1)."

    Ez viszont tényleg nem BSD.
    "Real-time report for www.hotmail.com [64.4.43.7] (60% done)

    Analysis: Connections to HTTP port 80 on host 'www.hotmail.com' are working, but ICMP packets are being blocked past network "Deutsche Telekom AG, ISP" at hop 6. It is a HTTP
    server (running Microsoft-IIS/5.0). "

    Készült: VisualRoute 5.2c-vel. Leellenőrizheted. Sac-ról szedtem.
  • Pheel
    #37
    Tudom, hogy nem csak x86-ra van. Fordítottam már párszor kernelt és ha máshol nem is, de a download page-en feltűnt volna, hogy nézdmár! nem csak x86. :) De igazad van teljesen.
  • Pheel
    #34
    Juteszembe megjegyezni, hogy azért a komoly szerverek nem PC alapúak és itt ugye se nem win, se nem linux. A linux a szegény ember szervere.
  • Pheel
    #33
    Linux jobbabb szervernek mérföldekkel.
  • Pheel
    #32
    Én már láttam több próbálkozást is. Mondjuk ezeket a "Mission failed" felirattal lehet a legjobban jellemezni. Persze itt nem a tisztán file-serverekről van ám szó...
  • Pheel
    #29
    Ezen a fórumon volt eddig nagyjából 5 értelmes beszólás valamint 2x db "SuxxRulez" típusú értelmetlen. Szerintem az ilyeneket nem lenne szabad bennehagyni. Egyáltalán minek fárasztjátok magatokat ezzel? Nem vicces, nem értelmes, de legalább süt belőle, hogy aki írta, az még kiskorú vagy bolond.
  • Pheel
    #25
    Én is programozok webre és nem is csak kedvtelésből, mégsincs linuxom. Fogom és a környezetbarát, jól használható, pihe-puha, ATOMSTABIL, "veszett konkurrenciaellenes" politikát folytató cég operációs rendszere alatt megcsinálom a cuccot, aztán egy rövid ftp-zés és megnézem, hogy mindez hogyan is néz ki a linuxos/unixos/FreeBSD-s szerveren és jól vagyok, köszönöm.
  • Remedy
    #22
    Nemtom skacok, szerintem a Linux fog győzni. Mer a buzi Microsoft előbb-utóbb eléri, hogy mindenképp fizetni kelljen. A Linux most is egy igen jó oprendszer csak nem az átlag, sőt nem is a haladó felhasználóknak, hanem az igazi profiknak és elvadult egyéneknek.
    Viszont fejlődik keményen, előbb-utóbb ugyanazt fogja nyújtani ingyér mint a Win és közel olyan kényelmesen. Az a Mandrake distibúció például egész jól feltelepül. A gond csak az, ha valami nem pont olyan a gépeden, amilyet elvár, akkor baszhatod. Ugyanott vagy.
  • Pheel
    #13
    Terjed ez, mint a lepra. Hétről-hétre, hónapról-hónapra megjelenik egy ilyen "szerintünk már megint terjed a LINUX" hír, aztán az istennek sem látom, hogy mindenhol LINUX-ot használnának az emberek.

    Ha belegondolok abba, hogy mondjuk havonta 1000 számítógéppel bővül a piac (természetesen nem ennyivel bővül, ez csak példa), akkor ha abból 5 db-on LINUX fut, akkor terjedt ugye a LINUX, hiszen 5-tel több gépen fut. Igaz, hogy a maradék 995-ből mondjuk 992-őn WINDOWS van, de akkor is a LINUX terjed :D

    Igaz persze, hiszen ha valamiből kevés van, akkor a kis darabszámú növekedés is nagyobb százalékosan, mint a nagy darabszámú ott, ahol már így is marhasok van. Tehát 5 eladott LINUX százalékosan nagyobb terjedés, mint 992 WINDOWS.

    Még jó, hogy bele nem léptünk :)
  • Bekomman
    #4
    LINUX RULEZ
  • Bekomman
    #3
    Bocs te nem ugyan az vagy?