148
amit marhamód utálsz másokban.
  • w77d
    #148
    ja és tegyük hozzá, hogy az eladó velem egyidős volt, tehát még a korkülönbség miatt sem bontakozhatott ki a dolog!
  • w77d
    #147
    ha belegondolsz a gyerek apja velószínüleg tényleg sokat melózott érte, tehát fölösleges a dolgot úgy beállítani, mintha lopott pénzt hozna a srác! Ha az apja meg azért gürizik mert neki az okoz örömet, hogy a fiának vegyen valamit amitől boldog lessz, szíve ügye!

    én azt nem bírom amikor előitéleteket akasztanak az emberre!
    ha már így pont ennél a témánál vagyunk, amikor a mostani gépemet vettem, engem tulajdonképpen semmibevettek az eladók! Bevallom nem értettem annyira ezekhez mint most(azértis elkezdtem foglalkozni vele), de ezért nem kell lekezelően hozzámálni! amikor elkezdtem érdeklődni a gtx-ről, a gyerek majdhogynem otthagyott, hogy "jóvan megint egy megjátszós hülyegyerek"! nagy mázlijuk volt aztán hogy végülis ott voltak csak az összeválogatott cuccok raktáron, mert egyébként máshol vettem volna!
  • johspeed
    #146
    én az idegesítő reklámokat, amitől falra másznék. főleg Emese ötleteitől. konfetti, kemence, stb. vááááá
  • bens
    #145
    ismertem egy gyereket, szakmunkásképzőbe járt. kapott apától egy ford focust, amiért kettessel átment a szakmunkásvizsgán.
  • Szasza20
    #144
    Nem tudom mennyire vág ide, de egy Számítástechnikai boltban dolgozom és bejönnek nap mint nap 10-en éves gyerekek és vesznek 8800 GTX/Ultra videókártyát, ami mint tudjuk 100000 fölött van! Hát könyörgöm miből? Hát olyan vérlázító az ilyen, amikor valaki egy hónapig dolgozik ennyiért! Jobb esetbe! Olyan jó hogy valakinek így termelődik a pénze! És ezt nem írígységből írom, csak bosszant az ilyen, hogy már ovodás korába el van eresztve lóvéval, csak épp az A6-os nincs a segge alatt! Na ez idegesít!
  • PíszLávJuniti
    #143
    a kozombosseget
  • Hajnalcat
    #142
    Szőke kapitány beszt forevör!

  • debussy
    #141
    várakozni a buszra könyv nélkül minden nélkül, sötétben, hidegben 25 percet
  • blackgamer
    #140
    "jóárasítani" kiráz a hideg ettől a szótól, ez nem is magyar szó, ilyen nem létezik, csak Szőke kapitány hülye reklámjában, rossz irányba viszi a magyar nyelvet
  • DoctorJohnson
    #139
    Másokban azt utálom, amikor olyanok akarnak lenni mint én, de aztán végül ez sokkal jobban sikerül nekik mint nekem.
  • roli613
    #138
    Hogy mit? Hmmmmmmmmm..........
    Rz tom kissé hülyeség de mikor a tengerben vagy ügye körül vesz a víz és csak néhány kis növényt látsz,na ettől félek is.
  • banok
    #137
    pedig nagyon igaz.
  • blackgamer
    #136
    "gugli a barátod" na ezt a kifejezést utálom
  • atlagember
    #135
    A hazugságot, a képmutatást és azt, hogy ha hülyének akarnak nézni.
  • neevous
    #134
    én azt utálom hogy:
    -ha valaki lassú felfogású
    -ha a másiknál jobban értek valamihez, és ezt ő is tudja, de azért mondja a hülyeségét
    -a képmutatást
  • Efreet
    #133
    nem véletlenül lett leválasztva pár hónapja az általánosról a politikaésgazdaság...
  • Coine
    #132
    őket is, meg az álszent kétszínű embereket...
  • vizes
    #131
    Átnéztem a politikai topicba, hát ami ott folyik az már néha botrány határát súrolja.
    Ezt a fajta értelmetlen veszekedést már nem szeretem.
  • Efreet
    #130
    ez a politikamentes részlege a fórumnak. senki nem politizál itt, és nem itt fejti ki a véleményét a dologról. nem véletlenül van külön politikával foglalkozó részleg, légyszives ha továbbra is politikai témában szeretnél hozzászólni, azt tedd ott, és ne itt.
  • Efreet
    #128
    a politika topic máshol van, légyszi az ilyeneket oda.
  • Efreet
    #126
    hivatalosan a Müszakira... de onnan épp szabadulok, és próbálok valami értelmesebbet találni magamnak.
  • ipszilon
    #125
    te milyen egyetemre jársz?
  • Efreet
    #124
    bocs :) kicsit filozofikus hangulatban vagyok...
  • ipszilon
    #123
    huuuuuuuuuuuuu! :-)
  • Efreet
    #122
    aaaztamicsodaeszmefutás... :) izé...
  • Efreet
    #121
    problémák nélkül persze nem lehet létezni. viszont ha azt csinálod amit szeretsz, és úgy, ahogy szereted, akkor más kevésbé lesz fontos, mert boldog vagy mellette. miért ne lehetnél pszichológus ha tetszik? és igenis meg lehet belöle élni. mindenböl meg lehet, csak nem mindenböl ugyanúgy. az ideális az lenne, ha csak akkor és azt dolgozol amit szeretnél, és ehez képest annyira megfizetnek, amennyire igényeled. de ilyen nincs, és nem is lesz. és mivel többet dolgozol majd valószinüleg, ezért kell egy olyan munkát-hivatást találni, ami a legjobban tetszik. és erre mondtam azt, hogy emellett minden megoldódik.
  • ipszilon
    #120
    bocsi, bocsi!!!!!!! fogok!!! de mostanában nem történty semmi érdekes!
  • Coine
    #119
    Te meg azóta sem írtál nekem, ejj ejj :-(
  • ipszilon
    #118
    igen! de mindig van egy probléma!!mindig!!!
    kitaláltam, hogy szívbesen lennék pszichológus, de aztán rájöttem, hogy abból nem lehet megélni (pedig nálam nem a pénz az Isten, de hát...);
    aztán az újságírás is tetszik, de ott meg rá kellett jönnöm, hogy türelmetlen vagyok kutatni dolgok után!
    meg például most ézegettem, hogy pályák vannak!
    na pl. ott van az ideegnvezetés: imádok uatzni, szeretek nézelődni vároasokban, műemlékek után kuatatni (na jó, nem mindig) és még a nyelv sem gond! de ez is egy olyan munka,a mi nem mindig fizet jól és állandóan változó körülmények között kell dolgozni! és a családra semmi idő, meg ilyenek!!!!!!!
  • Coine
    #117
    én csinálnám, de mondom ősök !
    "Hú kisfiam, de sokat rontottál "
    Most kezdjem nekik magyarázni, hogy emberileg viszont sokkal többet érek ?
  • Efreet
    #116
    ne sokra menj. érezd magad jól, és csináld, amit szeretsz. minden más majd megoldódik mellette.
  • Coine
    #115
    én nem izgatom magam,na de az ősök meg a szankciók.... :-P
  • ipszilon
    #114
    na jó, de a helyzet az, hogy engem érdekel a filozófia, pszichológia és Tibet! na ebből melyikre megyk sokra! ja és plusz ott van a francia!
  • Efreet
    #113
    ne izgassátok magatok rajta... annyira apróság mindenhez képest... meg a "lett volna" és "lehetett volna" hozzáállást is tessék iktatni. most ez van, és ebben kell jól érezni magad :)
  • Coine
    #112
    utálom a félévet, lebaxások, stressz meg minden szar :-P
  • Efreet
    #111
    ne rettegj rajta... csak vidáman állj neki, és válassz, ahogy az elsö ötleted adja. nem fogsz semmit elszúrni.
  • ipszilon
    #110
    azt utálom a legjobban, hogy most mindenki azt mondogatja, hogy itt az ideje egy bizonyos irányba orientálodnom (amúgy még 2 évem van hátra az érettségiig), mivel az egyetemhez fontos, hogy milyen tantárgyakat tanulok, meg blabla.... könyörgöm!!! azt sem t'om, hogy mi akarok lenni!!!!!!!!!!! hogy a fenébe orientálodjak!!!!!!!! még csak 16 éves vagyok, nem akarom ilyenen törni a fejem!nem t'om mi érdekel!!!! és állandóan attól rettegek, hogy elszúrom az életemet, ha rossz opciót (tantárgyakat) választok!!!!!!!!!
  • vizes
    #109
    Nem vészes, még egy hét.
  • Efreet
    #108
    az de jó lehet... sokáig még?
  • vizes
    #107
    Azt is utálom még, hogy festik a lakásom és nem tudok hazamenni, mert a festők nem engednek be.
    Az előszobában fogok aludni!