106263
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • FREAK
    #615
    naja, szélsőséges példának meg is állja a helyét, csak a "nép" számára ez lesz a default, ami beugrik arról a szóról, hogy "drog"........... és még véletlenül se az a sok művész, akik "drog" nélkül nem alkottak volna maradandót.......... bámulhatnánk a sok virágcsendéletet és hallgathatnánk Kozsót.....................
  • Ramza
    #614
    "ahhoz túl szélsőséges, hogy default példa legyen"

    Igen, ebben is egyetértünk, de hát ahhoz, hogy kiemelkedjen a többi drogos film közül, szélsőségesnek kellett lennie. Nincs is ezzel semmi gond. Amúgy oké, így már értem, hogy mire gondoltál.

    A hűtős para tényleg nagyon komoly volt :)
  • FREAK
    #613
    nem is az egészre értettem a baromságot, csak úgy általában.......... ahhoz túl szélsőséges, hogy default példa legyen

    nekem viszont geci mód bejött a hűtős para :))))) bár már volt hasonlóm magnóval, úgyhogy csak kívülről :)))))))
  • Ramza
    #612
    Nagyjából egyetértünk! Mondjuk azzal nem, hogy baromság lenne: engem őszintén szólva semmi nem tud érdekelni, ami a zöldön és a csokin túl van: ebből a szempontból a szívem sem szakad meg azokért, akik képtelenek ellenállni ezeknek (mármint ami nem lightos) - na jó, enyhe túlzással, mert azért nem vagyok egy szívtelem paraszt.
    Az utolsó mondatodra pedig csak 100%-ig bólogatni tudok :)
  • FREAK
    #611
    "Az, hogy tényleg elveszi-e a kedvet a cucctól, az más kérdés"

    Annak, aki teljesen "szűz", elveheti, de aki tisztában van a helyzettel, annak ez olyan, mint mikor jogász néz egy "ügyvédes" filmet. Először csak mosolyog, aztán a végén elkezd zokogni a sok baromságtól :)))

    Egy a lényeg : Jenny Connelly az anyaistennő!!!!
  • Ramza
    #610
    A hétvége termése:
    Rekviem egy álomért - huhh, nagyon komoly cucc volt, az asszonnyal vitatkoztunk (értsd: ordibáltunk) is utána rajta egy fél órát :) Nagyon tetszett, egy-két nyilvánvaló marhaságtól eltekintve (pl. fűtől hallucinációk) nagyon komoly film. Az, hogy tényleg elveszi-e a kedvet a cucctól, az más kérdés, lehet rajta vitázni reggelig, én most itt nem teszem.

    Mélyen az erdőben - a szívemnek nagyon kedves, nyolcvanas évek eleji horrorfilmeknek tiszteleg ez az alkotás :) Valahogy pont nem a franciáktól vártam, hogy 2000-ben előrukkoljanak egy ilyen horrorral, de nagyon kellemes meglepetés volt. Csak az nézze meg, akinek van erre affinitása: monjuk az amerikai tinihorrorok után üdítő volt egy ilyet látni, de ettől még nem nevezném művészfilmnek :)

    Star Wars I - na igen, kb. tizenötödször újranézve kezdek megbarátkozni vele :) De komolyan, jót tett az epII az egész sorozattal, legalábbis nem gondoltam, hogy valaha fogom ennyire élvezni az első részt. De most, mivel nem volt kedvem harmadszorra is elmenni moziba epII-t nézni, be kellett érnem az első résszel, és kezdek barátkozni vele :)
  • Coine
    #609
    És ma mint 3. filmet +néztem ingyér a Skorpiókirályt.............hát mit mondjak.................EKKORA BARBÁR primkó filmet RÉG láttam, az 1etlen (most ez komoly) pozitív dolog az a főhősnő volt, hiába....ezek a távolkeleti szépségek mindig lázba hoznak
  • Coine
    #608
    jah...akkor jó is, h. nem olvastam tovább :)
    amúgy a felirat.sg.hu-n volt fent.
  • Efreet
    #607
    érdekes lenne a forgatókönyvet látni... Lucas még meg se írta... az Ep2-röl is voltak ilyenek, mindegyik tökéletes baromság volt :)))
  • Coine
    #606
    nyah, majd a köv. részben kiderül minden, leszedtem az eredeti angol forgatókönyvet és beleolvastam. :)

    Anakin már a film elején "átáll" a sötét oldalra, hisz szembeszáll (megtámadja) mesterével...
  • Efreet
    #605
    szép dolog az Erö magasfokú használata... de az orbitális bombázók ellen szerintem keveset ér... majd meglátjuk.
    Sidious él mondjuk 100-110 évesen a végén, ami a földön se lesz ritkaság mondjuk 20 éven belül. plusz neki van rásegítés is.
    Yoda meg... mondjuk a fajának az átlag élettartama 700 év, és akkor az ö 900 éve nagy dolog :) hogyteccik? :))
  • Coine
    #604
    Azt tudom, h. kiírtják a Jedi rendet, de Yoda miért menekül el Vader elől, nem ő az erősebb ? (mondjuk ez elég paraszti kérdés)
    Továbbá mi történt Yodával, h. kiírtották a Jedi rendet, legyengült ?
    Sidiousal meg mi van ? Már az első részben is ősz volt a haja, a 6 részben meg mennyi lehet a srác ? 100 felett 1 ember ? Vagy csak a sötét erő táplálja ? Télleg% Yodát táplálhatta az erő és ezért élhetett, olyan sokáig ? :)
    de hülye vagyok, de hát SW láz elkapott mán' megint :D
  • Efreet
    #603
    addigra már nem "föjedi", mert a jedi-rendet kiírtják, és csak ö, valamint Obi-Wan éli túl... plusz Vader és Sidious. elmenekül Vader elöl ö is. és miért ne élhetne egy olyan faj mondjuk 8-900 évet? meg... kitanította Luke-ot, és kész.
  • Spenser
    #602
    Én ma láttam a Star Wrsóót...
    Nekem nagyon Bejött úgy ahogy van..........
  • Coine
    #601
    Ma pedig megnéztem az első epizódot a Baljós árnyakat eredeti angol nyelven felirat nélkül, Jar Jar még mindig 1 botrány.
    Utánna meg rögtön megnéztem a Birodalom visszavág-ot, hmm még mindig az 1ik legjobb rész sztem :)

    De olyan fura, van 1 dolog amit nem értek.

    Ott van Yoda. Namármost a "főjedi", akkor miért hal meg az EPVI-ban ? 800 évig él aztán kész ? Erről nincs vkinek infója ? Vagyis Yodáról bővebben, hogy miért is vonul vissza a Dagobah rendszerbe, miért hal meg stb.
  • bulis
    #600
    Igen, már volt nálunk is aki kidőlt, de akkor volt más aki beszáljon. A keménymagot négyen alkotjuk. Annyira fanatikusok lettünk, hogy mindig van nálunk egy vagy két pókerpakli. Még akkor is mikor nincs megbeszélve arra a hétvégére kártyaparty (sosem lehet tudni ugyebár:))
  • Jano
    #599
    Na ja. De én egy hálópartyt se bírok annyira sokáig. Kisebb szünetekkel is max 10 óra és finis. Pedig szeretem nyomni :)
  • bulis
    #598
    ÁÁÁ, nem nagy ügy, ha szeretsz valamit csinálni, mint például a póker, akkor hamar telik az idő. Ezen kívül találkozik az ember a régi jó cimbikkel, és megy a nagy röhögés. Pizzát eszünk, isszuk a sört és tök happy minden (kivéve ha buksz, mert azért mi is pénzben játszunk).
  • Jano
    #597
    Ugyan.

    21 órányi pókerarcozás után én nem tom milyen arcot vágnék! Nem piskóta!
  • bulis
    #596
    Kössz, és bocs!
  • Jano
    #595
    Malkovich :)

    Ismét megnéztem Ford Fairlane kalandjait eredeti szinkronnal (magyarhangja Nagy Feró). Király.
  • bulis
    #594
    Az, John Markovitch-nál jobb embert nem is találhattak volna. (reméllem jól írtam le a nevét)
    Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy rám és a cimboráimra akkora hatást tett a film, hogy havonta egyszer (azért csak egyszer, mert szét vagyunk széledve az országban)összeülünk egy hatalmas pókerpartyra. A rekord 21 óra volt eddig.
  • Ramza
    #593
    Mind a két filmet nagyon szeretem, a Pókerarcokban KGB felejthetetlen :)
  • bulis
    #592
    Látta valaki a Pókerarcok c. filmet? Nagyon nagy ász. Aki egy kicsit is szeret kártyázni annak nagyon be fog jönni.
    Egyébként a Macskajaj mindent üt.
  • Mike
    #591
    ugyan! ki vont téged felelősségre

    csak kicsit rácsodálkoztam dedós dolgaid egyikére :)
  • Efreet
    #590
    "Beru has brown eyes here, but in episode 4, in the scene where she's working on some vegetables in the kitchen, she looks towards the camera, and has blue eyes" - azért van néhány elvakult fanatikus....

    http://www.movie-mistakes.com/film.php?filmid=2254

    gyülnek, gyülnek...
  • Ramza
    #589
    Megnéztem másodszorra is az Episode 2-t.
    Minősíthetetlen volt :( A Mammut 5-ös termében MONÓBAN !!! adták végig, azt hittem kimegyek jegyárat visszakérni, annyira idegesített.
    Kb. mintha egy szórakozóhelyen szar minőségű mp3-akat nyomnának két 20 wattos hangfallal... ebbe a moziba nem megyek többször az biztos :(
    Amúgy a film maga másodszorra is ütött, most már lassan ideje lesz beszerezni otthonra is, mert rengeteg képkocka van a végén, amit ki szeretnék elemzni :)
    Pl. Fett kétszeri halála :) Ami nem bug, csak aranyos.
  • CSOCSO
    #588
    van benne dobo kata?:)
  • CSOCSO
    #587
    bazzeg ezt nem hiszem el:) esküszöm egyre jbban biztoi vagyok hogy én vmi UFO vagyok:) ha akrjátok mesélek róla... pl én is ma néztem meg new hope-ot:))))
    és még ezer dolog van amit előre megmondtam vagy hasonlo ( elöveszem telcsit megszolalok hogy csörögj és csörgött és az hivott akit akartam hogy hivjon engem.. vagy mi! ez többszöt is bejött.. stb..
  • Coine
    #586
    nyah ma újra megnéztem az SW 4. epizódját, az Új Reményt.
  • Coine
    #585
    te csak ne vonj engem felelősségre !
  • Mike
    #584
    azt hittem már nagy fiú vagy

    (ez most komoly!)
  • Coine
    #583
    most mé' ? olyan ördögi volt :)
  • Laalee
    #582
    nemtom ez a dart maul eleg idiotan nezett ki piros fekete tuskes fej, mar eleve tok idiota volt, azt kb 5 percet szerepelt egesz filmben...
  • Coine
    #580
    Darth Maul az über, kár, h. csak kevés szerep jutott neki :(
  • Efreet
    #579
    Blasta: Ray Park profi harcmüvész, és az a film hatalmas mázlija, hogy engedték kibontakozni, és nem valami Dooku-s okossith szerepet próbáltak ráhúzni. Nagyon szépen mozog, bár kicsit olyan néha, mint Jet Li, vissza kell fognia magát sebességileg a társai és a kamera miatt. Az X-Ment amikor a moziban néztem, ott is rögtön ... "nééé, ez tiszta DarthMaulos mozdulat volt :))" - aztán tényleg :)
  • Blasta
    #578
    Mault (számomra) nem übereli semmi! Sajna iszonyat Maul fan vagyok, így nem tudtok az ellenkezőjéről meggyőzni! Az EP1-ben nem is nagyon tetszett más.

    Efreet:
    Újszülöttnek minden vicc új! Nekem borsódzott a hátam amikor a moziban megjelent bekapcsolt pengékkel és utána is végig!!! Ahogy az a gyermek mozog (Ray Park) az nekem már tánc. Szóval tök mind1, hogy mekkora shaolin iskolát látunk a filmben! Maul egyszerüen az über nálam!!!
    (csak úgy a móka kedvéért: Akinek megvan az X MEN, az nézze meg újra azt a részt, amikor a végén a "békaember" lelöki a "doktornőt" a liftaknába, majd az ajtókat kitámasztó botot felkapja!!! Hát azért olyan gizda az a rész, mert a "békaembert" is Ray Park játsza!)

    Freak:
    Én télleg nem voltam SW fan kiskoromban! Megnézegettem a filmet, mert mindenki azt nézte, de nem akartam soha Luke vagy Han (de még Leia sem:-)))) lenni. Engem a régi játékok fogtak meg és tettek majdnem fan-ná. Az X-wing, a Tie fighter meg ami ezután jött. Azokkal sikerült beleélnem magam a sztoriba. A majdnem rajongásom tul.képpen a játékok óta tart!!!
  • Garrett
    #577
    1 vagy 2 mert az 1 fosnak fog tűnni mert tudod, hogy hamis... de mondom annak a filmnek hangulata volt!!!!
  • CSOCSO
    #576
    nemsokára lesz a blér vics megnézem végre azt kiderű' hogy tényleg fos-e...
  • Garrett
    #575
    joda MESTER übereli a maulos vívást !!!
    Nagyon jól kente a vén gengszter a fénykardozást!!!