45
izéke, ehhh, nincsen fóruma
  • Coine
    #45
    Na mégis ? :-)
    Tőllem :)
  • Efreet
    #44
    a válasz erre gomb nem megy, a felsö hirdetés és környéke néha fura dolgokat csinál, elcsúszódik, ilyesmi, meg hiába az Unicode támogatás a hosszú ö és ü csak ?-ként szerepel ha elküldöm.
  • Laalee
    #43
    csak egy icipicit a fejlec bugos :) meg a valasz erre nem megy :(
  • Break
    #42
    nem, nem esik, csak pölö ugye amikor beírom ie-ben az üzenetet, és utólag kattintok vmeyik üzenetnél a válasz erre gombra az üzenet amit addig bírtam, megmarad, az operában meg törlődik és kezdhetem előről. ez néha nagyon zavaró, bár ez szubjektív
    a másik, hogy az ie6hoz képest sz.tem nagyon lassú
  • St
    #41
    és milyen opera alatt az sg, nem esik szét? :)
  • liquid
    #40
    Szerintem meg nem nagyon szar, mitöbb : egész joo. Az IE nálam most nem játszik (ne kérdezd miért, nem sznobság, win-t kéne ujrarakni, csak nincs rá idöm), a netszkapa meg qrva bugos, akkor már inkább az opera (ha lenne mögötte pénz+támogatottság, imho nagyon odaverne az IE-nek, mert szép+gyors+átláthatoo+sok ficsört tud+könnyen kezelhetö)
  • St
    #39
    Kitől?
  • Break
    #38
    hát akkor ne használj azt! szerintem nagyon szar
  • liquid
    #37
    Bith: eggyüttérzek magával, fiatalember, én is operát használok, oszt irhatok mindent rövid ö-vel ü-vel.. :-)
  • Coine
    #36
    Tisztelt Főszerk. Úr levelet kapott ! :-)
  • St
    #35
    Egyébként szvsz valami kódlap probléma, pl. nincs beállítva, vagy nem támogatja a latin 2-es kódlapot.
  • St
    #34
    Ezt már csak te tudhatod :)

    Nem foglalkozom az operával, nem optimalizáljuk rá a lapot.
  • Break
    #33
    ööö, mármint az opera
  • Break
    #32
    nem szereti az sg-t, csak a html is cool topicot :)))))
  • Bith
    #31
    Jéé! Indítottam egy topic-ot? :)

    St: miért van az, hogy ha Operából írok ide, akkor a dupla ékezetes bet?k csak kérd?jelként jelennek meg (és sajna nem csak itt, hanem meglestem IE-ben, és ott is úgy jelent meg, amit itt (opera) írtam be)? Valami kódlap kavar lehet, de más oldalon meg megy operából is.
  • Break
    #30
    nekem meg jan27
  • Break
    #28
    kellemes születésnapot (valakinek csak lessz jövő december 31-ig)
  • Coine
    #27
    kösssz :-))
    ez hiányzott, van még vmi ami kimaradt ? :-)
  • Break
    #26
    tévecc:

    kellemes húsvéti ünnepeket :))))
  • Coine
    #25
    ...és aki nem mérlegel...

    Akkor hagyjuk már ezt a kellemes dolgot, most egy évig úgyis lehet pihentetni...
  • Coine
    #24
    Tudom én ezt, itt most nem erről van szó, de úgy látom még senki nem ébredt fel rendesen...
  • Coine
    #23
    Az ember aki nem veszi és nem is akarja venni (és talán nem is fogja venni) a lapot...
  • Efreet
    #22
    jah.
  • Lteebee
    #21
    Nagy a hajtás?
  • Efreet
    #20
    évvégi zárás van minden cégnél... csodálod? azért nem vagyok én se...
  • Lteebee
    #19
    Nem érti a viccet, meg ritkán is jövik.
  • Laalee
    #18
    szerintem St bal lábbal kel mostanaban...
  • Lteebee
    #17
    Nekem a sok html-ezgetéssel szórakozó monitorfej nem tetszik.

    Szerencsére mindig törlik az általánosból őket.

    :-D
  • Dikkma
    #16
    Hm. Coine, le kell, hogy lombozzalak, de még soha senkitől nem hallottam, hogy kellemes új évet, szerintem nem rajtad múlik ez..
  • St
    #15
    Coine: szerinted értelmes az, hogy "kellemes újévet?" Kérlek kicsit végy vissza az arcodból, és ne itt fitogtasd azt a határtalan intelligenciád. Tudjuk, hogy okos vagy meg minden, de abszolút nincs szükségem rá, hogy pont tőled vegyek leckéket újságírásból. Köszi.
  • Break
    #14
    asszem számíthatnak...ha nem is folyamatosan egész évben, de részletekben biztosan...
  • Coine
    #13
    "Végezetül boldog és békés 2002-t kívánunk minden kedves látogatónknak remélve, hogy az újesztendőben is számíthatunk kitartó figyelmükre."


    hohohoh :-))))))))))))
    látom elértem vmit, vagy ez nem kellemes ? :-DDD
  • Coine
    #12
    hozzáállás kérdése, sztem tanúlságos(ez a néha rossz :-D ) és (inkább) jó volt...
  • Dikkma
    #11
    Efreet: több mint 1075 = 1075, meg a Dikkma logója :-))
  • Break
    #10
    akkor is dicsérni fogok: jó ez az SG, nem tudom megindokolni, jó a társaság, az arcok, meg úgy minden...:-)))
  • CSOCSO
    #9
    Király volt az Sg remélem még sokáig élni fog!!!!!!!
  • Efreet
    #7
    írtam én bármi ilyet mostanában? :)
  • St
    #6
    Valami nem teccik?
  • Efreet
    #5
    nekem a kedvencem belöle a "képszerkesztő kollégánk több mint 1075 db montázsolt logot és képet készített" mondjuk 1076? :))
  • Bith
    #4
    Izé, esetleg ide lehetne írni, hogy mi nem jön be a SG-en, de nagyon(vagy kicsit :)).
    Meglássuk lesz-e ebb?l a topic-ból valami :)(általában szokott, ha indítok (ami ritka) :)).

    Dícsérni nem itt kell!!! Ide CSAK NEGATÍV kritikákat várok, de épít? jelleggel.