17
Milyen progival lehet? Tudjon és lássan mindent (NTFS, FAT32, Linux)
  • Szike
    #17
    hogy tudom a két kislemezét a pqmagic 7-nek kirakni 1 bootcd-re???

    nero-val csak az egyiket írja ki... nem kéri be a másik lemezt... vagy v-mit be kell állíani??
  • Pheel
    #16
    Alapvetően erre volt igény:
    NTFS, FAT32, Linux(ext2, natív swap)

    Bár ez nem kötekedés. Igazából nem is tudom minek írom :)
  • Pheel
    #13
    Neked mi a szűz vinyó?
  • Break
    #12
    de ő úgy gondolta (gondolom), hogy "szűz" vinyóra milyen ilyen progi van
  • Pheel
    #11
    Mi az hogy utólag? Természetesen először venni kell egy vincsesztert, aztán be kell bootolni, sőt még ezt a programot is el kell indítani és csak utána lehet :-PPP
  • ballor
    #10
    bocs, hogy 2cer!
  • ballor
    #9
    a Pmagic 7.0 megvan, de ezzel csak utólag lehet partíciókat alakítani nem? BOOT CD-ről is tud?
  • ballor
    #8
    a Pmagic 7.0 megvan, de ezzel csak utólag lehet partíciókat alakítani nem? BOOT CD-ről is tud?
  • Pheel
    #6
    A Powerquest cég Partition Magic Pro 6.0 nevű programját ajánlom szíves figyelmedbe. Ennek van DOS-os és Win32-es változata is. Kezel FAT16/32, NTFS, ext2, és még pár filerendszert, szóval megfelel egy átlagember igényeinek. Tud röptében átméretezni partíciókat, ami ritka szép tulajdonság.
  • ballor
    #5
    Én igazából olyan programot keresek, ami olyasmi, mint az FDISK, különféle partíciók hozhatók létre vele, és lehessen kül. típusokat is létrehozni (NTFS, FAT stb.)
  • Pheel
    #4
    Ezek ugye gyári CD-k...

    Szerzel egyet bin-ben és WinOnCD :)))
  • ballor
    #3
    Hogy lehet ilyet írni?
  • Pheel
    #2
    Írjál egyet és akkor lesz ilyen :D

    NTFS/FAT32 az XP boot CD-ről, míg ext2 bármely linux disztrib boot CD-jéről.
  • ballor
    #1