8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • PyRex
    #1
    Hi! Ezt csekkoljátok:

    "Úgy bizony feleim...nem az Unreal 2-ről van szó, hanem annak a multiplayer részre gyúró testvéréről, a nem kevesebb odafigyelést igénylő Unreal Tournament 2-ről. Hosszú ideig csak pletyka szinten mozgott a dolog, ám azóta, hogy tegnap előkerültek belőle az első képek, már nem sok okunk van kételkedni! Ezeket egy francia magazinból scannelte be a PlanetUnreal, és máris megosztotta velünk! (GameStar)"

    És íme a képek:









    Azt hiszem a kis (és gyenge minőségü) képek ellenére látszik, hogy ez valami iszonyatosan király lesz... :-)))))))

    PyRex
  • Mighty
    #2
    Ezt mar tudjuk az UT megjelenese ota...Van valami konkret infod?
  • Mighty
    #3
    Bocsi. az elobb meg ures volt a topic :)
  • PyRex
    #4
    Ez a pár kép nem elég info? :)

    PyRex
  • PyRex
    #5
    Ja, ok, gondoltam :)

    PyRex
  • Mighty
    #6
    Ennek az ujsagnak nincs online valtozata?
  • Mighty
    #7
    Mar elore orulok, az erre a motorra keszitett realfps jatekokra gondolva :)
  • PyRex
    #8
    Nemtom. Passz. :) De elkezdek keresni képeket mindjárt!
  • Gabo
    #9
    Mióta mondogatom, hogy az X-box-os Unreal Championship PC-re is megjeleneik?
    Ezek szerint mostmár a PC-s verzió címe is megvan.
  • PyRex
    #10
    Persze! És szerintem kb. egy időben fog kijönni. Nem hiszem, hogy full ugyanaz lesz a 2 game, állítólag az UT2 szebb / jobb lesz az UC-nél.

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #11
    Tud valaki Franciául? :) Mert akkor az még meg is értené miről szól a cikk a képeken.
  • PyRex
    #12
    Sajna nem. Kellene keresni angolra fordított szöveget, biztos van valahol... :(

    PyRex

    ui: az a bohóc iszonyú jól néz ki :)
  • FREAK
    #13
    Deto : kb a következő......

    khmmmmm

    "GYERTEK GYILKOLNI KIS VIRTUÁLIS HARCOSOK, LŐJÉTEK SZÉT EGYMÁS KIBERNETIKUS SEGGÉT!!! ITT AZ ÚJ HENT-O-MAT JÁTÉK!!!"

    szabad fordítás.....
  • PyRex
    #14
    Pffffff :)))))))

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #15
    Csak mi a francot keres ott? UTben azt bírtam, hogy minden karakter hiteles volt, mert jó történeteket írtak hozzájuk, és nem néztek ki túl extrémül. Remélem nem lesz benne sok ilyen, mert akkor ez Q3A2 lesz
  • D3t0nat0r
    #16
    Azért ettől icipicit több szöveg van a cikkben :))
  • PyRex
    #17
    Igaz. Az UT-nek legalább valamilyen története is volt.

    PyRex
  • FREAK
    #18
    Okés, én csak a lényeget emeltem ki, hogy legyen elképzelésetek a tartalmáról :)
  • FREAK
    #19
    Ki keres mit hol?
  • D3t0nat0r
    #20
    A bohóc az utolsó előtti képen. :(
  • PyRex
    #21
    Mondjuk szerintem ez semmit nem jelent. Amúgy is olyan skin-t csinálsz, amilyet akarsz, nem? :)

    PyRex
  • D3t0nat0r
    #22
    A képeket elnézve nagyon nagyok lesznek a pályák, de erre lehetett is számítani, ugye ez az új Unreal motor egyik előnye, hogy bazi nagy külső terek. Azért remélem CTF mapok nem ilyenek lesznek, mert 10x el fogok aludni, mire hazacipelem a zászlót
  • PyRex
    #23
    Jajaja :)

    Mindenki CTF kedvence a FACE sem túl nagy!

    PyRex
  • FREAK
    #24
    hehe, mekkora szopás lenne, ha megjelenés előtt egy hónappal kiderülne, hogy a játék teljes címe PC-re : UNREAL TOURNAMENT ONLINE!
  • D3t0nat0r
    #25
    OFF: Nézegetem a Gamestart(nem szoktam :), és látom, Doom3 interjúú! Azta, azonnal csekk!

    Erre megint egy olyan interjú, amit már kb 20 ID-s dolgozóval lejátszottak: Meghívják abban reményében, hogy megtudnak valamit a gémről. Vannak a beetető kérdések, mindent megtudunk az alany magánéletéről, hányszor pisilt, verte ki, mennyi kakaót ivott életében, aztán amikor rákérdeznek: Na, és mi van a dúm3 al?! Akkor: Á-á! Kermek megöl ha bármit is elmondok :)

    Na, UT2! :D
  • PyRex
    #26
    Már akinek szopás lenne... szélessávú internet rulez... :))))) Bár, mostanában külföldre elég suxx...

    PyRex
  • FREAK
    #27
    Ja, aki amúgy is megveszi, és akinek amúgy is otthon figyel a DSL, annak nem....
  • PyRex
    #28
    DSL suxx. :)

    PyRex
  • Gabo
    #29
    FREAK:
    "GYERTEK GYILKOLNI KIS VIRTUÁLIS..."
    Ne zavarjon, hogy az UT-ban is sokkal nagyobb hangsúly volt a taktaikázáson, mint mondjuk a Q3:A-ban. Mind a pályák felépítése, mind a fegyverek erre lettek leginkább kihegyezve. Az UT2-ben sem lesz ez másként.

    "...játék teljes címe PC-re : UNREAL TOURNAMENT ONLINE!"
    Már az UT is első sorban Online játékra lett kialakítva. A botok és a Tournament játékmód csak gyakorlásra szolgálnak.
    Ráadásul tölünk nyugatabbra lassan alap dolog az ISDN vagy valamilyen más szélessávú hozzáférés. Nálunk is egyre inkább előtérbe kerül.
    Hol itt a probléma?
  • PyRex
    #31
    Konzolra? Hehe, ha az Xboxot konzolnak nevezzuk, akkor igen. Azonban PS2-re ilyen minosegben tuti nem:

    1. - gyenge hardware (1024x1024-es texturak lesznek a jatekban, hol van ahhoz a PS2?:)

    2. - nem nagyon van online lehetoseg.

    GC-nel mas a helyzet, bar online ott sincs nagyon.

    PyRex
  • PyRex
    #34
    Ok, csak amig mondjuk PC-n ez kicsit egyszerübb, addig a konzoloknál mittudomén egyik csak kábesel kapcsolatot támogat (de pl. itthon ez nem jön össze, mivel pl. a chello csak saját hálókártyával müxik, stb...), meg sokat is kell érte fizetni, stb.

    Szóval online játékokban Magyarországon egyelőre csak a PC lesz jelen még néhány évig.

    PyRex
  • FREAK
    #35
    Nos, kedves Gabo, ott a probléma, hogy én nem tőlünk nyugatabbra élek, és se rendes internetem, se pénzem játékokra. Mostanában már szerencsére változóban van ez a helyzet, de egyelőre nekem szopás, ha ott van egy játék nevében, hogy ONLINE.

    UT taktikai játék??
    Nos, ezesetben minden elismerésem a tied, és kíváncsian várom a Facing Worlds pályán alkalmazható leghatásosabb taktikai fogásokat.....
    Bár nekem is van egy : lőj le minél több ellenséget, de úgy hogy közben téged nem lőnek le.

    Már bocs, de az UT készítői rosszakat fognak álmodni, ha ezt meghallják.

    Ez van az UT jónak számít, de nem verte meg a Q3-at, és már az sem segít a helyzeten, ha taktikát magyarázol bele. Ahol azon van a lényeg, hogy minnél több darabra szaggasd az ellenfelet, az nem taktikai játék.
  • Blasta
    #36
    Az egyettlen rész, ahol taktikákat LEHETETT alkalmazni, azok az assault pályák voltak! Azok némileg taktikázósak voltak, de az egész UT nyilvánvalóan NEM erről szól! Egyébbként a Q3 Team Arena legalább annyi taktikai elemet tartalmaz mint az UT, de attól még nem számít taktikai FPS-nek!
  • PyRex
    #37
    Bocs Freak. De az UT valoban taktikai. Mert mi a Q3? Mesz es losz. Az UT-ben meg eleg sok palya ugy van tervezve, hogy lehet taktikazni. A Face pedig az egyik legjobb palya, ahol szinten lehet taktikazni!

    PyRex
  • FREAK
    #38
    Oké, nyitott vagyok az újdonságokra. Szóval egész pontosan hogy is néz ki egy taktikai megmozdulás UT-ben?
    Ja, és közben azért gondoljunk az igazira (SWAT, DD, H&D, OPFLASH....)
  • Blasta
    #39
    Márpedig én akkor sem nevezném az UT-t taktikusabbnak a Q3 TA-nál! Mert azzal kell összehasonlítani, nem a sima q3-al, ha taktikai oldalról közelited meg! A Q3 Ta-ban is elég sok pálya a taktikára megy rá, de attól még iszonyat hent mindkét játék! Hasonlitsátok esetleg a SWAT3-mal, vagy a CS-vel! De még a Delta Force3 is taktikusabb mint ezek! A lényeg: Szerintem nem taktikára vannak kihegyezve, de LEHET bennük minimálisan taktikázni!
  • Blasta
    #40
    Nehogy nekem essetek, én imádtam az UT-t anno, és szerintem jobbra sikeredett a Q3-nál, de elég volt belőle nekem!
    Peace
  • K.András
    #41
    ahogy nézem a Gmaxal tudod majd alakitani a játékot, pályát, karaktert mindent és ha minden igaz max4-el csinálják...
  • K.András
    #42
    Igen mondjuk én a q3-at én semmiképen nem nevezném taktikai játéknak de még a team arénát se...
  • PyRex
    #43
    Bocs, de ne a sima UT-t hasonlitsd a Q3TA-hoz, hanem akkor mondjuk az Unreal Tounrament: Tactical Ops-ot... Na? :)

    PyRex