9
Ez egy érdekes író, ha van róla valami infód (firmware, egyéb infó), oszd meg velem!
  • lacee09
    #9
  • yolika
    #8
    Nagyon kösz, mondjuk a 90-esek nem írása miatt egy picit szomorú vagyok.
  • PiGonE
    #7
    Hi!

    Nekem is 3.1-es verzió van, ezek szerint ennél újabb verzió még nem létezik! Köszi!
  • PiGonE
    #5
    90 ill. 99 perces cd-t nem tudtam írni, ki ugyan nem vágta ki, de írni sem akart rá... :(
  • PiGonE
    #4
    Nekem olyan problémáim adódnak vele, hogy bizonyos tipusú CD-k írása az átlagos időnél néha 30%-al is akár tovább tart. Például a Verbatimnál (az írás az jó, csak időben több...). A Fuji lemezeket pedig nem szereti... Ti milyen lemezzel használjátok? Ja, és tényleg: honnan töltöttél le hozzá firmware update-et? Én a Philips német site-ján nézelődtem, csak a némettel van gondom... Én mindenesetre nem találtam ott ilyet... Ötlet? :)
  • yolika
    #3
    Dikkma: Lenne egy kérdésem, Te tudsz vele 90 perces CD-t írni? Ha igen akkor mond meg légyszi, hogy hogyan , mert nekem nem sikerül
    Ja és honnan töltöttél le újabb firmware-t?

  • Dikkma
    #2
    Ilyen íróm van. Meg vagyok vele elégedve, gondom nincs vele, cd-t csak az miatt rontottam eddig, hogy nem bírok a fenekemen ülni, és állandóan kattintgatnom kell valamit írás közben. Egy burn-proofnak örülnék.. :)
    A firmware nemtom, hogy jó-e benne, töltöttem le újat, de ami működik azt én nem fogom flashelni, az szent. Egyébként sem fogtam fel, mi az a Seamless link, mert ha burn-proof szerű IZÉ, akkor miért nincs benn az alap firmwareban, ha nem, akkor meg mi..
  • PiGonE
    #1
    Helló! Ha tudsz valamit erről az íróról, firmware, egyéb infó, tapasztalat, vélemény, írj le bátran! (és bocsi az "oszd"-ért... :)))