106208
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • CSOCSO
    #3933
    oké:)))))))))
  • BADE
    #3932
    A Kör-t néztem meg tegnap,nem volt rossz!
    Ajánlom mindenkinek!
  • FREAK
    #3931
    benne van ebben a dark is, ha megfigyeled, ugyanis kérdéssel ér véget, nem kijelentéssel... persze a tendencia felfelé ível, de nem látni a vonal végét
  • FREAK
    #3930
    én anti happyend párti vagyok, de ez annyira szürreális (mivel végül is tényleg nem tudod, mi a vége), hogy nekem bejött


    már várom az "56 nappal később" című folytatást :D
  • Blasta
    #3929
    Igen, hepinek hepi!
    Ez tény és való!
    Lehetett volna kissé darkosabb is, mint a film végig...:-DDD
  • Ramza
    #3928
    Túl hepi az end ehhez a filmhez.
    Amúgy szvsz ez az egyetlen hibája.
  • Blasta
    #3927
    Miért?
    Hogy érted, hogy nincs teljes befejezése?
    (AKI MÉG NEM LÁTTA ÉS ÉRDEKLI A 28 NAPPAL AZUTÁN, AKKOR AZ MOST NE FIGYELJEN, MERT POÉNLELÖVÉS FOROG FENN) :-DDDD
  • Madmaxx
    #3926
    28 nappal késöbb! Végre megnéztem és nagyon tetszett. Amit kicsit hiányoltam hogy szvsz nincs teljes befejezése.
  • Tikal #3925
    Pedig az egy gyenge film, de John Travolta ott is jo, és én azt is jo szinkronnal láttam, és sokat röhögtem a csávon :)
  • Blasta
    #3924
    Nekem a Rés a pajzson-ban se tetszett, hogy a Rudolf Peti volt a szinkronhangja....
  • Tikal #3923
    Szerintem ma megint megnézem a Get Shorty-t :)
    John Travolta nagyon jo, bár a multkor adták rtl-n, és a köcsög michael knight volt a magyar hangja, hát ezzel megölték a filmet...
  • Gery1980
    #3922
    ájjjjáááleakokainnalbazzzeg!
  • Blasta
    #3921
    az ott ADAPTATION akar lenni....
  • Blasta
    #3920
    Hát ezaz!
    Én miért tudom magam normálisan kifejezni, és normális ész érvekkel lefikázni egy filmet????
    Tegnap is megnéztem Nicolas Cage-dzsel az ADAPTETION-t!
    Elaludtam a filmen. És nem is tetszett. Csak Cage alakítása volt frankó! De maga a film unalmas NEKEM!
    Biztos van aki élvezi ezt a fajta stílust, de én nem élveztem! Érdekes a sztori, de nekem nem szórakoztató! DE NEM SZAROZOM LE!
    Ellenben mondjuk egy Secretary-vel, ami szintén egy unalmasnak induló dráma, de egy akkora film kerekedik ki belőle, hogy végig képben voltam és egy percig nem unatkoztam!
  • FREAK
    #3919
    Ha neked nem ez fordult meg a fejedben ezt a hihetetlenül intelligens filmelemzést olvasva, akkor nálad is gondok vannak. Én csak leírtam, amit gondoltam (sőt, még cenzúráztam is, az igazán kemény rész ki van csillagozva), és a jövőben is le fogom írni. Továbbra is fenntartom, hogy egy bizonyos értelmi szint alatt az ember vagy ne nézzen filmet, vagy ne legyen büszke a vérlázítóan buta véleményére. Nem arról van szó, hogy nekem tetszett, neki meg nem, hanem arról, hogy megkértem, írja le MIÉRT nem tetszett neki, és erre azt kapom, hogy válaszul, hogy azért, mert nem tudja, kiről van szó a film első perceiben, túl gyorsan beszél a főszereplő, túl sokszor teszi le a telefont, és túl sokáig áll egy fülkében. És csak úgy mellesleg, 20 percet beletekerve, ugyanez a helyzet, vagyis egyértelműen le lehet vonni a következtetést, hogy EZ EGY SZAR FILM........ Hát nem tudom, mi lenne Cat barátunkkal egy színházban, egy olyan darabon, ami 3 szereplővel egy helyszínen játszódik. Látom magam előtt a műelemzést:

    "Beültünk a tesómmal, elkezdődött a darab, bejött valami nő, de 5 percig nem csinált semmit, a tesóm inkább felhívta a viccvonalat, én elaludtam, fél óra múlva már ketten voltak, de ismeretlen nevekről beszélgettek, megint aludtam egy kicsit, de amikor felébredtem, ugyanott voltak, csak közben jött még valaki, de akkor már olyan baromságokról beszélgettek, hogy nem is lehetett tudni, miről van szó. Utána ez ment végig, csak ültek a szobában, és dumáltak, hát jó nagy szar darab volt..."


    Ne mondd már, hogy ezzel az emberrel te leülnél BÁRMIRŐL beszélgetni....
  • Ramza
    #3918
    Pedig de :)
    Japán egyik leghíresebb rendezőjének utolsó műve volt (egy éve halt meg sajnos), és jól be is akarták tiltani ott.
  • Ramza
    #3917
    Azt sajnos (?) nem ismerem :)
    Ez mindenképpen érdekes botrányfilm, bár szerintem a füstje nagyobb mint a lángja. Mondjuk a végén az volt a reakcióm, mint a Kísérlet megnézése után: nem akarok ember lenni, mert undorítóak vagyunk :(
    Persze ez az érzés elmúlik hamar :)
  • KennyG
    #3916
    "Csak adalékként: a japán parlament külön ülésezett róla anno :)"
    nem mondod?! :0
  • Blasta
    #3915
    Na akkor engem is érdekel...
    :-DDDDD
    Bár az ICHI THE KILLER után már semmi jót nem várok...:-DDD
  • Ramza
    #3914
    Ebből még szerintem a Crash fog tetszeni neked. (ha ez a Crash a Karambol) A többi nem hiszem.
    Ellenben nagyon kiváncsi vagyok a Battle Royale elemzésre/véleményre mindenkitől! Azt hiszem meg fogja osztani az embereket!
    Csak adalékként: a japán parlament külön ülésezett róla anno :)
  • Blasta
    #3913
    Igyekeztem érthetően fogalmazni, de a kedvedér leírom mégegyszer:
    Nem tehet róla, hogy nem érti, nem érdekli a téma! Ez van! Engem sem érdekel sok minden!
    De nem szarozok le olyan filmet, amiből max 30-35 percet láttam, mert végigtekertem, és azt hiányoltam belőle, hogy kevés a lövöldözés....
    Ez már no comment kategória
  • Blasta
    #3912
    Én hol írtam ilyet?
  • Laalee
    #3911
    mit azert... elmondja a velemenyet, erre ti primitiv, buta, tompa, undorito hanyasnak minosititek az embert...
  • Blasta
    #3910
    Khmmm....
    Azé...
  • Laalee
    #3909
    a válaszaitok is :D
  • Blasta
    #3908
    Nem is fogunk ilyen véleményt elfogadni, mert ez az emberi butaságon alapszik...
  • Blasta
    #3907
    Cat!
    Nem a vélaményed leírásáról vagy lenemírásáról van szó, hanem arról, hogy sajnos te magad is bevallod, hogy ne jönnek be a -a te értelmezésed szerint- psziho-trillerek, viszont leszarozod, holott csak egyszerűen NEM A TE STÍLUSD ÉS NEM TUDOD MAGAD BELEÉLNI, EZÁLTAL NEM VAGY KÉPES FELDOLGOZNI A FILMET!

    Namost, ha nem fudsz egy filmet feldolgozni, értékelni, egyáltalán felfogni, akkor hogy mondhatod róla, hogy szar??????????????

    Én se mondom egy művészfilmről, hogy szar, csak egyszerűen számomra értelmetlen, élvezhetetlen!
    De egy kortárs művész úgy elküldene a picsába, ha a művészmozi pár darabját leszaroznám, és olyan szintü fejmosást kapnék, hogy na, de persze ezután se tetszene a film!

    Nameg ha téged csak -idézem- LÖVÉSZ ILYESMI érdekel egy filmben, akkor öcsém tényleg ne nézz se psciho thrillert, se egyéb thrillert vagy netán krimit, mert bizony előfordul, hogy nem arról szól a film, hogy swarcenegger kolléga hány RPG-t tud kilőni a hátára erősített 34-ből!
  • Coine, The A&O
    #3906
    no mi történt ? /most olvashatok majd vissza :|/
  • FREAK
    #3905
    ja, és látványra erősen művészfilm, szal ne készítsd a popcornt :D
  • FREAK
    #3904
    egyetlen zombi sincs benne

    vér az van, de nem ez a lényeg, hanem maga az alapötlet, aminek sajnos van némi realitása manapság, a kísérleti biológiai fegyverek korában...... a poént meg nem lövöm le, nézd meg
  • I.C.ram
    #3903
    Az valami zombiirtós örület vagy milyen stílus? :) Mert engem is az érdekel a legjobban, de nem tudom, hogy milyen stílusú.
  • FREAK
    #3902
    most nézem a 28 nappalt, és remeg a gyomrom, pedig előre tudom, mi jön

    de a hangulat az hangulat, és ebben a filmben ez tökéletes
  • I.C.ram
    #3901
    Egyébként, amiben kellemesen csalódtam az a Le boulet volt, azaz Az Őr, a Tökös, a Török, meg a Nő. Kibaszott jó film. :) Szarrá röhögtem magam rajta. :) Nem csalódtam a francia vígjátékban, valahogy mindig jóra sikerül ha francia a vígjáték. :)
  • I.C.ram
    #3900
    Na szavazzatok melyiket nézzem meg!

    New York bandái
    28 nappal később
    Koponyák
    Heist (nemtom mi a magyar címe)

    Szavazni holnap délig lehet. :) illetve ma délig.
  • FREAK
    #3899
    Coine soha nem írt ilyen felháborító ökörséget, és kétlem, hogy én valaha vitatkoztam volna vele filmekről. Annak nagyon örülnék, ha tényleg csatlakoznál hozzá, ha ezzel sikerül emelni a topik IQ szintjét. Ne haragudj, de a buta embereket nem bírom elviselni.
  • Cat #3898
    asszem értem már coine mért hagyta abba hogy véleményt irjon filmekről, teljesen felesleges sztm is

    örüljél, csatlakozom hozzá ;)
  • FREAK
    #3897
    ez nem vélemény, baszod, ez egy undorító hányás.... ha ezt élőben előadod, ott helyben megöllek, hogy ne szenvedj, ennyi ésszel, csak kínlódás lehet élni.....


    na ejtsük a témát


    melyik a kedvenc filmed?
  • Cat #3896
    látom még mindig nem tudod elfogadni hogy valakinek más legyen a véleménye mint neked
  • FREAK
    #3895
    nyilván a színészi játékkal sem vagy megelégedve, hisz te csak annyit láttál, hogy valaki telefonál, az meg nem nagy ügy, mi?
  • FREAK
    #3894
    egész nyugodtan, bár felőlem lehetsz elefánt is, csak könyörgöm kímélj meg a szakvéleményedtől...