106153
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Gery1980
    #1770
    Én is megnéztem azonnal a BB2 trailert is:)Elég húzós lesz mindkettő:)
  • CSOCSO
    #1769
    t3 zoral_!!!!!!!!! meg a bad boys2 is:)))))))))
  • CSOCSO
    #1768
    imádom azt a filmet..nagyobbik kedvencem a Szikla.. a zene miatt is!! MGS feeling:)) RULLAH!!! ha connery -t a filmben Snake-nak hívnák kész lenne az MGS film:)))
  • Blasta
    #1767
    Kinnvan????
    Fúúú, csekkolom!
  • Dzsini
    #1766
    Terminator 3 trailer :)
  • Gery1980
    #1765
    Két név:
    John Woo és Jerry Bruckhimer:)))
  • Lantee
    #1764
    Nah...tegnap meglestem a Face/Off-ot, és szerintem volt benne egy-két iszonyatosan nagy baromság! (mindamellett, hogy kibaszott jó kis action movie)

    1. Nem hiszem, hogy egy ennyire veszélyes bűnözőt csak úgy hagynák feküdni egy kórházi ágyon, semmi őrzés mellett. (csak egy nyomi doki)

    2. Ha már egyszer arcot cseréltek és bebukta a zsarukám, akkor elég lett volna egy sima ujjlenyomat, abból minden kiderült volna!

    3. A Cage úgy nyakonbaszta szerencsétlen FBI igazgatót, hogy nehéz lett volna szivrohamot hazudni!

    stb.
  • Blasta
    #1763
    Na ezaz....
    Én nem vágom, hogy miért AZOK a képek voltak a gépben, hisz elötte egy rakás képet csinált a párocskáról...
  • CSOCSO
    #1762
    nemtom miért az van benne....és hogy az mé bizinyi vagy mé vitték be neki...
  • VinylToy #1761
    funny
  • Dzsini
    #1760
    "happy and" - boldog és ?????
  • Blasta
    #1759
    Baze.
    Most akkor végignézted????
    Tudod, a végén a nyomozó behozza neki a képeket, amiket (elvileg) a párocskáról csinált...
    A rendőrök megtalálják a kameráját a szobában...
    És miért azok a képek vannak benne????
  • CSOCSO
    #1758
    he?
  • CSOCSO
    #1756
    Hja most lestem meg a Sötétkamrát...hát alig tudok valamit mondani rá.. nagyon jo film.. egy kicsit olyan befordulós..
    az alakítások nagyon jok főleg robiné...
    fura let ta story vége.. de szivesen meglestem volna ugy hogy a csaj összeveszik a barátjával, miután a képeket látta a kocsiban.. huhh vazz nehéz az írók élete.. nehéz lehet történeteket kitalálni, ugy hogy az jo legyen és ne ugyanolyan mint a többi.. ez is egy full más film mint a többi.. nem olyan szokásos happy and.. bár nemtom mit lehett volna eből a filmből még kihozni... másképpen befejezni.. tudnék még irní 1000 dolgot de ez is csak ugy ömlik az agyamon, de minek dumálok én itten?:)))

    *ásít*

    szal jo film...de jobban szeretem a happy and-es filmeket...
  • CSOCSO
    #1755
    mivan?:))
  • Punker
    #1752
    most néztem Ice Age-t még mindig tetszik.
  • zippofcy
    #1751
    A Bloff pedig sokkal jobb A ravasz ... nal. Eredetibb, pl. A Lock, Stock ... torteneteben igazabol semmi meglepo nem volt. Legalabbis parezer megnezett film utan. Kulonosebben nagy hatast nem is tett ram. De a Snatch, az 5/5.
    Azer' a Pusher az jobb Bar igaz mas stilus. Annak a rendezojebol vajon miert nem lett sztar? De igy legalabb nem varjak el tole hogy minden filmje jol sikeruljon
  • zippofcy
    #1750
    Old Men in New Cars: ezt a szar cimet. Kar erte pedig, mert a film jo. Sot kituno. Kulonben is elfogult vagyok a dan filmekkel szemben, mivel az elso (es eddig egyetlen) amelyiket lattam, a Pusher igazi klasszikus. Na ez a mostani annyira nem jo ugyan, de azert 5/5. (A foszereplon kivul nincs is bennuk semmi kozos, mondjuk) Leginkabb a Torrentere hasonlit, ha ugyan be lehet skatulyazni vhova. Egyebkent annak a 2., ennek meg az elso resze az a ket film amire meg kivancsi is vagyok. Ja a movieban minden fobb szereplo vagy pszihopata vagy hulye. Tiszta valovilag De ez a cim ... le kene loni aki ezt kitalalta Az egesz filmben egy darab oregember van, uj kocsi meg meg annyi se ... meg ha azt az egy foszert veszem akkor is csak Old MAN lehetne mondjuk mentoautoban. Na mind1.
  • Factor_007
    #1749
    Láttam a Men in BLack 2-t:
    szar nincs mit hozzáfűznöm.
  • Dynamic
    #1747
    Moszkva Tér:
    Nagyon tetszett.Aki abban az időben volt kamasz(mint én) az gondolom, jobban tudja értékelni és az egyes jelenetek is jobban lejönnek.Szóval alacsony költségvetésű,vizsgafilm létére egész nézhető kis mozi lett, főleg az első fele.Bár a főszereplő csaj alakítása szerintem elég mesterkélt volt.
  • Blasta
    #1746
    Most néztem meg a One hour Photo-t (sötétkamra), Robin Williams-szel.
    Kurva jót alakit a fiu benne.
    Igazából a sztorit már láthattuk más-más feldolgozásban (a szegény, népszerütlen, családja nincs, munkamániás krapek megpattan az elbocsátása után), és mindenféle csunya dolgot művel...

    Igazából hagyományos thrillerről nem beszélhetünk, hisz vér egy csepp nem folyik benne, inkább pszihikai drámának mondanám...

    Aki Red Dragon vagy Hetedik vagy tipusu filmet vár, az inkább ne üljön be rá!

    De nekem tetszett. Csak a végét nem vágtam teljesen...
  • Blasta
    #1745
    De nekem amúgy is 6610 kellett volna!
    A nem legálisra meg kakilok ballisztikus ívben....:-DDDDDDD
  • Xboxman
    #1744
    azért normális mert nem én csináltam:)
    A 7650-est nem vettem meg végülis,mert közbe jött valami(monitor kampeca)!Egyébként nem a leg legálisabb a cucc(tesom barátjától lett volna újjonan)
  • Blasta
    #1743
    Végre a normális logo...
    X!
    Telcsit tudsz szerezni? Beszéljük má meg!
  • Xboxman
    #1742
    Valahogy engem film közben nem igazán fogott meg mint pl a SW-nél(bár itt valszeg az lehet az oka ,hogy nem a zenéjével próbálták eladni a filemt)
  • Manta
    #1741
    Ütközéspont.
  • Dynamic
    #1740
    Naneee
  • Xboxman
    #1739
    Mondjuk pont a zenéje ami nem volt igazán megragadó sztem!
  • Alien!
    #1738
    K-Pax az év egyik legjobb filmje,ha nem a legjobb(legalábbis számomra...)!
  • Xboxman
    #1737
    Én most húzom éppen Dc++-ról!
  • Xboxman
    #1736
    Na én asszittem ,hogy full le leszek fikázva;]
  • Punker
    #1735
    Thx
  • Blasta
    #1734
    Hát az nem eccerü, de prószáld meg WINMX-en vagy Kazaa-n....
    Számcímet tudok csak mondani, de K-PAX soundtrack címen biztos találsz valamit
    (FŐleg a Taxi ride komoly)
  • Punker
    #1733
    Honnan lehet leszedni a soundtracket?
  • Blasta
    #1732
    K-PAX alapfilm!
    Örülök, hogy neked is ennyire bejött!
    És a zenéje apám.....
    HATALMAS!!!
  • Xboxman
    #1730
    Na ma megnéztem a K-pax-et DVD-n(igaz talán egy kicsit megkésve:)!Nálam felugrott a ranglétra csúcsára(az old SW trilogyt simán maga mögé utasítja mind történetileg mind a közölt mondanivalót tekintve,habár mondjuk nem ugyanaz a kategória)Egy csomó dolgon elgondolkoztatott és ráébresztett ,hogy mit kell máshogy csinálnom!
    KIHAGYHATATLAN!
  • CSOCSO
    #1729
    nem ismertem fel pedig emléxem hogy rollerball ban benne volt( vmi mozis magazinban volt)
  • a.carkey
    #1728
    Az a baj, hogy az oroszok ezt is fikázták, mert szerintük nem így volt, de akkor hogy? Csernobilt is napok múlva tudtuk meg és sokan felvonultak közben egyet. A Kurszk esetében is kamuztak ez meg kb így volt. Nem volt rossz film, csak megnézni egyfajta lelkiállapotban kell, hogy legyen az ember. Mellesleg Charlton Hestonék is csináltak anno egy hasonló filmet, csak amcsi tengeralattjáróval. Na az volt az igazi gáz és unalom ...
  • Dynamic
    #1727
    Ne már...Tényleg nem láttad?A főszereplő csapatában játszottA vörös hullámos haja elég feltünő volt.Még meg is szólalt egyszer-kétszer.Amikor az első győzelem után inni mentek akkor mutatta az új tetkóját amit az arcára csinált.
    (Kb félig láttam a filmet, lehet, hogy többször is volt még benne)
  • CSOCSO
    #1726
    ??és ő hol volt benne???????????????????????:)