106195
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • CSOCSO
    #2261
    GERY!!!! EZT SZEDD MÁÁR LE
  • Blasta
    #2260
    SP? Nem SS-t akartál írni? Steven Spielberg, ugye? :-)))
    Na és a Ryan közlegény??? (1998) Vagy a Jurassic Park?
  • a.carkey
    #2259
    Ennyi pénzből kicsit tíbbet ki lehetett volna hozni. Nem a nőire meg az elmebajára kellett volna 1 óra 15 perc külön-külön, hanem a történelmi részekre, a 48-hoz való viszonyára. Nem csak a hidat építette. Másról szó sem esett. Ok. tudom Hídember a címe, de akkor is ...
    Farkasok ...
    Nekem nem jött be. Sok felesleges hülyeség volt benne. VÉGIG olyan érzésem volt amikor néztem, hogy vártam a végét, mert idegesített nézni. Az AI-t is végigszenvedtem, de meg tudtam volna ölni SP-et. Baszottul nem emlékszem az Indy3 óta tőle jó filmre.
    Minority Reportban volt pár ökörség tényleg, de 1xnézhető kategóriában bőven benne van, sőt. Ennél szarabb filmeket is láttam már.
  • Dzsini
    #2258
    olvasd el a könyvet.
  • Coine, The A&O
    #2256
    Farkasok szövetsége nekem is bejött.
  • Gery1980
    #2255
    Nem ez volt a lényeg a filmben..Tökéletes filmet csinálni nem lehet, ezt azért ismerjük el, de maga a téma, ez az utópia egyszerűen fantasztikus volt.
  • Blasta
    #2254
    Oké, a szemgurulás blamázs volt, ezt elismerem.
    Nem mondtam, hogy hibátlan a film, de egyértelmüen JÓ számomra!
    A Jetpack-el nem volt semmi baj. Izgi rész volt...
    De ha csak ennyi a bajod vele, akkor pláne nem értem mitől nem tetszett....
  • Blasta
    #2253
    Egyértelmüen istencsászár a film!
    Tény, hogy kicsit hosszú és vontatott a vége, de attól még hatalmas!
    Nem is nagyon létezik hasonló Horror/Action/Történelmi/Kalandfilm mégegy....
    Pont mostanában terveztem újra megnézni...
  • Dynamic
    #2251
    Micsoda?Az a Farkasok szövetsége?Nem ismertem meg a francia címe alapján.Remélem csak elírás volt.Nekem annak idején az egyik kedvencem volt(meg ma is az), legalább 5-ször néztem meg.A zenéje is nagyon jó(a végén).
  • Blasta
    #2250
    Tisztában vagyok vele....
    De akkor is, nem értem, hogy mi nem tetszett benne....
    Izgalmas volt, érdekes sztorival, fasza képi világgal (nyers volt maga a fényképezés is, nem ilyen csilicsálé True color szinü mint az A.I.).
    Én nem sajnáltam rá a mozijegyet....
  • Blasta
    #2249
    Ebben a listában csak a Le pacte des loups-al nem értek egyet, DE AZZAL NAGYON NEM!!!!!!!!!!!
    Egyértelműen régóta az egyik legnagyszerübb Francia film!
    Mark Dacascos mint Mani, egyszerüen ultrajó volt (az indián szerepében egy távolkeleti "harcművész", Z kategóriás eksönmúvikból)....
    A Farkasok szövetsége nekem rajta van az első 10 legjobb film listámon....
  • zakika
    #2247
    a filmnek nek sok koze van az eredeti konyvhoz
    volt mar egy ilyen nevu film, aban ha jol emlexem Chambelain jaccota Bournet es mintha jobb lett volna

    abban igazad volt, hogy az elso felora a legjobb, utana harmatgyenge (ersd sablonos)
  • Dynamic
    #2246
    Mi bajotok úgy egyáltalán?:)
  • Csacsi
    #2244
    Mi bajod van a hídemberrel?
  • Gery1980
    #2243
    Na erre én is kiváncsi vagyok..Mi a baj vele?
  • a.carkey
    #2242
    Hála Istennek, ezek közül csak a Hídemberért adtam ki pénzt meg a Bosszóállókért. A többit szgépen és tv-ben láttam ...
  • a.carkey
    #2241
    Mit vártál SS-től az A.I. után.
    Ha fel kellene sorakoztatni a világ legrosszabb filmjeit a listám így festene:

    A.I.
    Okostojás
    Csendes Pusztító FŐLEG, de emellett minden más Dolfi film
    Moulin Rouge
    Knight's Tale
    D-Tox
    Dracula 2000
    The One
    Le Pacte des Loups
    Az összes utóbbi Swarzi film (Kiváncsian várom a budget színészekkel teletűzdelt T3-at ... (Lesz benne Dobó Kata?)
    Minden Dudikoff film
    Minden "Nemcsák" Norris film
    És ha már írtátok - már el is felejtettem azt az érzést, amikor visszavittem a kazit a tk-ba és a srác semmi perc visszaadta a pénzem egy "bocs" kiséretében - A bosszúállók. Ezek között nincs sorrend, szar mindegyik, de ide lehet még sorolni plusszban a:
    --------------------------------------------------
    Hídember
    Beautiful Mind
    és a Reign of Fire filmeket is.
  • Laalee
    #2240
    az "egyik" szo jelentesevel tisztaban vagy? :D
  • Galy
    #2239
    Mi bajod vele?
  • Blasta
    #2238
    Ez azért meghökkentett....
    Életed legszarabb filmje....
    Kiváncsi lennék, akkor mit gondolsz a Bosszuállókról, vagy a Hannibálról, netán a Szükségállapotról.
    Mert ezek a filmek a szakma (és az én) véleménye szerint is a világ legroszabb produkciói...

    Egy Minority Reportban el sem tudom képzelni, mi az ami ennyire nem tetszhetett....
  • Dynamic
    #2236
    A Bourne rejtély
    Jó film, mindenképpen érdemes megnézni.Igazából a cím alapján valami klasszikus krimiféleségre számítottam, de így is nagyon tetszett, hogy végül is nem egészen az volt.(Nem tudtam előtte, hogy Robert Ludlum regényről van szó)Az akció és az izgalom aránya kellően el van találva.Főleg az első fél óra tetszett, amiben érdekes dolgok derülnek ki Bourne-ról.
  • Sephi
    #2235
    Hehh szal megneztem a StealingHarvard cimu filmet Jason Lee es tom Green szereplesevel es el kell hogy mondjam hogy rohadt jo egy muvi :))
    Jokat lehet benne rohogni!
  • Dynamic
    #2234
    Én láttam.Nagyon jó!Egy láthatóan alacsony költségvetésű, de annál nagyszerűbb angol film.Nekem nagyon bejött.
  • [Walaki]D`Lair
    #2233
    Ali G....na az mekkora egy LOLLER film :DDDDDD
  • a.carkey
    #2232
    A Dog Soldiers-t látta valaki?
  • Demon
    #2231
    Köszönöm Marci! Kielégítő a válaszod.
  • I.C.ram
    #2230
    Csak ilyen "egyszemélyes szuper amerikai kommandó megmenti a világot a bolsevik mocskoktól" filmek vannak :D
  • I.C.ram
    #2229
    Csak olyanok vannak :)
  • Demon
    #2228
    Van mostanság olyasmi stílusú és minőségű film mint például a Szikla(The Rock)?
  • Coine, The A&O
    #2227
    LOTR - TTT
    2xra
  • zakika
    #2226
    Vanilla Sky

    kicsit (nagyon) zavaros, egyszer meglehetett nezni, de tobbet asziszom nem szentelek ra (idot)
  • GregSB
    #2225
    HBO-n most ment a Being John Malkovich.

    Iszonyatosan eredeti film, nagyon különleges történettel. Ha valaki szereti az elvont filmeket annak kötelező!!
  • CSOCSO
    #2224
    Ghost in The Shell - Stand Alone Complex HUN
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    distro ftp server (thx Satyika)
    ip: 193.6.61.69
    port: 21
    login: public
    jelszó: public

    sajna nincs külön felirat hanem magára a filmre van rátéve,de nagyon jol megvan csinálva..
    SZEDJÉTEK EZERREL!!!!!
    hja és még csak az első két rész...de én nagyon örülök neki...
    GERA!!!! KÖTELEZŐ:))) HOLNAPRA MÁR MEGNÉZVE LEGYEN:))))
  • a.carkey
    #2223
    Undercover Brother :)

    NAGYON FEKA!!!
    Az az idióta nyomja benne, aki a New Guy-ban.
    Meg a kisebbik a Diszkópatkányokból, Corky Romanoból stb.

    Kiba.... yoo film!
    BD Williams
    Denise Richards
    A feka srác a már megint egy dilis amcsi filmből.
    (Aki mindig fikázza a fehéreket: "Mindig meghal a tinimoviekban egy feka srác ...)
    Itt Conspiracy Brother a neve.
    Itteni poénja:
    Minden fekete férfi mögött (itt elvile a fekete nő jönne) de helyette:
    - a rendőrség
    - sok lassú fehér futó
    - alapos gyanú
    stb.
    áll. :)
    Vagy van a filmben egy golfpályás "üldözés" Top Secretes végkifejlettel ...
    vagy:
    - Who are you?
    - Kung?
    - Kung who?
    (Betöri az ajtót) Kung Fu!

    etc.

    Az utóbbi idők egyik legszellemesebb vígjátéka. Tulajdonképpen egy hülyeség, de akkora nyelvi és ötletbeli és "fehérfóbiás" kijelentések és ugratások vannak benne, hogy atom, a kiejtés meg "sirály".

    (Sistah Girl v. Sister Girl)

    Nagyon feka a film, de nem vontatottan, mint például egy Eddie Murphy féle Klump család, vagy a medvés - nem tom mi volt a címe, amibe benyomták a bazitai Darth Vader és az Atomcigaqurva Judit szinkronját a maciknak (magyarul van benne poén).
    Ha ezt a filmet leszinkronizálják magyarra, a mozikba - csak azért, hogy IQ betyárok is megnézhessék, ha már olvasni nem tudnak -, akkor szétba..... az egész filmet. Kár lenne érte, mert nagyon yoo!!!
  • Blasta
    #2221
    Elég...!
    :-)))))))
  • NaNoKuTyA
    #2220
    Most néztem meg az Anális Intrúder 4-et! A történet kicsit lapos, viszont az effektek és a karakterek nagyon kidolgozottak!!
  • G@b0r
    #2219
    Magyarul nem tudom mi a címe.
  • G@b0r
    #2218
    Most láttam az Enough című filmet és annak ellenére, hogy én nem szeretem a jennifer Lopezt, egész jó volt!
  • vizes
    #2217
    Most láttam én is. Jó kis film volt!
  • shaba23 #2216
    The 51st State fsz:S.L.Jackson Cool