66
Just Push it
  • Break
    #66
    Idon'tknow
  • UnConnecteD
    #65
    WhereistheSpacebutton?
  • Tomcat
    #64
    Hát szvsz is tök fölösleges-nekem is csak azé van ilyen, mert mikor vettem, a boltban csak ilyenek voltak, s épp nem volt sokkal drágább mint a sima... :)
  • Tomcat
    #62
    Már csak azé is szétkaptam, kipucoltam, s megtaláltam a hibaforrást is, szal most már megy rendesen, HA feltenném a driverét is, akkor akár működne is a teljes hangvezérlése, a WWW gomb, az e-mail gomb, a 3 programozható gomb, meg a winsuxx energiagazdálkodását vezérlő gombjai.

    Nemtom eddig miért nem csináltam meg. Sokkal jobb, mint a régi billentyűzetem...
  • Break
    #61
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    semmi gond :))
  • Efreet
    #60
    na ennyit az operáról nem viszi át a szebb kódokat...
  • Break
    #59
    jóóó,jóóó,jóóó, de közvetlenül, egy gomb lenyomásával nincs rajta...:))
  • Efreet
    #58
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    bocsi...
  • G@b0r
    #57
    ALT+9+8+7<-----ezt nyomd le
  • G@b0r
    #56
    ezt mind most bpityegtem be a BILLENTYŰZETről!! ez komoly
  • Break
    #55
    és ezt honnan copyztad be?? mert van pár, ami pölö nincs a billen: █...ez szerintem egy ASCII kódtábla, vagy vmi vindózos...:))
  • G@b0r
    #54
    nah ma is minden k :)
  • G@b0r
    #53
    ľ█ÄA{╚§Ěe╦┼~↕┼m╔├►F▲ä■ŕŰýÝţ´šě┘┌ŇÍΧ►◄↕♪♫☼Žžúóíáč78943281ĹÄĺőÄŹîő~}|⌂Çü♥☻☺■řűÄĹĆĺőöĽijmlopq╚╔╩╦╠╬╬¤5789:;=úĄŽžĘ꬟š☼č⌂◙j¬M♣5ŇoWg•ŮŮ«╬♫ÄN5▲uĂ`鈵
  • Break
    #52
    nah, de jó lehet...:)))
  • Efreet
    #51
    valahol volt egy kép egy XboX controllerröl is, aminek a 3 sarkába elhelyeztek egy 'alt', egy 'ctrl' és egy 'del' feliratú gombot...
  • Break
    #50
    régi, de mindig jó...erről jut eszembe, mobilon tudom, hogy hol van az any key:

  • Efreet
    #49
    Compaq FAQ: Where do I find the "Any" key on my keyboard? (FAQ2859)

    The term "any key" does not refer to a particular key on the keyboard. It simply means to strike any one of the keys on your keyboard or handheld screen.

    forrás: http://web14.compaq.com/falco/detail.asp?FAQnum=FAQ2859
  • Ron Ragm
    #48
    Az enyém ok! Cska nem találom az "Any key" nevű gombot
  • Break
    #47
    pdig belerúgtál vagy 3-at...(azt még hozzakartadtenni...):))
  • KRi2
    #46
    everythingOK!
    ma is jól müködik a klaviturám...
  • balumaci
    #45
    abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
    123456789

    az enyém jó!
    :)
  • Garfield
    #43
    23.33-kor az ember ne fórumozzon, mert a fáradtságtól csak hülye ötletei lesznek.

    Ja, a fenti csak egy tesztszöveg volt.
  • Break
    #42
    nem biztos, hogy átmegy...ha értelemesen beszélgetünk (azért, ha megerőltetjük magunkat azt is tudunk - vagy nem???) akkor talán nem megy át...:)))
  • Laalee
    #41
    mert van olyan erzesem hogy ez atfog menni a gumiszobaba?:)
  • Lazarus
    #40
    Ez + két felighosszú 5 percig sütött 1/4ig piritott ropogós félig átsült SzPHÉJSZ!
  • Lazarus
    #39
  • KRi2
    #38
    ez volt 2 hosszu szpész
  • KRi2
    #37
  • Lazarus
    #36
    Ia :)

    Panzer Generális! Aszem na mind1

    Szóval nekm is van 1 jókis.. Dell Billentyűzetem ami most nemtom hány gombos de mingyá megszámolom jól.. nem inkább nem.. Jóéjt e!
  • cSuwwi
    #35
    Nálam a billentyüzet a legjobban fogyó számtech eszköz. Még annó a Mortálkombatos időkben, szinte hetente új billentyűzetem volt, mert a Goró meg a Shang Tsung (MK1), mindig kicsinált. Ilyenkor persze a billentyűzeten vezettem le a mérgemet... :)
    Ez volt a stresszlevezetés, nempedig az, mint a japánoknál, meg mittudomén hol, hogy egy kalapáccsal beszabadul a porcelánboltba, aztán üzd vágd. Bár ezt is szivesen kipróbálnám, de gondolom ti is :)
  • Tomcat
    #34
    jaja, jó8 mindenkinek, megyek én is asszem!
    /nick Tomcat|zZz
  • Tomcat
    #33
    Valahogy nem volt kedvem szórakozni vele. Odaadtam öcsémnek, rakja össze, úgyis ráér! :)
    Amúgy könnyű dolga volt, mert maguk a gombok benn maradtak(csak lötyögtek rendesen), csak a kis pöckök amiket nyomogatnak, azok estek ki, meg a fólia ami a lapkán van...
  • Break
    #32
    asszem lassan én is

    báj
  • G@b0r
    #31
    nah megyek aludni byez
  • Break
    #30
    és tudtad legalább fejből a billkiosztást?
  • Tomcat
    #29
    készűltem megpucolni, s épp mentem volna valamiért, erre bumm leesett az asztralról szétszedet állapotban, összes gomb, meg ami alatta volt szanaszéjjel hevert a padlón. Öröm volt nézni. Azé müxik rendesen :)
  • Break
    #28
    mé esett szét, megrudostad?? vagy csak 1×űen kiborított 1 géjm?
  • G@b0r
    #27
    ja most veszem észre enyimen vannak ilyenek is:
    www
    s1
    s2
    s3
    s4
    menu
    zzZ
    calc
    x'fer
    visszatekerés
    stop
    play
    előretekerés
    mute
    :)) nagyon állat
  • Break
    #25
    oké, én is lenyomkodhatom az összes billemet:

    0123456789öüóűŰÓÜÖ)(=/%!+"'§~ˇ^˘°˛`˙˙´˝¨¸¤qwertzuiopőúasdfghjkléáíyxcvbnm,.-\|Ä÷×ß$Łł][Đđ<>#&@{};>*_:?QWERTZUIOPŐÚÁÉKJHGFDSAÍYXCVBNM/*-+,

    meg azok, amiket hiába nyomok le nem látszódnak...
    de a tiéden sem látszódtak a hangosító gombok:-))
  • G@b0r
    #24
    :DD